Kafana MEČ LOPTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj bre, kako ne umeš da ćutiš... znaš ti da se ja nikada ne bih vratila, ali to ne znači da ne mogu da pretim na taj način onima koji nas diraju... sve si mi sad pokvario... :sad2:
Necu ja da neki to shvate ozbiljno pa da pocnu da prave pritisak na tebe. Oma aktiviram sve raspolozive snage i redovne i iz rezerve. :evil:

Mislim da svima sada odgovara ovaj status QUO.
 
Boli te Q za sve. Sad ce da bude da je Nole osvojio Majami jer su ostali bili povredjeni ili jednostavno "nisu bili u formi" Ebo ja svima njima mater..................:evil:

...pa ta prica se proteze vec 2 godine :mrgreen: ...
Fedja je svoje titule uzimao na zalaski karijere Samprasa i Agasija...a konkurencija su mu bili Hjuit i Rodik :cepanje: ...i eto 10 GS-ova...ocas posla :mrgreen: ...sad, cim je tu Nadal, Marej i NOLE, nema vise dalje od polufinala...osim kad oni nisu tu :rotf: ...

Pokvarila ti se tastatura ili si se previše uzbudio? :lol:

Ma neee...to ja tebi PODEBLJAM...reko da bar vidis JASNIJE posto ti zdrav razum i nije jaca strana (: .

Pa naravno da će biti tako. Kad je Feđa u formi, onda obično išopa Novaka :)

...:cepanje: ...da, da, daaaa...

ko je bre ovaj machony i odakle mu pravo da dira mog muža i mog Bokija i moje drugare? :evil:
vidim ja da ću morati i ja malo češće da dolazim ovde... pa neka vidi šta će... :twisted:

Muz ti je slab cojvek...ali hvala sto si tu za mene i ostale drugare :cvet: ...:dzentlmen: ...
 
...pa ta prica se proteze vec 2 godine :mrgreen: ...
Fedja je svoje titule uzimao na zalaski karijere Samprasa i Agasija...a konkurencija su mu bili Hjuit i Rodik :cepanje: ...i eto 10 GS-ova...ocas posla :mrgreen: ...sad, cim je tu Nadal, Marej i NOLE, nema vise dalje od polufinala...osim kad oni nisu tu :rotf: ...



Ma neee...to ja tebi PODEBLJAM...reko da bar vidis JASNIJE posto ti zdrav razum i nije jaca strana (: .



...:cepanje: ...da, da, daaaa...



Muz ti je slab cojvek...ali hvala sto si tu za mene i ostale drugare :cvet: ...:dzentlmen: ...
Zato ona i dolazi da me brani. :hvala:
 
kako nije bitno? niko njih me se ne bi baš tako lako odrekao i možda će opet pokušati da mi se približe... :manikir:
a ja nemam šta da nabrajam... :( samo jednog volim onako baš, baš mnogo... :zaljubljena: i posle je 100 mesta prazno...
a jel ti voliš sve te žene koje tebe vole? :sad2:
Volim ih isto toliko koliko ti volis Borisa, Taba...............i.....................i.................i ne znam vise nikoga koga volis. :sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top