Dzejkob Rotšild umro u 87. godini

Belgradeboy

Elita
Moderator
Poruka
15.408
Poznati britanski bankar i finansijer lord Džejkob Rotšild preminuo je u 87. godini.

Vest je saopštila porodica Rotšild.

"Naš otac Džejkob bio je prisutan u životima mnogih ljudi, izuzetno ostvareni finansijer, prvak umetnosti i kulture, posvećeni javni službenik, strastveni zaštitnik dobrotvornih akcija u Izraelu i jevrejskoj kulturi, zaštitnik životne sredine i voljeni prijatelj, otac i pradeda", stoji u saopštenju porodice Rotšild.

Kako se dodaje, on će biti sahranjen po jevrejskim običajima, a sahrana će biti obavljena u krugu porodice.

Takođe, najavljeno je da će mu naknadno biti podignut spomenik.

https://www.google.com/amp/s/www.b9...26&nav_category=78&nav_id=2487753&version=amp
 
4ac080153e513faffa84a8535e1bfa5d3ec190055bfabc1518bcecc4ac23d038_1.jpg
 
Kako zasto?

Pa jesi li ti neki hriscanin, srpski patriota i te fore?

Drugo, kapitalisti su najzasluzniji zasto danas ti, i vecina ljudi na planeti Zemlji, danas zivite bolje od kraljeva po Evropi pre 200 godina.

Malo li je?

li treba da zaduzi covecanstvo nekim kolektivisticko-nacionalistickim blebetanjima u FSB Dugin stilu?
Ти твоји капиталисти ,Ротшилди(тј. њихови Наредбодавци),јер су Ротшилди само били Банкари ТУЂЕГ КАПИТАЛА ,су директни Кривци за ПРЕКО 100 МИЛИОНА људских живота у ПРОТЕКЛА 2 Светска рата.
 
Ти твоји капиталисти ,Ротшилди(тј. њихови Наредбодавци),јер су Ротшилди само били Банкари ТУЂЕГ КАПИТАЛА ,су директни Кривци за ПРЕКО 100 МИЛИОНА људских живота у ПРОТЕКЛА 2 Светска рата.
Sigurno, nisu krivi komunjare, nacionalisti, i ostali besmisleni etatisticki drzavni paraziti, koji su indoktrinirali, parazitarili i diktatorski vladali nad gradjanima, nego zli bankari.
 
Sigurno, nisu krivi komunjare, nacionalisti, i ostali besmisleni etatisticki drzavni paraziti, koji su indoktrinirali, parazitarili i diktatorski vladali nad gradjanima, nego zli bankari.
И те комуњаре и националисти и Маркса и Енгелса и скинсе и панкере и све остало---је осмишљено у ЈЕДНОМ ЦЕНТРУ ,У ИСТОЈ КУХИЊИ..
ГДЕ је неко узимао Профит...
Ротшилд Подстрекава-ВРАТИ МУ СЕ вишеструко
 
Sigurno, nisu krivi komunjare, nacionalisti, i ostali besmisleni etatisticki drzavni paraziti, koji su indoktrinirali, parazitarili i diktatorski vladali nad gradjanima, nego zli bankari.
Наравно, банкари, поготово Ротшилди, који су у врху не само банкарства и финансијског капитализма, већ и у врху кабалистичке масонско дубоке државе, су криви за скоро две недаће по свету.

1709002405585.png
 
Nazalost on je samo jedan od srafova u citavoj masineriji, sem njega ima jos njih i vise nego dovoljno da covecanstvu piju krv na slamku, inace na osnovu raznih i izvora i informacija koje sam prikupio spontano u nekom duzem vremenskom roku nakon nekog nazovi istrazivackog rada verujem da nit su Rotsildi nit su te bankarske porodice ti koju vladaju svetom, oni se mozda samo kotiraju visoko na taj prediktor na samom vrhu te piramide (ono svevidece oko) verujem da nije covek, sad dal su to reptilijanci o kojima govori Dejvid Ajk, arhoni, nekakve demonske sile ili kako ih ko vec zvao ne znam ali sam prilicno ubedjen u to da to nije covek niti samo nekakva bankarska oligarhija.

Takodje mislim da su povrsne i neistinite tvrdnje da oni to sve rade zbog profita, ne njima je novac samo sredstvo manipulacije ljudima i orudje za drzanje ljudi u pokornosti, jer oni su vlasnici novca, drze stamparije novca i za njih novac nema apsolutno nikakvu vrednost jer ga ni ne zaradjuju i koliko god da im treba novca oni ce ga samo odstampati, tako da novac je tu samo orudje za postizanje nekakvog cilja a ko stoji iza tog krajnjeg cilja i sta je taj krajnji cilj zapravo mislim da je istina mnogo dublja i mracnija od onog sto mi znamo.
 

Back
Top