Kada se ustvari mladost zavrsava?

Ти си се утоплила као да си на Камчатки, јбт. У Русији сам била у фебруару па нисам имала три слоја на глави.

Cuvam se da ne bude jos gore.
I ja sam bila kao ti a sad se kajem ali kasno.
Jurila,obaveze,hladno,treba proci.Da mogu da vratim vreme pustila bi sve u tri lepe da propadne tog dana ali bi se utoplila fino i izasla napolje.
 
Pa šta tu može toliko da se desi, ako ne pitam previše? Meni pada na pamet pareza facijalis..

Pp.
.......
U mom okruzenju babe vole da im se kaze baba dede da im se kaze deda jer to jesu.'Pusti to ja sam baba|nema mladosti,sad sam deda.'
Takodje ima onih koje samo po imenu mogu da se oslove samo.
Ili sa nekim nadimkom.
Pojedinci ocekuju momce|devojko obracanje iako su tu unucici,65+ godina imaju.
Svi su razliciti.
Sve zavisi ko je kakvog karaktera.
 
Cuvam se da ne bude jos gore.
I ja sam bila kao ti a sad se kajem ali kasno.
Jurila,obaveze,hladno,treba proci.Da mogu da vratim vreme pustila bi sve u tri lepe da propadne tog dana ali bi se utoplila fino i izasla napolje.

Ti kao da si bila u staljingradskoj bici . Oni koji se puno čuvaju budu još kilaviji .
Izloženost hladnoći jača organizam . To znaju oni koji probiju led na jezeru
i kupaju se .
 
...Sedim i razmishljam.... I osecam se kao da se moja zavrsava...Da li ste nekad osecali kao da vam mladost izmice iz ruku, a vi se grcevito trudite da je zadrzite?
I kad se ona to stvarno zavrsava? Kad postajemo odrasli, zreli,odgovorni i mudri?

Sa prvim pravim ljubavnim razocarenjem?
Mozda sa zavrsetkom fakulteta?
Sa trenutkom kada svecano kazes da ispred maticara?
Kad shvatis da ces postati roditelj?

U sustini u mom zivotu se nije promenila skoro ni jedna od navedenih stavki, ali se osecam kao da mi je ona prava mladost prosla, kad sam apsolvirala na fakultetu. I njemu se nekako blizi kraj, a ja kao da zmurecki zavrshavam ove poslednje ispite, jer ne zelim da odrastem...
I nekako...koliko god se trudila da budem ono shto sam bila...ne ide mi...Sad sam nekako odgovornija, opreznija...nisu mi zanimljive te stvari koje su mi tad bile...i nekako me...to boli...
Nedostaje mi onaj osecaj kad sam mogla da udahnem vazduh punim plucima, da uradim neshto shto zelim a da ne razmishljam o posledicama...da ne razmishljam o sutra...
I tako...

Ne znam sta da ti kazem. Imam neku sliku u sobi i poslednjih 30 godina imam 33. :confused:
 
Ti kao da si bila u staljingradskoj bici .Oni koji se puno čuvaju budu još kilaviji .
Izloženost hladnoći jača organizam . To znaju oni koji probiju led na jezeru
i kupaju se .

Oni koji se cuvaju Bog ih cuva.Pametni su ili imaju dobrog savetodavca.
Izlozenost hladnoci unistava tako da samo se treba fino utopliti.

Svaciji organizam je razlicit i to treba postovati.
 

Back
Top