Kada se njemu ne svidja

AKO mi kaže da mi nešto ne stoji dobro, shvatim to vrlo ozbiljno.
Inače, furam svoj fazon.

evo ti jedna, poklon pesma : ))

Svi se nesto foliraju
svoj fazon mi serviraju
a ja nisam njihov broj
furam fazon svoj
(2x)

Ref. 2x
Ma boli me uvo za sve
ja imam svoje sne
moj vokmen je pod jastukom
zaludjujem se muzikom

Stari me sikaniraju
profe iritiraju
svi me redom prozivaju
mozak mi ispiraju
(2x)

Ref. 2x

Gospodjice Breno
da li to vas neko nervira
e ovaj glupo fefe
stalno nesto utrpava
pusti je sta smetas

Breno mene ustvari
nervira ova patka
nisam ja patka glupsone
ja sam patak
sva ti je pamet u usima

Hej sefe, ma boli me
uvo za sve
jao opasno me zivciras

Ref.

Ma boli me uvo za sve
glupson jedan si ti
 
Zar to nije nekulturno.... to menjanje poklona?
Meni je to do jaja ružno.
Ne moraš da nosiš - ali da zameniš? Baš je nekako........ ne znam........ :thumbdown:

... ne bih nikad zamenila poklon a blago bi se šokirala kad bi ga on zamenio :think:


Meni je gore kad on ne nosi ono što sam mu kupila ... nego kad zameni i nosi ....

Ja prva ne volim kad mi neko nešto kupi, očekuje da ja to nosim - a meni se ne dopada .... I sad ja moram da se pravdam zašto ne nosim ... ili što je gore da nosim i ne osećam se dobro u tome ....

Kao što rekoh, kod mene nema sujete po tom pitanju .... Bitan je trenutak pažnje i razlog zbog čega ti je nešto kupljeno.
 
Meni je gore kad on ne nosi ono što sam mu kupila ... nego kad zameni i nosi ....

Ja prva ne volim kad mi neko nešto kupi, očekuje da ja to nosim - a meni se ne dopada .... I sad ja moram da se pravdam zašto ne nosim ... ili što je gore da nosim i ne osećam se dobro u tome ....

Kao što rekoh, kod mene nema sujete po tom pitanju .... Bitan je trenutak pažnje i razlog zbog čega ti je nešto kupljeno.

Ali ako zameni koja je tvoja uloga u svemu tome? Kao da si mu dale pare - pa da si kupi nešto :think:
Razumem jedino menjanje zbog omašene veličine (u tome uvek omanem kad je moj dragi u pitanju :rumenko: ) ali ako nekog poznaješ ne znam koliko tragično možeš da pogrešiš u izboru da bi taj neko morao da menja. A ako mu se ''malo'' ne sviđa a hoće da menja onda je g.ovno, jer ja to ''malo'' ne sviđanje kompenzujem njegovim trudom i željom da me usreći... :manikir:
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

potsetim ga na cinjenicu da mi moda i oblacenje ide bolje od ruke nego njemu....i izvucem neku njegovu stvar kao dokaz...:mrgreen::D
 
soriška nale, al mislim da nije tu u pitanju ,,meni tebi - on, ja - ovako, onako i sve nešto tako..." nego prosta kultura, bonton ili šta već... to je u pitanju

Ali ako zameni koja je tvoja uloga u svemu tome? Kao da si mu dale pare - pa da si kupi nešto :think:
Razumem jedino menjanje zbog omašene veličine (u tome uvek omanem kad je moj dragi u pitanju :rumenko: ) ali ako nekog poznaješ ne znam koliko tragično možeš da pogrešiš u izboru da bi taj neko morao da menja. A ako mu se ''malo'' ne sviđa a hoće da menja onda je g.ovno, jer ja to ''malo'' ne sviđanje kompenzujem njegovim trudom i željom da me usreći... :manikir:


I dobro .. šta bi vas dva uradile da omašite npr. boju ili dezen .... da se vama poklon jako dopadne, a njemu se uopšte ne dopadne .... LJutile se 6 dana što nemate isti ukus, ili jednostavno iskulirale ? .... pa ipak on to treba da nosi.

Da se dešavalo da svaki poklon zameni, ne bih mu kupovala pokolone više ... ali eto desilo se da omašim - ništa strašno ..... za mene tu nema frke.... Dovoljno smo bliski da jedno drugom možemo da kažemo tako nešto, a da se ovaj drugi ne uvredi.
 
I dobro .. šta bi vas dva uradile da omašite npr. boju ili dezen .... da se vama poklon jako dopadne, a njemu se uopšte ne dopadne .... LJutile se 6 dana što nemate isti ukus, ili jednostavno iskulirale ? .... pa ipak on to treba da nosi.

Da se dešavalo da svaki poklon zameni, ne bih mu kupovala pokolone više ... ali eto desilo se da omašim - ništa strašno ..... za mene tu nema frke.... Dovoljno smo bliski da jedno drugom možemo da kažemo tako nešto, a da se ovaj drugi ne uvredi.

Nije u pitanju pojam bliskosti... ali opet da jeste dovoljno bliski ne bi omašila u izboru poklona ali ajde da ne cepidlačimo zato i pravimo se da nisi pomenula to kako ste vi bliski pa ste otvoreni i sl...

Nego kažem ti poklon, dar - pažnja... Nema šta da ti se svidi ili ne svidi. Prosto ne može da ti se ne svidi - nije poenta da se ti oduševiš poklonom kao košulji, majci, čarapama, gaćama.... sve su to gluposti... Oduševi se pažnjom koju ti poklanjam, vremenom koje sam izdvojila da posvetim potrazi za tim nečim, neka ti padne na pamet da sam 5 dana ustajala ujutru i radila kojekakve standardne gluposti od 9 do 5 ne bi li se ta glupava stvar našla u tvojim rukama i ne bi li se ti meni nasmešio... Nije mi bila namera da te uvredim, želela sam da te obradujem tom nekom sitnicom... Hoćeš da zameniš... ma napuši se qrchine - sad si nešto dobio od mene, zapamti bolje jer se ovako nešto neće ponoviti...

Eto.... Sasvim iskrneo i od srca... Ne verujem da se drugačije možeš osećati ako ti baja kaže da oće da zameni tvoj poklon. Stvarno ti ne verujem ovaj put
 
Nije u pitanju pojam bliskosti... ali opet da jeste dovoljno bliski ne bi omašila u izboru poklona ali ajde da ne cepidlačimo zato i pravimo se da nisi pomenula to kako ste vi bliski pa ste otvoreni i sl...

Nego kažem ti poklon, dar - pažnja... Nema šta da ti se svidi ili ne svidi. Prosto ne može da ti se ne svidi - nije poenta da se ti oduševiš poklonom kao košulji, majci, čarapama, gaćama.... sve su to gluposti... Oduševi se pažnjom koju ti poklanjam, vremenom koje sam izdvojila da posvetim potrazi za tim nečim, neka ti padne na pamet da sam 5 dana ustajala ujutru i radila kojekakve standardne gluposti od 9 do 5 ne bi li se ta glupava stvar našla u tvojim rukama i ne bi li se ti meni nasmešio... Nije mi bila namera da te uvredim, želela sam da te obradujem tom nekom sitnicom... Hoćeš da zameniš... ma napuši se qrchine - sad si nešto dobio od mene, zapamti bolje jer se ovako nešto neće ponoviti...

Eto.... Sasvim iskrneo i od srca... Ne verujem da se drugačije možeš osećati ako ti baja kaže da oće da zameni tvoj poklon. Stvarno ti ne verujem ovaj put

Drugačije postavljamo stvari .... ja nemam problem sa tim.
 
Nije u pitanju pojam bliskosti... ali opet da jeste dovoljno bliski ne bi omašila u izboru poklona ali ajde da ne cepidlačimo zato i pravimo se da nisi pomenula to kako ste vi bliski pa ste otvoreni i sl...

Nego kažem ti poklon, dar - pažnja... Nema šta da ti se svidi ili ne svidi. Prosto ne može da ti se ne svidi - nije poenta da se ti oduševiš poklonom kao košulji, majci, čarapama, gaćama.... sve su to gluposti... Oduševi se pažnjom koju ti poklanjam, vremenom koje sam izdvojila da posvetim potrazi za tim nečim, neka ti padne na pamet da sam 5 dana ustajala ujutru i radila kojekakve standardne gluposti od 9 do 5 ne bi li se ta glupava stvar našla u tvojim rukama i ne bi li se ti meni nasmešio... Nije mi bila namera da te uvredim, želela sam da te obradujem tom nekom sitnicom... Hoćeš da zameniš... ma napuši se qrchine - sad si nešto dobio od mene, zapamti bolje jer se ovako nešto neće ponoviti...

Eto.... Sasvim iskrneo i od srca... Ne verujem da se drugačije možeš osećati ako ti baja kaže da oće da zameni tvoj poklon. Stvarno ti ne verujem ovaj put

Ja sam npr dobila sat koji mi se nije svideo. Uopšte nisam zamišljala da će biti takav, sa metalnom narukvicom, tog oblika itd. Ja ga sebi nikad u životu ne bi kupila! Sat je ON lično i personalno birao, šetao, gledao, dvoumio se, odlučivao, savetovao sa prodavcima itd. Kad na to pomislim meni je taj sat najlepši! :zaljubljena: Jeste da ne mogu da ga nosim uz svaku odevnu kombinaciju (a želela sam baš takav - za svaki dan) ali šta ima veze. U suštini mi je uvek bitnija ona pozadina nego sam poklon...
Ne znam šta toliko ne može da mi se svidi? Nije ni on blesav da mi kupi drečavo zelene pantalone a zna da me nikad u životu nije video u zelenim pantalonama... :confused:
 
Pa vidi, ako ga pitaš za mišljenje onda moraš da očekuješ i pozitivan i negativan odgovor. Glupo bi bilo da te laže samo da bi ti bila srećna, bar meni!
A ako ga ne pitaš za mišljenje onda mu odgovori:''Niko te ništa nije pitao!'' i mirna Bačka.... :roll:

Retko kada pitam za misljenje:D
A,ja kada kazem da se ljutim mislim to u drugom smislu:Recimo,zelela sam nesto da kupim.Cipele,naprimer.I dugo sam ih merkala,kombinovala u glavi sa drugim odevnim predmetima,kako vec sve to ide....I na kraju ih kupila:per:
Ja sva srecna blistam,porasla sam par cm od srece(zbog kupovine,ne zbog stikli,nosim one od 8:D)
Onda ,tako uzivam u svojoj radosti dodje on i kaze:Hm....paaaa,nisu lose...Mislim,da ti baletanke bolje stoje:roll:
E,tu se ja smorim.Naravno da sam ocekivala da nesto prokomentarise.
Ali,sto mi kvaris srecu:roll:
znam da sam cesto kao malo dete.
I brzo se naljutim,a jos brze odljutim.
Kada ga pitam za misljnje,i kaze mi nesto lepo ili manje lepo,ja dobro razmislim.
Uglavnom,uradim ono sto mislim,ali verujem u onu stari cetiri oka bolje vide nego dva:cmok:
 
I dobro .. šta bi vas dva uradile da omašite npr. boju ili dezen .... da se vama poklon jako dopadne, a njemu se uopšte ne dopadne .... LJutile se 6 dana što nemate isti ukus, ili jednostavno iskulirale ? .... pa ipak on to treba da nosi.

Da se dešavalo da svaki poklon zameni, ne bih mu kupovala pokolone više ... ali eto desilo se da omašim - ništa strašno ..... za mene tu nema frke.... Dovoljno smo bliski da jedno drugom možemo da kažemo tako nešto, a da se ovaj drugi ne uvredi.

Слажем се са Наташом.
Ако се било коме, не само мм-у не свиђа мој поклон, слободно могу да га замене, што би се ја љутила.
Па ваљда ћу бити срећнија кад тај неко има баш оно што је желео, а не оно као фол му је екстра а у ствари му се не свиђа.

Иначе, купујем поклоне, али увек прво са особом прошетам и разгледам поклон, да чујем њено мишљење о томе, као изокола. Па онда купим.
 
Eto.... Sasvim iskrneo i od srca... Ne verujem da se drugačije možeš osećati ako ti baja kaže da oće da zameni tvoj poklon. Stvarno ti ne verujem ovaj put

Khm, khm...
Ja isto razmišljam kao Nataša, čisto da se zna.
Ne tripujem toliko oko poklona. Bitnije mi je da je generalno pažljiv i da me voli.
A sad, da li je poklon birao on ili ja, nije bitno. Lepo je što je on poželeo da me usreći. :heart:

Inače ne dižem frku ako se neko meni drag ne bi setio mog rođusa, a pogotovo ne očekujem poklon.
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:


Verujem mu, ima ukusa i zna sta prica. Nekad me smori kad je garderoba za posao u pitanju gde ne mogu ici kao da sam odbegla iz vigvama (a mozda i mogu, probacu :D) ali tu stvarno ne mogu da prihvatim savet jer mi nije u kozi (stajanje, pricanje, pa tako satima + ne mogu da izgledam mnogo zivopisno ili sexy tu). NIsu mu se svidele zlatne baletanke na koje sam ja odlepila a ubedljivo su najlepsa i najudobnija stvar koju imam. I sta sad? :)

A znam ga u dusu i znam sta mu se svidja. Imam specifican stil, odrazava mene u potpunosti i znam da mu se bas to svidja. Pritom ima jako dobro oko za to sta stoji a sta ne. I prihvatim kritiku, ne dozivim to kao atak na moju slobodu. Ono sto mislim da je karakteristicno za njega kao osobu je sto generalno ne voli nesigurnost kod ljudi. Stoga ne voli garderobu koja pokazuje nesigurnost - preterano pokrivanje, maskiranje delova tela, tamne boje, predugacko, bez oblika, babacke cipele, siroke i muskobanjaste stvari, sve sto je kockasto a ne prati zenske obline :D i slicno.
Ali tu nam se bas slazu karakteri.
 
Hihihi, ja imam jednu divnu osobinu: ubedim muškarca dok si rek'o keks da sam ja super od glave do pete i da ako išta promenim, to neću biti ja! :D

Mm nije podnosio žene sa kratkom kosom, pa je odlepio za mnom, a ja imam dečačku frizuru :lol:
Voleo je nacifrane i doterane, a ja se skockam samo s povodom (i za posao ako sam raspoložena), pa se uvek iznenadi kako mu je žena super riba! Lepo sam mu objasnila - da sam cakum-pakum svaki dan, ne bi više ni primećivao moju pojavu :mrgreen:

A što se tiče oblačenja, sviđa mu se moj stil, jer je ležeran i biram odeću koja mi dobro stoji i u kojoj se dobro osećam, tako da nema problema.
On meni ne kupuje ništa, ako želi nekim povodom da me obraduje, uzme me za ruku i kaže - biraj :heart:

A poklon bi ladno zamenila da mi se ne sviđa jer ne vidim svrhu da držim nešto u nekom budžaku, bolje da izaberem nešto što ću voleti i sa ponosom koristiti/nositi...
To mi se podrazumeva i kad ja kupim poklon, čak uvek naglasim da može da se zameni ako je potrebno...
Volim ležericu, ne volim ništa usiljeno i protokolarno. Pokloni treba da nam budu dragi, a ne da skupljaju prašinu i moljce...
BoKte, ovo k'o da sam ja napisala :eek:
tiruriru
 

Back
Top