Kako je moguće

Pa da i normalnim ne treba jer nece tu da zive logicno a mogu da se vrate,nego zene koriste fore pre 100 godina kad nisu mogle da se vrate pa se slepaju uz njih ka emancipaciji
Brat koji voli sestru i brine za nju nece dozvoliti da negdje nešto trpi zato što nema gdje. Od onog koji nije takav treba uzeti i pola oklagije.
 
https://nova.rs/vesti/hronika/detal...4bklcr7tRcmnr---7Hrht8B0StMY9izzoDNfUiQhSkisg

Da se ovo desi ljudima koji imaju djecu i porodicu?
Kako dozvoli neko da mu roditelji budu mrtvi 10 dana I da on to ne zna?
Kako tuzan nacin da se zavrsi zivot.
Jedan roditelj je vjerovatno bio nepokretan i mozda dementan, ovaj drugi bolesni brinuo dok je mogao.
Koliko ovakvi slucajevi bacaju sjenku na onu ideju imanja djece da bi ti neko imao dodati casu vode u starosti. Stare generacije su to cesto govorile dok bi kritikovali mladje sto se ne zene.
Kod nas ljudi imaju silnu potrebu da nesto stvore i ostave djeci. Kao da nisi ispunio minimum obaveze ako nemas svoje i nesto sta ce djeci da ostane.
I dozive da imaju svoje, da iza njih ostaje kapital u vidu nekretnine a oni pomru kao neki pacovi.
Da su bar prodali, otisli u dom i umrli kao ljudi.
 
Kako tuzan nacin da se zavrsi zivot.
Jedan roditelj je vjerovatno bio nepokretan i mozda dementan, ovaj drugi bolesni brinuo dok je mogao.
Koliko ovakvi slucajevi bacaju sjenku na onu ideju imanja djece da bi ti neko imao dodati casu vode u starosti. Stare generacije su to cesto govorile dok bi kritikovali mladje sto se ne zene.
Kod nas ljudi imaju silnu potrebu da nesto stvore i ostave djeci. Kao da nisi ispunio minimum obaveze ako nemas svoje i nesto sta ce djeci da ostane.
I dozive da imaju svoje, da iza njih ostaje kapital u vidu nekretnine a oni pomru kao neki pacovi.
Da su bar prodali, otisli u dom i umrli kao ljudi.
О жени се старао муж од 85 година, умро је он, а онда и она јер није било никога да јој помогне.
Ћерка је недељу дана била на летовању и очигледно није нашла за сходно да позове макар једном, ни пре, ни после тога.
Дакле, кад имаш такво дете или дом или уговор о доживотном издржавању.
 
О жени се старао муж од 85 година, умро је он, а онда и она јер није било никога да јој помогне.
Ћерка је недељу дана била на летовању и очигледно није нашла за сходно да позове макар једном, ни пре, ни после тога.
Дакле, кад имаш такво дете или дом или уговор о доживотном издржавању.
O tome ce se sve vise razmisljati. Kako parovi obicno imaju jedno/dvoje djece, iseljavanje je masovno, velika je sansa da ce roditelji ostajati sami.
I domovi zahtijevaju ozbiljnu kontrolu, pogotovo kada ljude savlada bolest.
 
О жени се старао муж од 85 година, умро је он, а онда и она јер није било никога да јој помогне.
Ћерка је недељу дана била на летовању и очигледно није нашла за сходно да позове макар једном, ни пре, ни после тога.
Дакле, кад имаш такво дете или дом или уговор о доживотном издржавању.
Ja cu ponovo napisati da u vremenu kad smo svi uz telefone ne nazvati svaki dan stare roditelje minut dva nije normalno.Tek da znaš da su ok.
Kako si?
Dobro.
Aj cao.
Poslije bude kasno i plakati i kajati se.
 
Ja cu ponovo napisati da u vremenu kad smo svi uz telefone ne nazvati svaki dan stare roditelje minut dva nije normalno.Tek da znaš da su ok.
Kako si?
Dobro.
Aj cao.
Poslije bude kasno i plakati i kajati se.
Па то сам и ја написала у првом посту.
Не мораш да диваниш, довољно је да чујеш глас.
 
Da imali smo temu o majci koja je digla paniku. Kad bi trebalo da biram radije panika nego nemar. Kad izgubiš osjecaje svog djeteta život nema smisla.
Није баш да нема смисла, ако те љубави више нема, мора да је и била на климавим ногама.
Неко је негде направио грешку у корацима, врв родитељ, а како ће дете реаговати зависи од његове личности.
Неко помножи нулом, неко пређе преко тога и наставља због осећаја дужности, неко покушава да испегла ствари.
 
Није баш да нема смисла, ако те љубави више нема, мора да је и била на климавим ногама.
Неко је негде направио грешку у корацима, врв родитељ, а како ће дете реаговати зависи од његове личности.
Неко помножи нулом, неко пређе преко тога и наставља због осећаја дужности, неко покушава да испегла ствари.
Ja mislim da je 90% roditelj kriv jer on postavlja okvire odnosa.
 
Ja nisam rekao odbaciti to izmisljas,rekao sam da zena ide kod muza u njegovu kucu,uopste nije bitno dal ce dobiti 5000€ deo bezvrednog imanja jer i tad nema gde da se vrati,sto vi potencirate da ostaje iz tog razloga sa nasilnim muzevima,koje su one birale,a kako to ako su danas ravnopravne i samostalne,isto zaradjuju nisu domacice
 

Back
Top