Josip Pejaković: U ime naroda

Ja pokusavam da zamislim osobu iza ovog nika, ali vidim samo karikaturu ... iza tvoga nika nema realne reci

...da li se ti namerno sprdas sa stvarima koje ne znas, ili samo volis provocirati OOOO, Milune belosvecki

ne bre. iza nika je ponosni sumadinac, brkajlija koji voli svoju zemlju i narod vise od sebe samog................e onda mozes zamisliti koliko sam osetljiv ako tom mom narodu neko pokusava bilo kako uciniti stetu. moji pradedovi su branili sumadiju macevima i topovima, a ja danas to cinim na ovaj nacin. izdrzali su oni, izdrzacu i ja.
 
a kakav si ti bre srbin, a ne mrzis muslimane... pa cak ni hrvate.... jaoooooj, pa ti ces bre i albancu pruziti ruku:dash::dash::dash:

vidis, maloprije si rekao "patetika" a i ne znas sta to znaci, sad razumijem i zasto, jel ovo sto ti govoris nema veze sa temom i ima sasvim drugi naum. mogu to formulisati na vise nacina ali ne mogu da ti pomognem iz opravdanih razloga:bye:
On je bre izdajnik! Pun je forum izdajica.

super si zanimljiv lik, napisi jos koju -uzivam dok citam:ok:
 
ne bre. iza nika je ponosni sumadinac, brkajlija koji voli svoju zemlju i narod vise od sebe samog................e onda mozes zamisliti koliko sam osetljiv ako tom mom narodu neko pokusava bilo kako uciniti stetu. moji pradedovi su branili sumadiju macevima i topovima, a ja danas to cinim na ovaj nacin. izdrzali su oni, izdrzacu i ja.

vidis, to pravo pripada svakom sumadincu, a ja ih znam dosta i jedno 99% su drugaciji od tebe. sumadinci su pravi ljudi
 
On je bre izdajnik! Pun je forum izdajica.
dobro, ajd. bicu patriot. daklem y..ebacemo majku ustasama, muslimane cemo sve u vatru a siptare na glogov kolac..............................jel se to ovako kaze pa da ne budem izdajnik?
znas ja sam praktican covek. bolje da ratujem sa dva-tri miliona takozvanih srba nego sa 6,5 milijardi naroda na svetu plus moji sumadinci.
 
vidis, to pravo pripada svakom sumadincu, a ja ih znam dosta i jedno 99% su drugaciji od tebe. sumadinci su pravi ljudi

pa ako poznajes sumadince treba da znas i to da milosevic (citaj: krajisko-bosansku politiku)
nikada nije dobio izbore u kragujevcu, da su kragujevcani pruzali najveci otpor milosevicevoj politici izazivanja rata u hrvatskoj, krajini i bosni.........i da su radi toga pojeli silne batine od krajiskih i karadzicevih batinasa u beogradu.

ako vec poznajes sumadince morao bi i ovo da znas

ali nazalost u kragujevcu ima oko 20 000 bosanaca i krajisnika i oni uticu na to da ponekad dobijes drugaciju sliku o sumadincima.........................prelistaj malo politicke dogadjaje u kragujevcu od 1987 pa do 2000 godine pa ces se uveriti dali sam ja sumadinac ili "izdajnik".
 
reci mi jednu jedinu stvar, ali pozitivnu, koja se postize ovom TV emisijom. sto god kazes, prihvatam kao "finalnu" poruku


ne znam sta se postize- ubedjena sam nista

Mislila sam da je svrha medija nepristrasno izvestavanje, zasto je problem izvestiti cinjenicu koja se trenutno desava ?
Ko se boji istine ?
Ljudi- kada bhtv izvestava o tome kakvo li je stvarno stanje na terenu- heeej shvata li to neko !!!


ne bre. iza nika je ponosni sumadinac, brkajlija koji voli svoju zemlju i narod vise od sebe samog................e onda mozes zamisliti koliko sam osetljiv ako tom mom narodu neko pokusava bilo kako uciniti stetu. moji pradedovi su branili sumadiju macevima i topovima, a ja danas to cinim na ovaj nacin. izdrzali su oni, izdrzacu i ja.

ako ti kazes ... da nisi komplexna licnost kao Mi hrvati :think: koliko li mu je trebalo klonova da se izrazi ?
 
dobro, ajd. bicu patriot. daklem y..ebacemo majku ustasama, muslimane cemo sve u vatru a siptare na glogov kolac..............................jel se to ovako kaze pa da ne budem izdajnik?
znas ja sam praktican covek. bolje da ratujem sa dva-tri miliona takozvanih srba nego sa 6,5 milijardi naroda na svetu plus moji sumadinci.

ne, to nema veze sa patriotizmom. samo nepismeni povezuju navedeno sa patriotizmom. a onaj ko je ikada u zivotu ista procitao o patriotizmu od engleza, francuza, nijemca... zna koja je to vrijednost. onaj ko vandalizam i divljastvo izjednacuje sa patriotizmom je moralno posrnuo, takvih je danas dosta
 
vidis, maloprije si rekao "patetika" a i ne znas sta to znaci, sad razumijem i zasto, jel ovo sto ti govoris nema veze sa temom i ima sasvim drugi naum. mogu to formulisati na vise nacina ali ne mogu da ti pomognem iz opravdanih razloga:bye:


super si zanimljiv lik, napisi jos koju -uzivam dok citam:ok:

ma vazno je da ti znas sta je to patetika, a normalno je da ja to ne znam, prvo nisam srbin, a narocito nisam pravi srbin.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ne znam sta se postize- ubedjena sam nista

Mislila sam da je svrha medija nepristrasno izvestavanje, zasto je problem izvestiti cinjenicu koja se trenutno desava ?
Ko se boji istine
?
Ljudi- kada bhtv izvestava o tome kakvo li je stvarno stanje na terenu- heeej shvata li to neko !!!




ako ti kazes ... da nisi komplexna licnost kao Mi hrvati :think: koliko li mu je trebalo klonova da se izrazi ?

pre neki dan otvorim temu o necemu sto sam cuo na TV, i dobijem kaznu, jer nema linka, i tema se zatvori zbog... toliko o ....:rtfm::rtfm:
 
pa ako poznajes sumadince treba da znas i to da milosevic (citaj: krajisko-bosansku politiku)
nikada nije dobio izbore u kragujevcu, da su kragujevcani pruzali najveci otpor milosevicevoj politici izazivanja rata u hrvatskoj, krajini i bosni.........i da su radi toga pojeli silne batine od krajiskih i karadzicevih batinasa u beogradu.

ako vec poznajes sumadince morao bi i ovo da znas

ali nazalost u kragujevcu ima oko 20 000 bosanaca i krajisnika i oni uticu na to da ponekad dobijes drugaciju sliku o sumadincima.........................prelistaj malo politicke dogadjaje u kragujevcu od 1987 pa do 2000 godine pa ces se uveriti dali sam ja sumadinac ili "izdajnik".

to nema veze sa sustinom o kojoj pricamo. djeciji forumi na kojima ti kupis poene mene ne interesuju. mozemo ozbiljno razgovarati o svemu ali ne na ovaj....(da se ne izrazim) nacin

u svakom slucaju, ti i dalje mozes da pises u svom stilu, postoje ljudi kojima je to zanimljivo. neki djecaci kasno odrastu
 
to nema veze sa sustinom o kojoj pricamo. djeciji forumi na kojima ti kupis poene mene ne interesuju. mozemo ozbiljno razgovarati o svemu ali ne na ovaj....(da se ne izrazim) nacin

u svakom slucaju, ti i dalje mozes da pises u svom stilu, postoje ljudi kojima je to zanimljivo. neki djecaci kasno odrastu

pa sigurno da se tako ozbiljne stvari kao sto je nacionalizam i politika ne mogu promovisati na ovakav nacin, na forum. ja i nisam ovde da raspaljujem vatru ni na jednoj strani vec da popricam onako neobavezno sa svima, a ima nas raznih i to je interesantno.
nije valjda da je neko shvatio ovaj forum kao obrazovnu insituciju? ne verujem u to. svo smo ovde da se samo zabavimo na nama balkancima najlepsi nacin, putem caskanja o politici.
a za decu,.....politika ionako nije u njihovoj interesnoj sferi. oni svojim prisustvom na forumu samo hoce potvrditi svoju pripadnost svetu odraslih i takve osobe se jos na prvom komentaru prepoznaju................
 
pre neki dan otvorim temu o necemu sto sam cuo na TV, i dobijem kaznu, jer nema linka, i tema se zatvori zbog... toliko o ....:rtfm::rtfm:

dobila sam i ja 5 dana ni zbog cega ;)

kakve to ima veze sa ovom temom?

nemoj okretati na ja Adem, niko me ne voli- meni draga osoba iz osnovne skole:heart: je siptarka ...
ako se iko na ovom forumu druzi sa svim exyu- to sam ja


jel poenta teme- ee, otvorio je mod, pa da ga zekimo ? danas jeste, sutra nije ...
tema je vise od toga ....
 
Poslednja izmena:
da ikog boli ona stvar za tu staricu, pomogli bi joj na drugi nacin, a ne njenom pojavom na TV gde su svi krivi, a on jadna...ako je tako, sutra ce neko da joj baci neki kamen na prozor, ili ne daj boze i da joj ucini nesto jos gore, ako su njeni sugradjani takvi kakvim ih vi vidite, a zasto? zato sto je javno rekla to sto je rekla. i tada jos jedna pateticna tema kako srbi stradaju na svakom koraku, a nikome nece stvarno biti zao starice, vazna ce biti samo ta tema ili vest. jadno je da se jedan tvoj sugadjanin koristi za jeftine poencice, a to je upravo to.
ps. i ne komentairsem da li je tacno navedeno, ili nije, komentarisem samo zloupotrebu jadne starice.
Није битно да ли ће некоме бити жао старице него да ли ће се неко ко то може покренути да јој помогне,а има таквих.А не видим како БХТВ може да добије поене објављивањем приче која је негативне по муслимане у БХ-а федерацији-'ајде објасни ми?
 
Није битно да ли ће некоме бити жао старице него да ли ће се неко ко то може покренути да јој помогне,а има таквих.А не видим како БХТВ може да добије поене објављивањем приче која је негативне по муслимане у БХ-а федерацији-'ајде објасни ми?

Evo ja ću, ako dozvoljavaš.

Oni moraju da prikažu i takve emisije radi Visokog povjerenika i ostalih promatrača koji će poslije reći da eto BHTV realsno sagledava situaciju i da se BiH jednako stara za sve narode koji u njoj žive.

Nakon toga, naravno idu druge emisije u revijalnom tonu. :mrgreen:
 
pa sigurno da se tako ozbiljne stvari kao sto je nacionalizam i politika ne mogu promovisati na ovakav nacin, na forum. ja i nisam ovde da raspaljujem vatru ni na jednoj strani vec da popricam onako neobavezno sa svima, a ima nas raznih i to je interesantno.
nije valjda da je neko shvatio ovaj forum kao obrazovnu insituciju? ne verujem u to. svo smo ovde da se samo zabavimo na nama balkancima najlepsi nacin, putem caskanja o politici.
a za decu,.....politika ionako nije u njihovoj interesnoj sferi. oni svojim prisustvom na forumu samo hoce potvrditi svoju pripadnost svetu odraslih i takve osobe se jos na prvom komentaru prepoznaju................

slazem se sa zadnjim djelom tvog posta. i mala digresija: kada upotrebljavas rjeci nacionalizam ili sovinizam sa jedne, te patriotizam sa druge strane, ne padaj u vatru te djece koja zele da budu "starija"- jasnije se odredi.
 
sta je milune ,lako je tebi kakiti iz sumadije da si ti stvarno otisao u cazin ili pristinu nebi ti lupo gluposti......................... cisto sumnjam da si ti srbin ako jesi onda si debil

e pa ako ides u cazin pitaj onog cevabdziju preko puta od autobuske stanice , sa leve strane kad ulazis u grad , na onoj raskrsnici za kladusu, bihac i za centar cazina, pitaj ga jel kod njega pre 3-4 meseca rucao jedan sumadinac. setice se oma jer ne dolaze kragujevcani svaki dan u cazin. i ne zaboravi da narucis cevape. boli glava.
 

Back
Top