Kada se njemu ne svidja

sa dva momka sam imala taj problem. što se tiče prvog, njemu se toliko nije sviđala moja garderoba da je sa mnom išao u shoping :roll::eek: birao šta ću da obučem i obujem, kupovao mi odeću ružnu... sa ove tačke gledišta to mi je grozno, ali tad sam mislila da nemam drugog izbora, da tako mora i treba da bude. imala sam 18 godina. užas uopšte mi nije bilo pravo kad me je kritikovao, ali sam ćutala jer sam se plašila da će da me ostavi :dash:
prošle godine slični problem. mom prošlogodišnjem momku se nije sviđala moja boja kose (ne farbam se i jako sam zadovoljna svojom bojom :mrgreen:) naime, on je rekao da mi je kosa bez sjaja i da treba da se farbam :eek: ajme, sve mi diraj, ali kosu nikako! kad je nastavio da me kritikuje - više mu se ništa nije sviđalo, od farmerki do izlazaka sa drugaricama, lepo sam ga otkačila :whistling:
 
Kad je moj (sad već žmu) dečko završio vojsku, posle nekog vremena ga zvali da dođe i dali mu neke pare... Nisu bile to neke pare - al on ode (naravno bez mog znanja) i kupi mi od njih haljinicu i sandale...

A haljinaaaaaa........ a joooj sačuvaj bože crvena da crvenija ne može biti, kratka toliko da kraća ne može biti - s bretelama predugačkim, sve mi se sise naziru odzgore...


I čekamo da se haljina osuši pa da odemo negde na večeru....


Mora baš ta haljina... Mislim.. nije rekao da mora ali zamisli da mu kažem da je sranje i da tražim račun da je zamenim?


Baš bi se loše osećala... Imala sam sliku na profilu s tom haljinicom... tu je i na nekoj temi... Stvarno sam je nosila... Što je najgore, super mi je stajala - do duše, nikad u tome ne bih videla sebe al ponavljam, stvarno je na kraju ispalo ok...

:lol: ovo je super... meni su stvarno zenstvene/seksi stvari u zivotu kupili muskarci: brat, otac i muz :) Sve stvari su bile lepe, samo ja nikada ne bih kupila nesto sto toliko otkriva, ja volim uniformu... malo sam ih prosetala, i onda sklonila negde duboko u orman.

@tema
nemam probleme te vrste, muz me ne kritikuje kada je izgled u pitanju, a i imamo slican ukus... secam se da su mi ponekad momci sugerisali da se malo pokazem u javnosti... ali nisu me ubedili :evil:
 
A što on mora da misli isto kao ti? Ili bi volela da te laže samo da bi ti bila zadovoljna?

Ne mora on da misli kao ja.
I mislim da nisam u pravu sto se ljutim:(
Ali ja to prosto gledam na jedan drugaciji nacin-ako znas da je nekom stalo do necega,i ako ti se bas ,bas ne svidja isto-nemoj da komentarises mnogo,kvaris dozivljaj:confused:
Ne kazem da sam u pravu.
Ali sam prosto takva;)
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

Ја му се свиђам.
А иста сам, шта год да обучем, како год да се офарбам, ја сам ја.
Кад га питам, онда каже нешто у стилу ,,Више ми се свиђа ...(она друга хаљина, ципеле..)...''
А ако сам наумила да баш то обучем,свакако не мењам.
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:
По неком неписаном правилу, не постоји мушко које воли промене на својој изабраници. ( коса, фризура)
Сва срећа па се нас двоје поклапамо у томе која ми боја косе најбоље стоји..

Ја, уствари, не знам да одговорим на ову тему.:neutral:

Једини пут кад сам наишла на негодовање због промене боје косе, било је код мог тате. Наравно, њега сам ноншалантно одувала.
Вероватно бих и дечка.

Иначе, нисам склона променама....цео живот имам дугачку косу....дуго сам била црвенокоса, па сам дуго била плава, па сам сад већ дуго у природној боји- црна.

Нагласак је на ''дуго''.:)
 
По неком неписаном правилу, не постоји мушко које воли промене на својој изабраници. ( коса, фризура)
Сва срећа па се нас двоје поклапамо у томе која ми боја косе најбоље стоји..

Ја, уствари, не знам да одговорим на ову тему.:neutral:

Једини пут кад сам наишла на негодовање због промене боје косе, било је код мог тате. Наравно, њега сам ноншалантно одувала.
Вероватно бих и дечка.

Иначе, нисам склона променама....цео живот имам дугачку косу....дуго сам била црвенокоса, па сам дуго била плава, па сам сад већ дуго у природној боји- црна.

Нагласак је на ''дуго''.:)
moj tata nije propustio ni jednu priliku u poslednje dve godine, koliko sam plavusa, da mi ne prebaci..i ne spomene moju.."dugu lepu crnu kosu":)
al on to tuzno, i napravi facu ko dete pa ne mogu ni da se naljutim;)
 
о неком неписаном правилу, не постоји мушко које воли промене на својој изабраници. ( коса, фризура)
..
ma ne...nije tačno..to su pisanija iz glorije, mada je ovaj ceo pdf takav...može da se protivi promenama u stilu da voli dugu kosu, a vi se ošišate..tako nešto..ali samo će neki isključivi brđanin biti nezadovoljan promenama u izgledu.. e, koto pisla u isto vreme, samo o tati, a isto je i čkomde - žmuom..
 
Hihihi, ja imam jednu divnu osobinu: ubedim muškarca dok si rek'o keks da sam ja super od glave do pete i da ako išta promenim, to neću biti ja! :D

Mm nije podnosio žene sa kratkom kosom, pa je odlepio za mnom, a ja imam dečačku frizuru :lol:
Voleo je nacifrane i doterane, a ja se skockam samo s povodom (i za posao ako sam raspoložena), pa se uvek iznenadi kako mu je žena super riba! Lepo sam mu objasnila - da sam cakum-pakum svaki dan, ne bi više ni primećivao moju pojavu :mrgreen:

A što se tiče oblačenja, sviđa mu se moj stil, jer je ležeran i biram odeću koja mi dobro stoji i u kojoj se dobro osećam, tako da nema problema.
On meni ne kupuje ništa, ako želi nekim povodom da me obraduje, uzme me za ruku i kaže - biraj :heart:

A poklon bi ladno zamenila da mi se ne sviđa jer ne vidim svrhu da držim nešto u nekom budžaku, bolje da izaberem nešto što ću voleti i sa ponosom koristiti/nositi...
To mi se podrazumeva i kad ja kupim poklon, čak uvek naglasim da može da se zameni ako je potrebno...
Volim ležericu, ne volim ništa usiljeno i protokolarno. Pokloni treba da nam budu dragi, a ne da skupljaju prašinu i moljce...
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

Водим се његовим жељама ако ми то нешто није превише битно.
Офабарала сам се једном и никад више, не само што је он био шокиран, већ сви који су ме видели, све се људи снебдивали да ми не кажу:"На шта личиш?"

А за крпице се не пита, носим шта ми је воља мада је и ту у праву, требала бих се мало сређивати, а не стално у тренеркама

Значи, како кад.

Најјсмешније ми је кад нешто пробавам у бутику и питам га како ми стоји... док не добијем одговор који се слаже са мојим мишљењем не одустајем...:mrgreen:

Једном ме питао:"Што ме питаш како ти стоји кад си ти већ одлучила?":mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ne mora on da misli kao ja.
I mislim da nisam u pravu sto se ljutim:(
Ali ja to prosto gledam na jedan drugaciji nacin-ako znas da je nekom stalo do necega,i ako ti se bas ,bas ne svidja isto-nemoj da komentarises mnogo,kvaris dozivljaj:confused:
Ne kazem da sam u pravu.
Ali sam prosto takva;)

Pa vidi, ako ga pitaš za mišljenje onda moraš da očekuješ i pozitivan i negativan odgovor. Glupo bi bilo da te laže samo da bi ti bila srećna, bar meni!
A ako ga ne pitaš za mišljenje onda mu odgovori:''Niko te ništa nije pitao!'' i mirna Bačka.... :roll:
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

Nije se do sad desilo da mu se ne svidja....:P
 
Ја сам пре пар месеци питала мог мужа који је његов тип жене.
Он рече:,,Кад си се офарбала у наранџасто, мислио сам, само да није црно! Кад си била црнка, подносио сам, мислећи да је и то боље него плаво. Онда си постала плавуша, па ми се и допало. Сад ова љубичаста..шта знам, није лоше. Али искрено, волим жене са природном смеђом косом и са наочарима!''

А ја очи оперисала да не носим наочаре! :hahaha:

Толико о томе како сам свом мужу ,,тип жене'' !
 
Šta znam, ja komentarišem samo ako imam pozitivan komentar. Mada, zna da bude glupo ako se za večeru u restoranu spremi u trenerku, ali ajde :lol:
Najbolje bi bilo da prokomentariše samo kad mu se nešto sviđa, a kad mu se ne sviđa da mudro ćuti, sve naravno da ne povredi moja tanana osećanja nakon što sam potrošila 50 evrića na neku krpu, ili novu frizuru:lol:. Vidim i ja kad nešto ne valja, ali ne mora baš da mi staje na muku:lol:
 
zavisi....
bivsi momka je skoro uvek bio u odelu..a ja skoro uvek u patikama...tako smo isli na ruckove i na koktele..posle 2, 3 meseca..kaze on meni...a jel mozes ti malo cesce da se skockas? ..pa mogu..nije meni tesko...

sledeci bivsi nije podnosio kad isfeniram kosu i kad nosim mini suknje...feniranja sam se odrekla rado..nisam neki fan..a suknju bih produzila samo ako idem kod engleske kraljice na caj...

zamisli imas momka koji se brija na 3 dana, a tebi smeta bradica...ili nekog ko nosi patike iz china shopa?! Mirka!!!!! :D
 

Back
Top