kada vas neko naljuti, vi...

  • Začetnik teme nebouroze
  • Datum pokretanja
dadap:
Milow:
dadap:
Vremenom sam naucila da se iskontrolisem, jer sam poprilicno temperamentna, tako da je najbezbolnije da se okrenem i odem...
To po principu pametan popušta?
Manje vise da. Verovatno bih rekla svasta, mozda i preterala, pa je bolje da me prodje prvi bes i da hladne glave saopstim sta mi je smetalo i sta zameram toj osobi.
Pokušaj to odmah da postigneš. Na kraju sve veze se grade sa 3 osnovna sastojka:

1) Komunikacija
2) Komunikacija
3) Komunikacija

Nauči sebe da u startu budeš smirena i staložena i da tako rešavaš probleme. Veruj mi hiljadu puta je bolje.
 
Milow:
dadap:
Milow:
dadap:
Vremenom sam naucila da se iskontrolisem, jer sam poprilicno temperamentna, tako da je najbezbolnije da se okrenem i odem...
To po principu pametan popušta?
Manje vise da. Verovatno bih rekla svasta, mozda i preterala, pa je bolje da me prodje prvi bes i da hladne glave saopstim sta mi je smetalo i sta zameram toj osobi.
Pokušaj to odmah da postigneš. Na kraju sve veze se grade sa 3 osnovna sastojka:

1) Komunikacija
2) Komunikacija
3) Komunikacija

Nauči sebe da u startu budeš smirena i staložena i da tako rešavaš probleme. Veruj mi hiljadu puta je bolje.
Nije mi potrebno puno da se smirim, a vreme se skracuje. Verovatno cu postici i to da odmah reagujem stalozeno. U zivotu sve moze da se nauci ako se malo potrudis. U svakom slucaju hvala na savetu.
 
dadap:
Milow:
dadap:
Milow:
dadap:
Vremenom sam naucila da se iskontrolisem, jer sam poprilicno temperamentna, tako da je najbezbolnije da se okrenem i odem...
To po principu pametan popušta?
Manje vise da. Verovatno bih rekla svasta, mozda i preterala, pa je bolje da me prodje prvi bes i da hladne glave saopstim sta mi je smetalo i sta zameram toj osobi.
Pokušaj to odmah da postigneš. Na kraju sve veze se grade sa 3 osnovna sastojka:

1) Komunikacija
2) Komunikacija
3) Komunikacija

Nauči sebe da u startu budeš smirena i staložena i da tako rešavaš probleme. Veruj mi hiljadu puta je bolje.
Nije mi potrebno puno da se smirim, a vreme se skracuje. Verovatno cu postici i to da odmah reagujem stalozeno. U zivotu sve moze da se nauci ako se malo potrudis. U svakom slucaju hvala na savetu.
Znaš kako se kaže, pas koji laje taj ne ujeda. Pas koji ćuti ujeda. Ova anekdota može da se preslika na tebe. Ako planeš nikad nećeš rešiti problem. Dok, u suprotnom, ako si staložena i smirena; nikad niko neće precizno znati šta ćeš stvarno da uradiš. I samim time će te poštovati.
 
ne podnosim osobe koje prekidaju komunikaciju , tako što se okrenu i odu.Aj se lepo isvađamo,pa posle zajedno popijemo kaficu.Sve što je nedorečeno žulja mnogo duže. Mislim da je bolje da se stvari raščiste. Al u svađi se treba držati teme a ne stići do pedesete stvari.
 
Uglavnom cutim. Mada sam nekako sa godinama pocela pomalo da gubim zivce pa nesto kao i odbrusim, ali posle opet cutim. Tip sam koji nosi u sebi ali to uopste nije dobro, sreca je sto umem lako da zaplacem jer kazu da je to lekovit ventil.
 

Back
Top