Kada on misli da ona hoće samo pare!

to misle ovi koji ne mogu na drugaciji nacin ni da nahvataju zemske, pa love te koje stvarno intresuje lova, kupuju ljubav sto bi se reklo u zargonu

a to misle i ovi nesigurni koji nit imaju para da navatuju sponzorusu nit imaju ono drugo potrebno da se navata bilo kakva zenska, pa svoje frustracije lece prebacivanjem koske na kompletni zenski rod
 
Ali pazi sledeću situaciju, pre par godina sedimo u nekom klubu nas 4 dolazi konobar i pita nas šta ćemo da pijemo i da to časte neka dvojica za koje znam da tako ‚‚kupe‚‚ devojke, jer sam ih i ranije viđala u tom klubu.Mi mu kažemo da ode da se zahvali i njemu (konobaru) kažemo u poverenju da ne želimo da nas celo veče dave, zato što su nam platili piće.Ovaj (konobar)stane da nas moli da prihvatimo ali nismo htele.Kada je rekao toj dvojici da ne želimo od njih ništa, ovi su nešto kao uvređeno počeli da nam dovikuju u smislu ‚‚ako vi nećete ima ko hoće‚‚:dash:kao da smo mi dužne da trpimo takvu stoku samo što imaju para.:manikir:

Pa odkud to pravilo da se mora trepeti bilio ko?Prihvatis pice i kuliras,ne trpis nikoga koga ne zelis.A kome se ne svidja,sad sta mu ja mogu..........nek sledeci put shvati da se zena ne kupuje jednim picem........da se oko jedne zene treba dosta potruditi.........i naravno ako joj se ne svidja nista,nije u obavezi nista da trpi..........:cool:
 
Nadam se da neću uvrediti muškarce, ali čini mi se da je problem što veliki broj onih koji se žale na sponzoruše u stvari žele da budu sa nekom takvom, ali ili nemaju sredstava da sve to isfinansiraju ili ne žele takav odnos na duže staze, već da pronađu neku koja će ih stvarno voleti. Da se ne lažemo, među sponzorušama ima stvarno lepih i sređenih žena, sad stilski možemo da ih kritikujemo, ali to se da srediti za nekoliko dana. Ispada da svako sumnja da li je devojka s njim zbog para - i onaj koji ih ima i onaj koji ih nema.:lol:
 

Back
Top