....kad vas ostavi frajer/devojka .....

E sve to lepo zvuci-zaboravis je ko da nije postojala... Mene je pre skoro citavih godinu ostavila devojcica a ja i dan danas razmisljam o njoj iako ih je bilo nekoliko posle nje ali to nije bilo to :(
Pretpostavljam da ce mi sad neko reci mlad si ti za tebe jos ima vremena(imam 18 god.) ali ni sa jednom drugom mi nije bilo tako lepo kao sa njom.
 
Devilishgirl:
nema te osobe koja poseduje sposobnost da nas ucini srecnim ili nesrecnim...mi sami odlucujemo o tome..nekad ubedjujemo sami sebe da ne mozemo biti srecni bez te osobe , samo zato sto smo slast koju u nama izaziva poistovetili sa srecom..
Ti proputas jednu bitnu stvar, po meni i najbitniju, a to su emocije. A emocije nam ipak stvara neka druga osoba a ne mi sami. Tako da se totalno ne slazem sa tobom. Slast je manje bitna, emocije su bitne.

"snow can dry your eyes, but only people make you cry"
 
nemoj meni pricati o emocijama :? sve je to divno, ali treba sagledati i patnju koju ta 'droga' proizvodi..te uspone, padove, ushicenja, razocarenja...sve to iskljucuje slobodu da volimo i uzivamo u svakom trenutku u zivotu..kako meni neka osoba moze biti ne znam sta, a drugome obrnuto..ajde sad jos reci da stvar uopste nije u percepciji..ukrasavamo svoj 'objekat' vrednoscu koju on nema.. to u sta smo se zaljubili samo je u nasoj glavi..ne u osobi ili nekoj stvari..ali sigurno je, da kada jednom osetimo samo delic onoga sto se zove ljubav, shvatamo da nema te cene koja je previsoka, nema zrtve koja je prevelika, ako zauzvrat mozemo osvojiti jedinu 'stvar' koja zivot cini vrednim zivljenja..ovde mi sve lici na nesto idi mi-dodji mi..nista ne kapiram ..kako neko moze znati da li ce ljubav potrajati..svasta..pa ne postoje garancije..ok, ljubav ne moze biti delimicna, ali ebiga, ogranicenog je trajanja..
 
Devilishgirl:
nemoj meni pricati o emocijama :? sve je to divno, ali treba sagledati i patnju koju ta 'droga' proizvodi..te uspone, padove, ushicenja, razocarenja...sve to iskljucuje slobodu da volimo i uzivamo u svakom trenutku u zivotu..kako meni neka osoba moze biti ne znam sta, a drugome obrnuto..ajde sad jos reci da stvar uopste nije u percepciji..ukrasavamo svoj 'objekat' vrednoscu koju on nema.. to u sta smo se zaljubili samo je u nasoj glavi..ne u osobi ili nekoj stvari..ali sigurno je, da kada jednom osetimo samo delic onoga sto se zove ljubav, shvatamo da nema te cene koja je previsoka, nema zrtve koja je prevelika, ako zauzvrat mozemo osvojiti jedinu 'stvar' koja zivot cini vrednim zivljenja..ovde mi sve lici na nesto idi mi-dodji mi..nista ne kapiram ..kako neko moze znati da li ce ljubav potrajati..svasta..pa ne postoje garancije..ok, ljubav ne moze biti delimicna, ali ebiga, ogranicenog je trajanja..
Ti nemas sobodu da uzivas i volis, ja imam. Ne nameci svoja misljenja drugima.
Uf kako mi se neki tvoji stavovi ne svidjaju...neki su i ok.
Pa ja ne znam da li se ti zaljubljujes u svojojoj glavi, ali ja se zaljubljujem u nekoga realnog postojeceg. A ako se zaljubljujes u svojoj glavi, neko je rekao da se onda mozes u svakog zaljubiti, sto ne pije vodu.
Nemam vremena ni zivaca da tebe obrazujem.
 
da..ja se zaljubljujem u svojoj glavi, kao i svi ostali na ovoj planeti..a taj realan, postojec je neko o kome ti imas sliku (u svojoj glavi, ako je uopste imas),
kao sto i ostali imaju neku sasvim petu sliku o istoj osobi...ok pao si na neke stvari, zbog dugogodisnjeg ispiranja mozga, kojem smo svi izlozeni, ok, ali ti si extrem..
kako bi to sve trebalo da izgleda..sjajno, bajno..jeste, nemas zivaca, zato sto nisi u pravu, samo dodjes da se izdr.kas ovde i prosipas pamet..tezak si sovinista..ne prihvatas tudja misljenja, samo tvoje je ispravno i ti si uvek u pravu..
pogled ti je ..zamagljen...ne vidis dalje od nosa..sta mi se qurcis tu..
prvo shvati razliku izmedju nekih stvari..ali ne..to je suvise tezak zadatak za tebe.
 

Back
Top