Koju muziku slušate?

Faza elektronske sa primesama svega sto ne mogu da svrstam u 1 pravac,na sta odreagujem u mozgu i telom,uglavnom brzi i jaci bit.
Trenutno sam faza Prodigy :zkez: ✅
O'š na Ozoru? Skupljam ekipu 😁
Ozora Festival GIF by Hardtours
 
Немам баш оно омиљену групу да знам све њихове песме...слушам песме које ми се свиђају, невезано за извођача.
Једино што не могу никада и ни под којим условима: Кеба, Карлеуша, Митар Мирић и компанија...значи, ни на комаде да ме сечеш.
 
pitam, zato sto onomad policija u Staroj Pazovi savetovala Balasevicu da ne pravi koncert u SP jer su dodjosi iz BIH zapretili da ce ga prebiju.
I on ustuknuo pred dodjosi.
meni je on jedan od najboljih folk-kantautora , realist, .......svako se nasao u njegovom tekstu.
Има пар песама које су ми ок, али нешто ми је код њега одувек сметало. Као код Дина Мерлина.
 
Oduvek sam volela da slušam radio .
Uvek naiđe neka pesma da me iznenadi.

Volim i kad prođem kraj neke letnje bašte a ono muziiiika fina, rastopim se od miline :)

I volim kad na letovanju šetam obalom, a iz lokala se čuje uživo muzika, ona fina "morska" :zaljubljena:
 
Mene nikad niko ne brani...
jer nikome ne trebam a i bolje tako
Koga jos zanima moj muzicki ukus...
nije trebalo ni da se javljam na temu
Razumem tvoju razocaranost, forum definitivno nije ono sto je nekad bio, ovde se vise osecam kao da sam pod neprijateljskom rafalnom paljbom, barem vecinom takav osecaj ili jednostavno samo prospartam potpuno ravnodusno.
 
Ne smem da napisem.
ovo je tema Zene a dezurni tzv alfa muzjaci ce da me rascerupaju komentarima.
:)

Zaboga, pises sa sobom, u svom si domu...ili gde vec, krajnje je nevazno sta ko misli o tvom ukusu...ili bilo cemu sto se odnosi na tvoj zivot.
Evo, mene zanima, moze?

Ja volim stranu muziku, stariji rok najvise.
Na domacu se nikada nisam navikla.
Omiljeni pevac...ne znam, JJ Cale i Cohen, verujem.
Pevacica...verovatno Patti Smith.
Zavolela sam muziku kroz Orbisona, You've got it...tata mi je voleo muziku i stalno pustao, pucketao, imao je sjajan ukus.
Moja pesma, verovatno Sebastian, Cockney rebel.
Volim klasiku, posebno Cajkovskog, volim mjuzikle...e, volim Rundeka...ali cak mi i Ena bolje zvuci na francuskom...od nasih reci najlepse su mi one provucene kroz Sal od svile.

 

Back
Top