Kad kaze "Volm te" dok se sexate ...

kako to tumacite ? ...npr -pa to je normalno kad ima strasti ili opsesivno je zaljubljena ili pa malo je zaljubljena ... koliko se to desava ?:???: ... dakle "Volim te " ..

Ljudi svašta kažu dok vode ljubav... a neki i ćute.
Ne razumem - je l' smeta ako se tada kaže "volim te"? :roll:
Valjda bi bilo logičnije zamisliti se ako bi taj neko rekao "Ne volim te", ili, npr, u naletu strasti izgovorio ime neke druge osobe.

A i šta ti to znači "malo" i "opsesivno" zaljubljena?
 
kako to tumacite ? ...npr -pa to je normalno kad ima strasti ili opsesivno je zaljubljena ili pa malo je zaljubljena ... koliko se to desava ?:???: ... dakle "Volim te " ..

Rekla sam to nekoliko puta... i nema nista cudno u tome... mada, cesce nakon sexa a redje u toku radnje...
To je bila savrsena prilika da mu to prvi put kazem... prvo izgovoreno 'Volim te' , prvi muskarac koji je to cuo od mene, mislila sam, umoran je, nece cuti, a ja cu se ipak odvaziti i reci... cuo je:heart:

Ako ga volis, kazi mu... sta te briga sta ce on pomisliti...
 
meni niko nikad nije rekao volim te u toku sexa... jel to nesto nije u redu sa mnom??
Тужно..:(

А тамо негде на некој теми прочитах како волиш да се играш и испитујеш границе..
Можда је у томе проблем.
Уместо што испитујеш границе њиховог стрпљења, испитај границе своје и њихове маште...
Можда се неки и збуни па у тим тренуцима помисли да те воли...:mrgreen:
 
Тужно..:(

А тамо негде на некој теми прочитах како волиш да се играш и испитујеш границе..
Можда је у томе проблем.
Уместо што испитујеш границе њиховог стрпљења, испитај границе своје и њихове маште...
Можда се неки и збуни па у тим тренуцима помисли да те воли...:mrgreen:

odvratna si :lol:
sirotice... pa zasto si toliko odvratna? ako si procitala taj moj post, sigurna sam da si procitala i neki drugi u kom je bilo jasno da se ja ne sexam tek tako okolo, nego da imam jednog partnera, tj. svog muza

a verovatno se covek ozenio jer me ne voli i iz cistog mazohizma ne moze da zivi bez mene

ali... projekcija je mama u ovakvim stvarima, zao mi je kojice... ali ja nisam kriva zbog tvojih zivotnih muka:sad2:
 
i samo zato sto neko nije eksplicitno rekao da me voli ne znaci da me ne voli

i samo zato sto to nije receno u toku sexa ne znaci nista...

ali sve vi to dobro znate, samo manipulisete da biste bili zlobni prema meni

to je otprilike jadno i ja ne znam sta vama to znaci u zivotu... meni nista! a vama izgleda donosi srecu i ispunjenje... pa ajde pogledaj se u ogledalo i priznaj da je to nisko i jadno

i nemam ja problema sa tim da me neko ne voli, ali ne zelim da komuniciram sa ljudima kojima je zivotni cilj i ispunjenje da pokusaju da mi napakoste... stoga kojice ides na moj ignore...i onako samo spamujes na forumu, nista pametno od tebe covek ne moze da cuje
 
odvratna si :lol:
sirotice... pa zasto si toliko odvratna? ako si procitala taj moj post, sigurna sam da si procitala i neki drugi u kom je bilo jasno da se ja ne sexam tek tako okolo, nego da imam jednog partnera, tj. svog muza

a verovatno se covek ozenio jer me ne voli i iz cistog mazohizma ne moze da zivi bez mene

ali... projekcija je mama u ovakvim stvarima, zao mi je kojice... ali ja nisam kriva zbog tvojih zivotnih muka:sad2:
Каква бре пројекција? Нисам ја написала да су ме шамарали, већ ти..
И нисам се ја питала да ли је самном све у реду већ ти.
Ја сам само покушала да ти помогнем да схватиш у чему је твој проблем.
И ово ми је хвала...:roll:
Значи није било секса пре брака? У је.. па ти си светица...:klap:
 
Ljudi svašta kažu dok vode ljubav... a neki i ćute.
Ne razumem - je l' smeta ako se tada kaže "volim te"? :roll:
Valjda bi bilo logičnije zamisliti se ako bi taj neko rekao "Ne volim te", ili, npr, u naletu strasti izgovorio ime neke druge osobe.

A i šta ti to znači "malo" i "opsesivno" zaljubljena?

(bila sam odgovorila nekom "ma nije laz"u smislu "ne bih ja reci"volim te"oznacila kao laz")

dakle, ne radi se o vodjenju ljubavi ...

opsesivno ili malo zaljubljenja ...ne znam,mozda si ti suvise normalna da bi to shvatila:)
 
a el znate toocanje sa ćao....?? ...ono, misionar..i ona usred toocanja kaže ćao...i sad ša ćeš...i ti njoj ćao.. otpozdraviš, lepo vaspitanje...maniri.....i nastaviš rad.......i ona opet ćao....misim....opet ti njoj ćao...i tako jedno 10 poota....misim.....svašta ima....na ovi svet...
 
To kada kaže volim te u toku sexa znači da je tako i osetio u tom trenutku i da je to i rekao..naravno ok je kada se to kaže i bez sexa ako se naravno tako oseća..a u onim ženskim časopisima da ne nabrajam koji su uvek stoji "ako ti kaže da te voli u toku sexa ne veruj mu jer to je rečeno u toku strasti":mrgreen: o bože šta mi sve "gutamo"
 

Back
Top