Kafana MEČ LOPTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgubi Janko ...Sjajan otpor istina ali mec je izgubljen.:(
Joj sto ne volem ovog Gold Rogeta kad je realan. :aha:

No, imaće šansu protiv Ferera jer i Španac igra ko "baba" :lol: ...Mislim... imaće šansu da uzme... 1 set, što je za Janka uspeh! :D
A šta ćeš Duška, surova realnost...Nadao sam se da možda može više, ali ipak moja prognoza je bila milimetraski precizna :D
 
Nisam znala da je Ferrer pusac, kakav bi to teniser bio da nema tu pasiju.
Ostalo ne mogu da komentarisem. Nisam gledala prenose. Kuce mi je bolesno, pa mi nije ni do cega posle devet uvece. :(
Valjda cu moci da pogledam reprize tokom pre podneva, ako se ovi sa Eurosporta budu smilovali.
Pre pola sata sam ukljucila TV i videla da na oba kanala daju motore, formulu - sta li... Valjda ce kasnije da ``puste`` tenis.
 
Nisam znala da je Ferrer pusac, kakav bi to teniser bio da nema tu pasiju.
Ostalo ne mogu da komentarisem. Nisam gledala prenose. Kuce mi je bolesno, pa mi nije ni do cega posle devet uvece. :(
Valjda cu moci da pogledam reprize tokom pre podneva, ako se ovi sa Eurosporta budu smilovali.
Pre pola sata sam ukljucila TV i videla da na oba kanala daju motore, formulu - sta li... Valjda ce kasnije da ``puste`` tenis.

Nisam izdrzala da gledam Nadala u drugom setu sam ugasila TV i otisla da spavam.Sve mi je jasnije KO CE DA POBIJEDI NADALA U OVOM NALETU.
A nadala sam se da ce to ponpezno da uradi Rodzer Federer.Davao mi je nadu da to on moze .Dosla su neka nova vremena zaTENIS davno samo je trbalo da se u to i uvjerimo mi i sami teniseri.
Rodzer je vidno razocaran napustio stadion .Covjece kako je to tezak osjecaj da ga pobijedi teniser kojeg je on u karijeri pobijedio cak 11 puta.
Mirka je tokom meca patila gledajuci muzevu igru kakvu nikad nije vidjela do tad.Majka mu je bila u lozi kako je lijepa i dostojanstvena.
Otici ce teniser koji je skoro sve osvajao u svojoj karijeri ostavio trag za sljedece generacije ,njegova dostignuca ce mnogi juriti mozda duzi period koji tek nastupa.
 
I da, nedo gospod Bog da Rodžer pobedi Nadala, a izgubi od Novaka...daleko bilo :lol:

...pa Rodjo ne moze ni u cetvrtfinale a ti bi da ga gurash u FINALE :cepanje:...

- - - - - - - - - -

Steta za Kralja... Bolje mu je da se povuče ako već ne može da dostigne onu staru šampionsku formu...

..eeee moje dijete :mazi:...nista ti ne shvatash :mrgreen:...
 
Poslednja izmena:
Neki igraci ne znaju kad treba otici i ostati veliki nego sebi dopustaju ovakva ponizenja.

...zasto igraci...

Prije svega su ljudi na ovom PDF-u mislili da Fedja moze vratiti staru formu...i bilo im je potrebno X ponizenja ove godine da bi to shvatili...
Za shvatanje cinjenice da to NIJE MOGUCE je potrebno samo malo objektivnosti i realnosti...nista vise...nista vise...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top