Kako do brzog karanja...

Elem dugo,cackam po krstarici i to glavni podforum :Ljubav i seks, drugi po redu : Zdravlje, treci :Automobili i kompijuteri :D!

Elem sad sam skoknuo do podforuma ona trazi njega i malo falilo da odapnem od smijeha(a posebno komentara), djevojke traze neke likove za druzenje, onda likovi upadnu sa nekom spikom primjeri :
http://forum.krstarica.com/threads/197904
http://forum.krstarica.com/member.php?u=142591

E sad mene zanima, zasto to ljudi rade, ovako bas putem oglasa, ugovaraju neka druzenja, mislim ova koka je dobra ali bas da bi ja sad otisao da se vidim s njom, ne znam, ono ti odes a neki djedica-gej te doceka :D! Pihhh

stotka.jpg
 
ma nemam pojma nisam odavno ishao.
prije smo znali pobjeci iz skole pa otici malo da diramo sise i vatamo al to dok sam bio klinac. znam da sam ja htio ispasti faca i i chastio ovu jednu a naplatili mi pice 15 maraka...to je kao sada tridesetak :lol:
 
ma nemam pojma nisam odavno ishao.
prije smo znali pobjeci iz skole pa otici malo da diramo sise i vatamo al to dok sam bio klinac. znam da sam ja htio ispasti faca i i chastio ovu jednu a naplatili mi pice 15 maraka...to je kao sada tridesetak :lol:

Haha, nema stari sve poskupjelo, znam da u pojedinim gradovima, udjes u taksi al ovo provjereno :D,i kazes taksisti gdje imaju qrve i on samo uzme adresu i posalje ti ih, kazu doci ce tu i tu i kaze ako vas ima vise platite samo 300 KM koliko god da vas ima, al imaju pametne qrve pa su izvukle mojim pajdasima 300evra a klinje se nafurale,da im je da cetvorica gooze i mala im izvuce lovu,neka neka, 10 dana su bili pusiona sve studenti,gledali od kud je vedro :D :D!
 
eo ovako. primetis forumasicu koja je da kazem raspolozena. e onda kad ona nesto pise ti se uglavnom slozis sa njom a narocito ako je neki fajt pa dodjes i stanes na njenu stranu ali ne napadno. malo je i cackaj, provociraj i mogutje je da ce pre ona poslati tebi pp a ako ne pisi ti. i nemoj u prvom da posaljes sliku pishe :)))
 
eo ovako. primetis forumasicu koja je da kazem raspolozena. e onda kad ona nesto pise ti se uglavnom slozis sa njom a narocito ako je neki fajt pa dodjes i stanes na njenu stranu ali ne napadno. malo je i cackaj, provociraj i mogutje je da ce pre ona poslati tebi pp a ako ne pisi ti. i nemoj u prvom da posaljes sliku pishe :)))

slazem se!
prvo se upoznajte(za to je dovoljano po jedna poruka...ja sam taj ja sam ta)
u drugom pisha.
 

Back
Top