Kako je moguće

Sad u 21 veku se sestra odrekla nasledstva iako je brat hteo da podele,ima sa jednim s kosova sina ,razveli se vrati se kuci gde ima sobu sprat normalno, pa se opet udala u ubu ima s drugim muzem cerku
 
Не, и тада је било свега овога, можда у мањој мери, али је било.
Жена је трпела све јер није имала излаза, било је незамисливо да се разведе, ћути и трпи.
Онако како се угасио матријархат, гаси се лагано и патријархат.
Оправдано.
A sad ne trpi al je sama naaaajsss i lepo je to kad kazea da je svaka trpela ,ono na nivou konverzacija
 
Aha i svi su siledzije i nasilnici xaxxa a i mi smo im birali,tuke jedne
И ти си сам бирао ону која је од тебе створила огорченог човека.
То не значи да треба да трпиш целог живота због једног лошег избора.
 
И ти си сам бирао ону која је од тебе створила огорченог човека.
То не значи да треба да трпиш целог живота због једног лошег избора.
Ne ja mogu biti ogorcen samo na okruzenje poput ovih net tv sprdala meni takve ne trebaju
 
Ali ne zeli to pravo ne zeli normalna,jer tek danas u 21 veku je sposobna da zaradi,sta ce joj selendra nista ne vredi razumes
Није тако, и сам то знаш.
Колегиница се развела, 3 сина.
Муж не ради, њена једна плата за троје деце...да је мајка није примила назад, како би плаћала кирију?
 
Није тако, и сам то знаш.
Колегиница се развела, 3 сина.
Муж не ради, њена једна плата за троје деце...да је мајка није примила назад, како би плаћала кирију?
Tako sto je majka mogla da zivi na aljasci i ne treba da se oslanja na nju
 
Ретко која мајка живи на Аљасци.
Retko koja nema gde da se vrati jer pazi to je nekad bilo,zasto ti danas pominjes da nemaju gde da se vrate, ako su sposobne i ravnopravne kao muskarci a,znaci vi bi da se slepate na babinim grbacama sto su one bile zrtve a vi niste,pa necemo tako da se igramo
 
Onda recimo ok nasledi i zensko dete pola doma a uda se,oce njen muz doci kod nje da zivi sa njenim bratom i njegovom sitnom decom,nece,ima svoj dom ostao mu od dede i oca,sta ce pametno zensko celjade da radi sa nasledstvom,pa prodace,prodace,opet nece imati gde da se vrati,kokoske
 
Retko koja nema gde da se vrati jer pazi to je nekad bilo,zasto ti danas pominjes da nemaju gde da se vrate, ako su sposobne i ravnopravne kao muskarci a,znaci vi bi da se slepate na babinim grbacama sto su one bile zrtve a vi niste,pa necemo tako da se igramo
Чекај, ти пишеш о томе да све треба да остане синовима, значи они се шлепају на родитељској грбачи?
Или то важи само за жене?
 
Чекај, ти пишеш о томе да све треба да остане синовима, значи они се шлепају на родитељској грбачи?
Или то важи само за жене?
Otac sinu pravi kucu jer treba da dovede zenu u nju, a cerka ne moze da dovede muza jer muz nece:idea:
 
Onda recimo ok nasledi i zensko dete pola doma a uda se,oce njen muz doci kod nje da zivi sa njenim bratom i njegovom sitnom decom,nece,ima svoj dom ostao mu od dede i oca,sta ce pametno zensko celjade da radi sa nasledstvom,pa prodace,prodace,opet nece imati gde da se vrati,kokoske
Ако и прода, продаје свој део.
Муж такође има само део куће, јер је дели са братом или сестром.
И на ову расправу са тобом, и било коју убудуће, стављам тачку, јер вређаш, ниподаштаваш и шириш негативну енергију и мизогинију.
Своје личне фрустрације ћеш моћи да делиш само у виртуелном свету без саговорника и опонента, наставивши да верујеш да си у праву, само због тога што ти се нико не супротставља.
Истина је да нико неће да губи време на огорчене људе.
 
Ако и прода, продаје свој део.
Муж такође има само део куће, јер је дели са братом или сестром.
И на ову расправу са тобом, и било коју убудуће, стављам тачку, јер вређаш, ниподаштаваш и шириш негативну енергију и мизогинију.
Своје личне фрустрације ћеш моћи да делиш само у виртуелном свету без саговорника и опонента, наставивши да верујеш да си у праву, само због тога што ти се нико не супротставља.
Истина је да нико неће да губи време на огорчене људе.
Hvala za to za za ovu psiho analizu znas da mozes da dobijes samo jos jednu uvredu .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Onda recimo ok nasledi i zensko dete pola doma a uda se,oce njen muz doci kod nje da zivi sa njenim bratom i njegovom sitnom decom,nece,ima svoj dom ostao mu od dede i oca,sta ce pametno zensko celjade da radi sa nasledstvom,pa prodace,prodace,opet nece imati gde da se vrati,kokoske
Najbolja da ide pod voz ako joj je loše u životu jer bratu treba koji kvadrat više
 

Back
Top