Kafana MEČ LOPTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti opet svoj jednostavni kapacitet. Alo, ja imam visok secer i lecim se. Zapamti bar jednu stvar od tolikih. A pojma nemas da pivo sadrzi veci procenat secera nego alkohola ravno 4 puta.

Aj lupi jos neku glupost ovde pa da te uramimo. :evil:

Veruj da mi nisi toliko bitan da pamtim pojedinosti o tvom zdravstvenom stanju... :D Ako misliš da je cola zero zdrava, samo tuci 2 l dnevno, zabole me.
 
...pa ta prica se proteze vec 2 godine :mrgreen: ...
Fedja je svoje titule uzimao na zalaski karijere Samprasa i Agasija...a konkurencija su mu bili Hjuit i Rodik :cepanje: ...i eto 10 GS-ova...ocas posla :mrgreen: ...sad, cim je tu Nadal, Marej i NOLE, nema vise dalje od polufinala...osim kad oni nisu tu :rotf: ...



Ma neee...to ja tebi PODEBLJAM...reko da bar vidis JASNIJE posto ti zdrav razum i nije jaca strana (: .



...:cepanje: ...da, da, daaaa...



Muz ti je slab cojvek...ali hvala sto si tu za mene i ostale drugare :cvet: ...:dzentlmen: ...

Biserko, ne mislim na podebljavanje nego na to što si omašio 5-6 slova u rečima :D Nisi ni primetio :D
 
Mater mu njegovu pirgavu. :evil: :evil: :evil:

...zasto :think:???
Jankela se sam ukopao :dash: ...

Nazalost, Duska. Veoma poznato mi je sve to sto se veceras desavalo na terenu.
Velika steta, mnogo mi je zao sto se sve ovako zavrsilo. A nije moralo.

Naravno da nije...jos pogotovo nakon prvog osvojenog seta...:dash: ...mora jos da sazri...ali je mnogo blizi od Iznera...

Biserko, ne mislim na podebljavanje nego na to što si omašio 5-6 slova u rečima :D Nisi ni primetio :D

...to se zove RADITI I PISATI :lol: ...tzv. multitasking...a to je tebi vjerovatno misaona imenica..ili bolje reci...mission impossible :lol: ...
 

Urami mi ga.:rtfm:

423986_10150624380558789_144928248788_9257775_396439007_n.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top