Kafana ''Majkl Džordan''

Ovaj tiket mora na kosarku da se postavi:

nbhyt-1.png


Zasluzio sam povracaj novca ja mislim, realno :hahaha:
 
I moj tiket za EL prošlo kolo je bio tako nekakav, samo što sam ja pokvario utisak i uspeo da pogodim jedan par.

Druga tema, interesantna stvar, Čovke se ne šali, uticaj se širi. :cool:

CZT-PAR 92:77
Referees: Belosevic Ilija, Juras Marko, Koljensic Milos

A večeras:
SIG-CZT
Referees:
Crew Chief
HIERREZUELO, DANIEL, Spain
Referee
ZAMOJSKI, JAKUB, Poland
Umpire
KOLJENSIC, MILOS , Montenegro

Rođak iz CG... :cool:
 
Mozzart sport misli drugačije. :hahaha:
http://www.mozzartsport.com/vesti/crvena-zvezda-najbolji-sportski-brend-srbije/121189

A sve je to zato što su Zvezdotelekomci objavili kako su oni najbolji, trudeći se da ne pomenu da dele nagradu.
KK Crvena zvezda prvi sportski brend Srbije
KK Crvena zvezda Telekom, proglašen je na SPORTO najvećoj regionalnoj konferenciji o sportu, u Portorožu, za najbolji sportski brend u Srbiji.
- See more at: http://www.kkcrvenazvezda.rs/kk-crv...d-srbije-20-11-2015.html#sthash.ahKS2nX8.dpuf
Kakvi paćenici...
 
Poslednja izmena od moderatora:
KK Crvena zvezda Telekom već godinama na polju marketinga i predstavljanja svog kluba, čini krupne korake, od raznih promotivnih akcija, sponzorstava, pa do kompletne ponude za gledaoce na utakmicama, koje klubu donose prihode, i koji će u bliskoj budunosti u potpunosti od našeg kluba napraviti moderan i finansijski potpuno samoodrživ sistem, kome naš klub već godinama teži. - See more at: http://www.kkcrvenazvezda.rs/kk-crv...20-11-2015.html#sthash.ahKS2nX8.QmMrhm1u.dpuf

Zato sto je rec "reket" tako prevazidjena, da ne kazem iz devedesetih. :mrgreen:

Pa kako da se raduju ovi sto skandiraju gmizavcu ako im kazu da dele mesto sa Partizanom, jos da nije jedina kategorija, nego se bira pojedinacno za muskarce, zene i klubove. Jos ako slucajno saznaju da je Partizan osvojio nekoliko u nizu :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma šta kažeš :eek:

Screenshot_224.png


Da li je moguće da se dosadašnji "brendirani" još uvek posle silnih borbi sa raznim kk tajfunima i mnogih bitaka zadnjih par godina na evropskoj košarkaškoj mapi (:hahaha: ) vide kao jedan od košarkaških brendova Srbije :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Covicevi kompleksi ne miruju, provociranje se nastavlja i dalje:

Човић: За три године смо много постигли у Евролиги, некима је требало много више

Prica se i o novim pojacanjima :hahaha:, ali i kako nema para, pre godinu umalo strajk, itd...

Covic i Terzic, moralne velicine, pred prodaju Telekoma osetile da ce im nesto biti izbijeno iz dzepa, pa sad daju intervjue i guraju se u red da dobiju za svoje vagone igraca i velike uspehe i u sledecoj turi...
 
Kratka dirljiva crtica o posvećenosti našeg premijera:

Špijunka: Jurio zbog Zvezde

Baš kad su košarkaši Zvezde počinjali presudni meč protiv Bajerna za ulazak u Top 16, premijer i osvedočeni "delija" Aleksandar Vučić je bio u dvorani, ali ne u "Pioniru", već u "Spensu"
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:582531-Spijunka-Jurio-zbog-Zvezde

Bar je uspeo nešto da progura za sve tri godine...

A zvezdosrbija-manija dostiže vrhunac sa malom kardašijanskom "seksi-guzom" :mrgreen:

CW1_ByRWIAArgpG.png:large
 
Poslednja izmena:
12376091_10153360115540835_4782940291541792060_n.png


Evo nekih od "privatnika" koji su "prepoznali momenat" i sipnuli skoro 300,000e a onda polako u bankrot.
Ali nije bitno, isplatilo se, razvijeno je mnogo mladih igrača u međuvremenu...

Ali pazi, to nisu privatnici, nego je najveći akcionar država ?!? Pa kako to... Baš me čudi. :mrgreen:

Koliko li je još takvih privatnika?
 
Poslednja izmena:
Ако је то и много још што-шта све тачно ја се надам да неко то "бележи" и када се ,некад,склоне ови са власти,да лепо све то пресуди.Праведно.
Исто и за Партизан,ако има .Због обичних људи.
 
Ако је то и много још што-шта све тачно ја се надам да неко то "бележи" и када се ,некад,склоне ови са власти,да лепо све то пресуди.Праведно.
Исто и за Партизан,ако има .Због обичних људи.

Nema sta da bude netacno, to je sve iz skorasnjeg izvestaja Saveta za korupciju.
Sto se Partizana tice, ZKK je dobijao ranije te novce (malko manje) od Galenike.
 
Gazda Covic i njegov pulen Djilas zajedno na RTS-u u emisiji, njih ocito nije blam ni malo... Djilas kad prica o CZT govori "mi".
Ustanovili smo kako je "zaradjeno" od otpustanja Sofoa i dovodjenja Stimca, kako je Zvezda veci velikan od Zalgirisa, kako Partizan dobija od Vucica vise para, itd.

Covke prica, Djiki prede...
 
Taman posla, pokupio sam siže. :mrgreen: Djilasa bih još i preživeo, al od Gazdinog glasića mi se okreće želudac.

A video sam i gde ima link, ali mogu ga okačiti tek posle ponoći, jer taj odnos dva košarkaška pregaoca je definitivno 18+
 
Ovako ekonomski mag objašnjava kako raskinuti sa skupom zvezdom i još pride zaraditi:

Koliko Crvenu zvezdu košta raskid ugovora sa strancem?

"Primer raskida ugovora sa Sofoklisom Skorcanitisom nas je koštao 'plus 114.000 evra'. To je plus, a ne minus. Pošto je došao Štimac, uštedeli smo. Možda nađemo sada i mladu peticu. Sve je stvar strpljenja".

Dakle, dovedeš Ante Tomića npr. za 1,600,000e, otpustiš ga posle 2 meseca, platiš mu 320,000 (navodno, kad bi se iz ugovora tako bezbolno izlazilo...), onda za 200,000 dovedeš Štimca, i ti si u plusu od 1,080,000e !

z:D

Naravno, tu će se naći oni koji će u to da poveruju, kao i oni koji veruju u trening-kompenzaciju za slobodnog igrača, itd.

Ovo je jedan od boljih primera kako funkcioniše doktor spina i manipulacije, koji od crnog pravi žuto.
 

Back
Top