Kad čovjek voli ženu...

Ali lijepo je da joj kažeš, barem šapneš na uho da niko ne čuje. 😃
ako cemo da se igramo onda OK al ako cemo ozbiljno.........ako neko nekoga zaista voli, to se oseti.
Ne znam zasto stalno potenciramo "pravila", norme, nepisanu konvenciju ponasanja prema okolini............vecina zena ipak zeli nekonvencijalnog muskarca a mnogo manje, dzentlemna sa finim ponasanjem.
 
:DKoliko je tragično to što smo izjavu ljubavi prema osobi sa kojom delimo sve doveli na nivo "da ima muda", kao da treba sa tigrom da se bije :D

Ako se za to treba imati muda, onda je meni i jasno zašto smo gde jesmo :D
Могли би да полемишемо око тога. Васпитање мушке деце као узрок неисказивања емоција, бла бла бла..
То имати муда је више фигуративно, осећати се мушкарцем а ипак показати емоцију и говорити о њој није баш честа појава.
Сад можеш да кажеш нешто о мом погрешном избору :D
Свакако није (бар мени) паметно говорити о љубави на почетку везе, оптерећује, очекује да осећам исто итд..
Зато ипак мислим да ,,волим те" треба одговорно изговарати а касније и континуирано, јамачно.:D
 
Свакако није (бар мени) паметно говорити о љубави на почетку везе, оптерећује, очекује да осећам исто итд..
Зато ипак мислим да ,,волим те" треба одговорно изговарати а касније и континуирано, јамачно.:D
Ako ti se ne sviđa, samo mu kažeš "volim te", i on pobegne odma 😂😂😂
 
upitna je inteligencija zene koja ne kapira da je muskarac voli pa on mora verbalno da pokazuje svoju ljubav prema njoj.
Najlakse je reci "volim te" ,........tako govori vecina muskaraca bez obzira dal mu ta zena treba za ceo zivot ili za jednu noc.

ako cemo da se igramo onda OK al ako cemo ozbiljno.........ako neko nekoga zaista voli, to se oseti.
Ne znam zasto stalno potenciramo "pravila", norme, nepisanu konvenciju ponasanja prema okolini............vecina zena ipak zeli nekonvencijalnog muskarca a mnogo manje, dzentlemna sa finim ponasanjem.

Јако је корисно знати да те неко цени. А будући да дела сама по себи не говоре много, потребне су и речи. Ипак смо ми људи а не животиње. ( Вербално изражавање је карактеристика људи. ) И ово важи не само за љубавне већ и за пословне односе. Јако је битно добити позитивну повратну информацију, и то не само општу, која се односи на твој целокупан рад, већ и специфичну, која се односи на појединачне делове твог доприноса. У недостатку истих, а поготову у искључивом присуству негативних повратних информација, опада ентузијазам, ствара се осећај несигурности и полако се јавља жеља да се дати односи напусти. Што се тиче шаблона, нико те не приморава да се држих истих. Нико те не спречава да пронађеш свој начин да вербално изразиш своја осећања.
 

Back
Top