Kafana ''Majkl Džordan''

Posto pricamo ovde nekad i o politickom uticaju na sport i odnosu klubova prema politici i obratno...
Nalateh na nesto staro, crko sam od smeha. :hahaha:

Cam7D3DW4AAq4MD.jpg:large


Beogradska manguparija potekla od gradjanskog kluba potajno tera siske kao kralj Aleksandar dok se svercuje u tramvaju i drzi cigaru sa dva prsta.
 
To je odavno apsolvirano zahvaljujuci predanom istrazivanju naseg istoricara Brenusa, cijim je predanim radom obznanjeno da su partizanovci ustase i strano telo u Srbiji, u kojoj su najveci Srbi preziveli komunisticko-ustasko zlo terajuci siske po uzoru na kralja Tita, ovaj, Arkana, to jest, Aleksandra, iz dinastije Vucic, za cije je vreme Zvezda kao stub srBstva dozivela procvat u raznim sportovima i raznim oblicima - Veterani, FMP, Beograd-Diva, a cujem da su se cak i u hokeju nalozili i preuzeli neki levi klub i nakacili mu svoj famozni "brend". :hahaha:
 
Po prvi put resim da pogledam Tegija posle godinu dana, i cujem likove kako baljezgaju o nekim emocijama iz proslosti, zaslugama klubova iz proslosti, i kako je ovo Evropa a ne Amerika...

Jbem ti zivot...

- - - - - - - - - -

'Liga Sampiona u fudbalu je mnogo demokratskija'...'Kosarka u Evropi je u najvecem problemu zbog NBA-a'.... Ma ovi su potpuni idioti, sta li pa i ja gledam...
 
Ko je pominjao geografski, valjda je jasno da se radi o kulturoloskom, kao sto je jasno i da ti zelis da svi i svuda budu jedinstvene individue sa unikatnim hot-dogom u rukama, koji mrze organizovano navijanje, osim kad adrenalin spontano proradi pa krene jos spontanije individualno "di-fens, di-fens".
 
Ko je pominjao geografski, valjda je jasno da se radi o kulturoloskom, kao sto je jasno i da ti zelis da svi i svuda budu jedinstvene individue sa unikatnim hot-dogom u rukama, koji mrze organizovano navijanje, osim kad adrenalin spontano proradi pa krene jos spontanije individualno "di-fens, di-fens".

Jesi li slusao emisiju i kada je ovaj pricao to?

Kontekst je bio sledeci 'Ma daj, mi smo Evropa, ne treba da organizujemo sportska takmicenja kao Ameri'...

Upravo suprotno, bas treba.

Plus, Tegi pajser ne shvata da bez NBA-a ne bi bilo ni evropske kosarke; i konstanto fura nacionalizam kroz emisiju, i govori o modernim stremljenjima u kosarci u negativnom stilu, on je kao neki realista-pesimista, lol

I tako sve u svemu, klasicna prica o kosarci u Srbiji, i bezveze sam potrosio 20 minuta...

- - - - - - - - - -

Inace, treba Evroliga da pusti jedan srpski klub u takmicenje, razmisljao sam malo, i shvatio sam da je to tako, mislim, i zbog njih bi to bilo dobro. Mrzi me sada da pisem zbog cega, jer znam da se raspisem, ali ispisacu ovih dana ako me ne mrzi.
 
Tan2016-1-22_204442103_0.jpg


Svi treba da znaju sta drugarstvo znaci :cool: Ovo je kao neki izlazak dva mladjana para. :hahaha:

Cokija pece poraz u Kupu pa se javlja na konferencijama:

Bojan Brezovac ‏@Breza89 1h1 hour ago
Covic: Pokazacemo ko je zapravo drzavni projekat na kraju sezone. Neki i ove kao i prethodnih godina imaju vise para od nas.

Naravno, neki i ove kao i prethodnih godina imaju obraz poput djona, i ne misle da prestanu. Nadam se da ce prdekana uskoro...
 
Djilas je i u Cairu sedeo sa Dabovickom u prvom redu. Naravno ne tamo gde je predvidjeno da sede VIP licnosti jer su na toj strani tradicionalno bili Grobari pa su tamo sedeli samo Partizanovci (Danilovic, Beric...). Posle finala zestoko se sukobio i psovao sa nekim likom iz publike.
 
Poslednja izmena:
E ovako, ne uzimajte zdravo za gotovo posto sam i ja naisao na ovaj komentar, ali cisto da vide i ostali:

Majstorovic ne dolazi u Partizan. Juce je bio poslednji dan za uplatu novca, u protivnom Majstorovic i Jevtovic odlaze iz kluba. U toku dana je novac uplacen, i to od strane Covica. Ne mogu sve da pricam, eto samo da znate sta nam rade. Jevtovic vec imao dobar ugovor sa jednim klubom iz Rumunije, sto sam ranije vec napisao. Sve je propalo zbog Covica, dva transfera su propala.


Ako je ovo stvarno tacno, time ce nas povratak biti jos veci, a dominacija jos brutalnija, zivi bili pa videli. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Posto nasa vajna Poreska nema adresu Blejka Silba da mu naplati porez, obratili su se na adresu poslodavca:

CcUuZdRUMAAkGUH.jpg


To jest, kod Ive Lole Ribara.

Prava je steta sto se osvajac triple krune od prosle sezone ne takmici vise, mislim da bi konkurencija bila zestoka.

Silbonja zapalio iz zemlje bez placenog poreza, a na staroj adresi mene nema vise...
 
Poslednja izmena:
1znv0om.png


Prvo igrao za Crvenu zvezdu Telekom (nekadasnji FMP) pa je klub promenio ime u Ivo Lola Ribar i povukao se, sad se neki drugi predstavlja kao Crvena zvezda Telekom, tvrde da je to onaj stari, ajd da im verujemo?

Amerikancima nista nije jasno. :hahaha:
 

Back
Top