Kada on misli da ona hoće samo pare!

Pa ako imaš sve ono što joj je potrebno možeš da ostaneš sa njom u vezi ali ćeš se uvek pitati kada će doći i taj trenutak da će naći bogatijeg baju da je izdržava;):p

Pa ja joj sigurno necu pruziti kesh jer ne navatavam tako..cekam da one meni plate:lol:e al pazi taj fenomen kompenzacije da oni nju samo keshom zadovoljavaju i ne zadrzavaju sexom..mislim izgleda svima lepo:lol:
eeee....ali nisi drvlje i kamenje;):p

E to jos nisam zasluzio fala bogu:lol:
 
Svaka krpa nadje zakrpu. Momci koji zele da budu primeceni zbog toga sto voze dobra kola i dobro se oblace upravo budu primeceni od strane takvih devojaka koje se pale na sve to, i u principu tu se sve zavrsava, odnosno to je objekat privlacnosti.
Mora da se napravi razlika izmedju toga sta je sponzorstvo a sta paznja, tu ume da bude tanka linija.
 
Svaka krpa nadje zakrpu. Momci koji zele da budu primeceni zbog toga sto voze dobra kola i dobro se oblace upravo budu primeceni od strane takvih devojaka koje se pale na sve to, i u principu tu se sve zavrsava, odnosno to je objekat privlacnosti.
Mora da se napravi razlika izmedju toga sta je sponzorstvo a sta paznja, tu ume da bude tanka linija.

Ne,oni budu primeceni od strane svih devojaka
 
Svaka krpa nadje zakrpu. Momci koji zele da budu primeceni zbog toga sto voze dobra kola i dobro se oblace upravo budu primeceni od strane takvih devojaka koje se pale na sve to, i u principu tu se sve zavrsava, odnosno to je objekat privlacnosti.
Mora da se napravi razlika izmedju toga sta je sponzorstvo a sta paznja, tu ume da bude tanka linija.

Ma ubedi me sad u ovo što si napisala:manikir:
I ja primetim dobra kola ali retko pogledam ko je za volanom može to da bude i žena a ne samo muškarac.
 
Nije evo rece ti zvocalo..moze neko da se isfolira dok ne navata naivne al ne masta on previse u tom pravcu..nadje on sex al ne ostvaruje veze s takvim koje jure lovatore
Sto ti mene nerviras..Onaj ko ima dovoljno para platice elitnu profesionalku za extra,bludni sex a nece da se lomata oko nekih sponzorusica da bi njima uvalio ako vec ne zeli vezu.
Vezu ostvaruje sa onom u koju se zaljubi ili ni to nije tacno?
 
Siromašni misle o tome kao će da prežive a bogati kako da sačuvaju svoj novac;)

Ne nuzno..zavisi kakav je neko po karakteru..ljudi brzo postanu zavidni, grabezljiv itd...
Uostalom zavisi sta je za nekoga siromastvo...moze neko da ima dve kuce pa da opet smatra sebe siromasinm , masta o tome da ima vise, pljuje po onima sto imaju...a bogati mogu da imaju mnogo kesa a bole ih uvo za isti i procardjau ih na svkom koraku kad mognu....

Kad neko nije zadovoljan sobom, lako postane iskompleksiran...nebinto ima li kes il ne...
 
ne znam zasto je ljubav degradirana toliko da se vise ni ne pominje. ma koliko u instant drustvu zivimo trebalo bi iole da ostanemo svoji. a znam, pouzdano znam da svako bice na ovoj planete cezne, vapi, tezi ljubavi. i bogati i siromasni i zdravi i bolesni i mladi i stari. tako smo zasdani. ljubav je ono sto nas vodi. mozemo mi sve to da osakacujemo i obogaljujemo i pretvaramo u splacine koliko hocemo ali ljubav je u osnovi svega a vezano za covecanstvo u celini. ni klasne razlike ni obrazovanje ni kulturoloske razlike tu ne postoje. svi smo tu najjaci i istovremeno najslabiji- u pitanjima srca i potpunoj iskonskoj gladi za ljubavlju.
 
ne znam zasto je ljubav degradirana toliko da se vise ni ne pominje. ma koliko u instant drustvu zivimo trebalo bi iole da ostanemo svoji. a znam, pouzdano znam da svako bice na ovoj planete cezne, vapi, tezi ljubavi. i bogati i siromasni i zdravi i bolesni i mladi i stari. tako smo zasdani. ljubav je ono sto nas vodi. mozemo mi sve to da osakacujemo i obogaljujemo i pretvaramo u splacine koliko hocemo ali ljubav je u osnovi svega a vezano za covecanstvo u celini. ni klasne razlike ni obrazovanje ni kulturoloske razlike tu ne postoje. svi smo tu najjaci i istovremeno najslabiji- u pitanjima srca i potpunoj iskonskoj gladi za ljubavlju.

:worth: ja sam gladna ljubavi...:sad2:
 

Back
Top