Kafana ''Majkl Džordan''

Dobice trening kompenzaciju. :mrgreen:

I pred prosle izbore su ga nesto provlacili, tako da ne polazem mnogo nade u ovo, al ipak, optuznica je optuznica. Istina, ima i ona u vezi ubistva Djindjica, pa stoji u nekoj fioci, miruje, nikom nista.

Nego jeste culi za ono kad je Vucic raspisao izbore? Zapevase odbornici "Jos jedna pobeda i titula" z:D Kakva dominacija na svim nivoima !
 
Otvorila se skola za pantere male z:shock:

CZMnoxaUYAA6KsC.jpg


- - - - - - - - - -

Onaj plavi gore rizikuje da bude u ofsajdu.
 
grobari-kinzi-foto-kurir-sport-1453752815-831539.jpg


A tim im pun našeg otpada, na čelu sa Cveloom mađijom koji je sinoć izveo jedan od najjadnijih poteza u istoriji sporta uopšte. Na njegovu nesreću, karma (čitaj: Dangubić) je bila neumoljiva. Ne sumnjam da će postati ljubimac komšija, jer sličan se sličnom raduje.
Zarad negovanja dobrosusedskih odnosa, srećan izboren opstanak svima koji slave!
A za plasman u cipiripi kup, jbg, tu je sledeća sezona, a možda dođe i Salo pošto će biti najuren iz Grčke, kako stoje stvari.
 
Haha, vratio se predstavnik tribine, Covicev fakultetski obrazovani momak. Pece li pece, ne da mira.

Pazi, ono sto je recimo onaj muceni hokejas Blazic non-stop radio je postao jedan od najjadnijih poteza u istoriji sporta. :mrgreen: Naravno, zna se odakle muceni Cvetkovic dolazi, ne moze se pobeci od svog porekla i onog sta su te ucili, ali mi cemo uciniti sve da bar donekle kultivisemo decka i popravimo par stvari, vec se smanjilo flopovanje, laziranje, fejk "agresivna odbrana" jednog mucenog defanzivnog Lazica, i sl. No, przenica ce ostati przenica, posebno kad dodju oni koji su ga poslali na "pozajmicu" zarad nekakvih Filipa Covica, rvaca Nelsona, ili mozda velikog talenta Rebe-Bebe koji samo sto ne eksplodira?

PS: Ne smem na njihovoj temi da ne bude provokacija, al ja sam fasciniran partijom paukovog muda Simona, a moram i da se zapitam sta je sinoc radila "seksi guza". :zblesav:
 
Poslednja izmena:
Mozda smo jos slabiji nego prosle sezone, al treba reci da smo imali vise pameti u ophodjenju prema defanzivnom majstoru Lazinju: umesto da Pavlovic kao najgora przenica naseda na njegove fore i kanali sebe i svoj tim, Vilson ga je zatrpao i u budistickom maniru odgovorio na njegova gurkanja, "odbranu" i provokacije, a za to vreme ga je drvoseca Djumara cascavao laktovima na sve strane. z:D Onako u njegovom stilu. I naravno, takticki mu je ostavljen sav prostor da pokaze svoje umece - uvek je najbolje da se jedan takav kosarkaski virtuoz pusti da bude najbolji suter u protivnickom timu.

Takva vrsta organizacije i podele zadataka nam je neophodna i za naredne duele, kada Covic, Ninkovic, Ristovic i njihove fakultetski obrazovane rmpalije pocnu da vode (kao prosle sezone) u nocni klub igrace da im dele lekcije i savete kako da "igraju", a posle sinocne samarcine ce tek da pocnu da se spremaju.

PS: A povratak Pavlovica mozda ali sledece sezone, ako uopste bude igrao. Stranci Partizana za srpska takmicenja su: Vilson, Dzons, Vilijams i Muric. Potpuno je ludilo dovoditi Pavlovica na spolja popunjen sastav koji je poceo da se dize i formira se kao tim, i izbacivati nekog od ove cetvorice. To jedino ako je neko siznuo od previse ruckova sa Covicem ili sretanja po kaficima sa Ristovicem i slicnim genijalcima.
 
Poslednja izmena:
Iako su se neki insajderi danas nalozili da su na sastancima dobili A licencu, jos nema nista od toga, ali nastavice se sa pokusajima - Covic je u nekom intervjuu upravo obnarodovao da im je to zelja.

Sta mislite o tome, koliko je u interesu srpske (i regionalne) kosarke da jedan klub daje ogromne novce da bi igrao EL bez obzira na sportski rezultat, i time u velikoj meri obezvredi domaca i regionalna takmicenja koja su povezana? A dobro se zna da je Crvena zvezda uvek radila u interesima srpske kosarke, kao sto je to Covic uvek napominjao.

Inace, mislim da je vrlo tuzno sto se jedan takav covek pretvorio u polako ali sigurno u ambasadora kosarke na ovim prostorima, umesto da sedi na mestima predvidjenim sa vise optuznica.
 
Sta mislite o tome, koliko je u interesu srpske (i regionalne) kosarke da jedan klub daje ogromne novce da bi igrao EL bez obzira na sportski rezultat, i time u velikoj meri obezvredi domaca i regionalna takmicenja koja su povezana? A dobro se zna da je Crvena zvezda uvek radila u interesima srpske kosarke, kao sto je to Covic uvek napominjao.

Sve je ovo u interesu KKCZ. To je najbitnije.
Za ostale "interese" i lige baš me zabole ***ac.
 
Da, neka se pojedinci prisete koliko je tzv. Partizan vodio računa o interesima srpske košarke u vreme svoje "dominacije".
Na koje je grane tada spala srpska reprezentativna košarka. Sada su , tobože, zabrinuti zvog viših interesa.
 
Partizan nije srpski klub, on je "strano telo" u Srbiji, kako vi volite da kazete ili okacite na transparent. Njega su "osnovale ustase" (Bren ima gomilu dokumenata sa interneta), predsednikovao onaj kome je Cacanin Robi trcao u zagrljaj, i sta sve ne. A kada je Partizan bio u prilici da dobije A licencu, tj. kada se pokrenula neka prica o tome, odavde je to minirano i menjani su sistemi bodovanja, u tome su ucestvovali oni koji danas kao glavni srpski interes vide Zvezdu sa A licencom. Dakle, sasvim je normalno da Partizan radi protiv Srbije, kao jugoslovensko strano telo, ali zar ce i jedan od stubova srpstva da bude isti takav, pitam ja vas? Taman smo stali na noge od kako je Zvezda sampion, reprezentacija postigla uspeh kakav nije dok je to bio Partizan (na silu), a klupska kosarka nam cveta jer se sponzori iz Valjeva slivaju u Zvezdinu kasu umesto da sponzorisu Metalac, pa sad imamo situaciju da nam samo jedan klub igra Evropu - ali kakvo cudo od kluba !
 
Poslednja izmena:
Jos nam pakujes da smo pricali ne znam sta na nasoj temi. Aj, bolje natrag na tribinu pa guslaj.

Zasto gusle imaju negativnu konotaciju kod nekih srba uopste? Msm naravno da ih ni ja ne slusam danas ali to je instrument preko koga su nasi preci ucili istoriju, nije postojala veca cast nego da udjes u legendu tako sto te neko opeva i posle se to generacijama usmeno prenosi sa kolena na koleno. Nije svet za nas poceo pojavom gitare i r'n'r imamo mi svoju tradiciju koja je za postovanje. Drugi bi je postovali kad bi je imali. Gusle su jedan od razloga sto nismo kroz istoriju zaboravili ko smo i sta smo i za sta se borimo i uvreda ti nije na mestu nikako, ako si uopste hteo da ga uvredis a zakljucio sam da jesi.
 
To nije prozivka za gusle kao gusle, vec za vase navijace i njihovo turbo-folk pravoslavlje i srpstvo. Zadrzimo se kratko i sustinski na tome, ne bih ovde da drzim tiradu o jednom cistom ziceru kao sto su patriote i vernici koje su osnovali Sloba i Arkan i koje vode narko-dileri u saradnji sa Sluzbom i politikom.

A kad god kazes nesto protiv turbo-folka, uvek se nadje neko ko ce da ti kaze, "a sta ti imas protiv narodne muzike, to je nasa tradicija?"

Da, ti navijaci su nasa tradicija sa guslanjem i pojanjem po halama, kao sto je nasa tradicija Ceca silikonska srpska majka sa ikone iz Ljutice Bogdana,

Navijanje i navijacke grupe su zapadnjacka tradicija. Ako ste vec to sve prihvatili, molim lepo.
 
To nije prozivka za gusle kao gusle, vec za vase navijace i njihovo turbo-folk pravoslavlje i srpstvo. Zadrzimo se kratko i sustinski na tome, ne bih ovde da drzim tiradu o jednom cistom ziceru kao sto su patriote i vernici koje su osnovali Sloba i Arkan i koje vode narko-dileri u saradnji sa Sluzbom i politikom.

A kad god kazes nesto protiv turbo-folka, uvek se nadje neko ko ce da ti kaze, "a sta ti imas protiv narodne muzike, to je nasa tradicija?"

Da, ti navijaci su nasa tradicija sa guslanjem i pojanjem po halama, kao sto je nasa tradicija Ceca silikonska srpska majka sa ikone iz Ljutice Bogdana,

Navijanje i navijacke grupe su zapadnjacka tradicija. Ako ste vec to sve prihvatili, molim lepo.

Turbo folk pravoslavlje, Ceca i ostali su nusprodukt propagande devedesetih kome su podlegli kako navijaci zvezde tako i partizana. Mene je sramota toga zato i ne idem na stadione ali vi se pravite kao da toga nema kod vas... Mozda prosecan navijac partizana slusa pink floyd i ima istancan ukus za slikarstvo, vajarstvo, klasicnu muziku? Ima i takvih, al u 100 se nadje jedan. Mnogo vise je onih koji se dive nabildovanom istetoviranom obezbedjenju sa splava kod koga moze da se zavrsi neki koks.
 
A zasto mislis da ja imam lepe reci i da mislim sve suprotno o navijacima Partizana?

Jedinu razliku izmedju nasih navijackih grupa vidim u tome sto vasi navijaci i klubovi do odredjene mere insistiraju na turbo-folk srpskoj propagandi, i veliki broj je ujedinjen oko toga. Vasi klubovi i navijaci se busaju srpstvom, rusofilstvom, pravoslavljem, proglasavate se za stub srpstva, dovode vam Putina, necete da idete u Tursku na pripreme jer je Rusija uvela sankcije istoj, i slicne ludosti ispranih mozgova. Sa druge strane, Partizanovi navijaci imaju jedan deo i takvih, imamo gomilu idiota, siledzija, narko-dilera i kriminalaca, ali generalno ne postoji opterecivanje na sirem nivou tom vrstom turbo-folk propagande, pa su se kod nas probile i neke druge stvari koje su primerenije toj navijackoj subkulturi, a ne ta vasa nacionalisticka propaganda i samo ona.
 

Back
Top