Kada ostavite decka koju poruku ne biste voleli da dobijete

  • Začetnik teme my baby shot me down
  • Datum pokretanja
shot me down:
No Nick:
Ono sto sam oduvek mrzela jeste da mi decko place kad ga ostavim. Bogu hvala nisu svi tako reagovali, ali bilo ih je par. Bilo je takvih romantika, da su me zvali i pustali mi neke nezne pesmice preko fona ili sami pisali neke stihove i to mi slali. I sta ja da radim onda? Kako da se postavim? Ne volim ga vise, ne zanima me, a jasno mi stavlja do znanja koliko pati a ja mu ne mogu nista pomoci. I sta onda reci, uraditi, kad ta osoba zeli samo jedno da cuje - da i ja zelim da se pomirimo, ali to tako vise ne ide.... Jasno mi je da raskid boli i ja sam to dozivela, ali zasto ljudi moraju tako da se srozavaju i prave budalu od sebe?
Pazi ovako, ta tvoja devojka (sad vec bivsa) je teska kukavica! Znas kako se ume desiti da se jednostavno probudimo jedno jutro i shvatimo da vise ne volimo tu osobu da nam nije dobro pored nje. Mozda se upravo to njoj dogodilo ili je nasla nekog drugog, a tebi nije iskreno rekla da joj se svidja neko drugi. Nego je jednostavno kao najgora kukavica otisla bez reci. Tako je uvek najlakse, nestati bez traga i kao coolirati. Jadno i bedno, ali sta ces.... ima i takvih.
Moj ti je savet da je zaboravis sto pre. Kad je neko toliko slab da ne moze u oci da ti pogleda i kaze da je kraj, batali to. Nemas za sta da se kajes to je ono najbitnije! Nemas za sta da osecas krivicu. Znas da si ti bio fer i to ti je dovoljno da nastavis dalje. Jaci si od nje i bolji, glavu gore i ne osvrci se na proslost.
Toliko od mene...
Srecno! :wink:
Sve je ok sto kazes, nece doci do gore navedenog,...od nje samo trazim da bude iskrena i da kaze ono sto misli, mislim sada definitivno necu da zovem!! al kad je vec doslo do toga, pa skupi snage i reci dovidjenja i to je kraj, zasto muciti nekoga ne govoreci mu u cemu je problem.....nije u pitanju raskid zbog neke svadje, ili sl. Ako neko koga si volela i neko ko tebe jos uvek voli i ti to znas, zasluzuje da mu na takav nacin kazes da je kraj onda ne znam! nije mi jasno....u tome je sav problem, ........hvala
 

Back
Top