kako da drugu koji me je sto puta slagao da se u mene,da sam se ja u njega?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Andrea 94:
problem je to sto on se nije u mene!!!koji je tvoj problem? :razz: hvala!
pa nije u tebe, *******, sta da radimo sad?Ides dalje, trazis drugog... Rado bih ti preporucio neku voodoo magiju ili ljubavni napitak, ali ne snalazim se dobro u tim okultnim radnjama... :lol:
A moj problem? Pa nesto me ledja bole, ne znam koji mi djavo je l' zna neko slucajno kak'u narodnu medicinu koja bi mi mogla pomoci?
Andrea 94:
A vidje malu... kod ovog nema sanse, pa odma trazi sledecu zrtvu! :lol: Stefan...
 
Shinoda:
O fala qrcu da se prevalila to preko jezika, jer to bilo tako tesko da se kaze?
Naravno da ne razumem, kad ne znate da objasnite, izem vas u dijalekat ili sta vec.. Ili je to postajem mator.. :lol:
E sad, kako pomoci? :lol: [sad se pitam koji sam se djavo uvatio ove teme, kad ih po obicaju izbegavam!? :?]
Ono sto vecina teenagera danas ne konta jeste da je sustina svake veze tj. ostvarivanja svake veze - fakin' komunikacija! Dakle, ono sto bih ja uradio da sam u tvojoj situaciji jeste sledece: rekao bih mu sta osecam, simple as that... Prvo bih ga naravno iznapusavao zato sto glumi ludilo i tu se nesto folira. Ali posto ti se vec svidja i ne znas sta ces, onda mu lepo kazes pa sta bude, bude... ne znam sta je tu toliko komplikovano?
koja komunikacija tebrice? ovi klinci ce biti sve retardiraniji i mutaviji...
sad kad su se pojavili mobilni telefoni, interneti i ko zna sta ce jos... ljudi sve imaju manje potrebu da se vidjaju i da komuniciraju direktno, tj. postaju robovi ovih "genijalnih" pronalazaka, tako da samo bog moze da im pomogne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top