Kad smo bili mali

Liza Dennis, gubis se to si ti tako pocela da slusas pa mislis da svi krecu tvojim stopama.
Nisi puno upucena u druge zivote, sem tvog.
Molim te da ne pises rozom bojom, oci me zabolise.
Ja nisam Sarajevka, nego iz Banja Luke. :lol:
 
"Idem putem oka bistra, važniji sam od ministra"

"Naaaz dva brata, naučio tata,
sa ženama kako se barata"

"Bila jednom jedna devojka splavim očima... dvesta na saaat, uuuuu uuuuukrivinu..."

Staomi mozak...

"Dalibi prala naše gaće, mače"
 
Painkiller_girl:
Liza Dennis, gubis se to si ti tako pocela da slusas pa mislis da svi krecu tvojim stopama.
Nisi puno upucena u druge zivote, sem tvog.
Molim te da ne pises rozom bojom, oci me zabolise.
Ja nisam Sarajevka, nego iz Banja Luke. :lol:

Ha i ja sam from Banja Luka city. S tim sto sam rodjena u Bijeljini, odrasla u Mrkonjicu, srednja skola u Beogradu, fax Brisel. NAJJACA SAM!!! :razz:
 
Otkaci (kaci) sa mnom do ludila
nikada nisam tako ljubila...


O! o da ! bas tebe volim ja
tii (au!) si taj
to moje srce dobro znaaa

e te devedesete, kakva smejurija, ali na Oci boje duge smo se sve lozili :)
 
Painkiller_girl:
Grijesis, nista tacno nije, ali nema veze......
Ja sam iz BiH, a ne iz Srbije, ovdje je 80-tih vise bila zastupljena muzika poput metala i rocka nego u Srbiji, stari voli AC/DC, Pink Floyd, Deeep Purple, Led Zeppelin, Rolling Stones, Eye2............
Kao momak imao je Rock bend.....

Pa nije ni čudo što si tako mlada postala sektašica. AHAHAHAAHHAHAHAHAH !!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!?

Painkiller_girl:
, ja znam sta sam i ko sam.

Pa eto, priznaješ da si u nekoj sekti ???? AHAHAHAHAHAHAHAAAH!!!!!?!?!?!?!?
I to u nekoj satanističkoj ?!?!?!?!?!??!? AAHAHAHAHAHAHAHHHA!!!!?!?!??!?!??!?!??!
 
*Bratislav*Nikolić*:
Pa nije ni čudo što si tako mlada postala sektašica. AHAHAHAAHHAHAHAHAH !!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!?



Pa eto, priznaješ da si u nekoj sekti ???? AHAHAHAHAHAHAHAAAH!!!!!?!?!?!?!?
I to u nekoj satanističkoj ?!?!?!?!?!??!? AAHAHAHAHAHAHAHHHA!!!!?!?!??!?!??!?!??!
Ti mi uvek ulepsas dan svojim zayebavanjem. Evo sad sam pala sa stolice od smeha :lol: .
 
Kada sam bila bas mala slusala sam uglavnom ono sto mi je tata svirao na gitari. On svira,ja igram i pevusim,tako mi se ostala u pamcenju pesma "Devojko mala" (pesmo moga grada... :)). E onda kadam sam malo porasla,secam se da sam volela neku grupu,cini mi se da se zvala "Regina",nesecam se bas,posle toga sam (jedno 10-11 god sam imala) sam slusala Madam Piano,Erosa Ramacaotija,mada njega znam ia sada da poslusam ponekad...i to je to,odprilike... :D
 
Pajper:
Kada sam bila bas mala slusala sam uglavnom ono sto mi je tata svirao na gitari. On svira,ja igram i pevusim,tako mi se ostala u pamcenju pesma "Devojko mala" (pesmo moga grada... :)). E onda kadam sam malo porasla,secam se da sam volela neku grupu,cini mi se da se zvala "Regina",nesecam se bas,posle toga sam (jedno 10-11 god sam imala) sam slusala Madam Piano,Erosa Ramacaotija,mada njega znam ia sada da poslusam ponekad...i to je to,odprilike... :D

TI u mesto da napredujes ti nazadujes.
Odakle ti se pojavio TM u muziskom repertoaru.
 

Back
Top