Jovan I. Deretić

Чланови САНУ су највећи дебили на кугли земаљској.
Neko utice sa strane da oni tu sjede vjerovatno.. Ne odgovara im neko poput R Damjanovica,Miloslava Samardzica i slicnih ,jer nisu potkupljivi za strane pare... Znas i sam da su Njemci u Srbiji prvo unistavali arhive i biblioteku u Bg kao i nekadasnje komunisticke vlasti,da se unisti i falsifikuje nasa istorija

Volim ga.
Imala sam realnu priliku da ga sretnem, da se pozdravim sa njim kao mladunac i postavim pitanje mimo snimanog materijala, a odgovor me je oduvao za dugo.
Drago mi je da smo imali i jednog takvog velikog mislioca.
A slazes li se sa svim onim da je sve od Srba nastalo,da je Evropa bila Srpska ,da je Isus hodao po Hercegovini,Da je 40 rimskih vladara bilo Srpskih?
 
Tema je da se omalovaži dr Jovan Deretić po imenu i prezimenu, pa ne može baš toliko!
Ostavite neki prostor za sve što nam je ostavio... a radi se na tome, obistinjuje se što-šta.
Ispašće na kraju da je za skoro sve bio u pravu.
 
Tema je da se omalovaži dr Jovan Deretić po imenu i prezimenu, pa ne može baš toliko!
Ostavite neki prostor za sve što nam je ostavio... a radi se na tome, obistinjuje se što-šta.
Ispašće na kraju da je za skoro sve bio u pravu.
Дословно ни за шта није био у праву. Низао измишљотине које су можда резултат прецизног планирања, а можда само резултат психичког обољења. Трунке, али трунке истине нема ни у чему што је та особа икад изговорила.

И, господин никад и нигде није био никакав професор нити доктор ичега; то су академска звања која се заслужују, а не добијају тек тако. Имао је почасни докторат права и то је све.

Ово се никако не треба нити сме тумачити као некакво омаловажавање или чак вређање. Изнети тачне чињенице није омаловажавање, већ просто изношење чињеница. Ако је неко понављао разред двапут заредом, није увреда ни омаловажавање рећи да је понављао разред двапут заредом.
 
Дословно ни за шта није био у праву. Низао измишљотине које су можда резултат прецизног планирања, а можда само резултат психичког обољења. Трунке, али трунке истине нема ни у чему што је та особа икад изговорила.

И, господин никад и нигде није био никакав професор нити доктор ичега; то су академска звања која се заслужују, а не добијају тек тако. Имао је почасни докторат права и то је све.

Ово се никако не треба нити сме тумачити као некакво омаловажавање или чак вређање. Изнети тачне чињенице није омаловажавање, већ просто изношење чињеница. Ако је неко понављао разред двапут заредом, није увреда ни омаловажавање рећи да је понављао разред двапут заредом.
Ma,ko te šiša!
U mom svetu nisi ništa promenio, i to tako treba. Kome menjaš svet, pa to i jesi. Ova tema retko koga uopšte i zanima, uzmi se u pamet!
 
Сад имамо Јованку Јолић. Деретић се реинкарнирао у виду ње.
Та кретенка ми се обратила на Фејсбуку пре месец дана јер сам коментарисао неки видео с њом у коме лупета о неким небулозама. Ни пет ни шест него ,,курвин сине, говнару, наркоманчино, фамилију, мајку, сестру, стрину" итд. све великим словима. Ја отворио поруку, читам избуљених очију, смејем се ко манијак и не верујем шта глупачетина пише. Сад ми жао што сам обрисао. :D

Ma,ko te šiša!
U mom svetu nisi ništa promenio, i to tako treba. Kome menjaš svet, pa to i jesi. Ova tema retko koga uopšte i zanima, uzmi se u pamet!
Госпођо, напустите објекат.
 
Дословно ни за шта није био у праву. Низао измишљотине које су можда резултат прецизног планирања, а можда само резултат психичког обољења. Трунке, али трунке истине нема ни у чему што је та особа икад изговорила.

И, господин никад и нигде није био никакав професор нити доктор ичега; то су академска звања која се заслужују, а не добијају тек тако. Имао је почасни докторат права и то је све.

Ово се никако не треба нити сме тумачити као некакво омаловажавање или чак вређање. Изнети тачне чињенице није омаловажавање, већ просто изношење чињеница. Ако је неко понављао разред двапут заредом, није увреда ни омаловажавање рећи да је понављао разред двапут заредом.

Sad i ti preteruješ, ali stvarno!

Evo npr. Deretić nije izmislio da postoje Srbi. Ima Srba; zabeleženi su kroz istoriju dosta i postoji jedna nezavisna, srpska nacionalna država u jugoistočnoj Evropi, koja se po Srbima i zove (Republika Srbija).

Dakle, lupaš, stvarno; Srbi nisu plod njegove mašte.
 

Back
Top