Jos ludja teorija ravnozemljasa

F43MEimWwAAYDlp.png

Ево доказа.
 
Земља је округла, наши преци су пре 5 милијарди година донели делове са Ориона и овде склопили Земљу и Месец.Није било довољно материјала, па Земљу углавном прекривају океани а Месец нема атмосферу.
 
Nije.
JA znam, da je zemlja kocka. Samo sto je visedimenizonalna kocka pa mi vidimo samo jedan deo te Zemlje koja je kvadratastog oblika zapravo, malo iskrivljena. A to je sve sklopio jedan visedimenzionalni omnipotentni entitet zvani Q ( cita se Kju) odatle i Q slovo.
Jeste li se pitali nekad odakle svi ti cudni simboli u latinici? Q, W, Y, X, oni nemaju jezicku bazu vec su imena vanzemaljaca koji su vladali kockom Zemljom pre 20 milijardi godina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije.
JA znam, da je zemlja kocka. Samo sto je visedimenizonalna kocka pa mi vidimo samo jedan deo te Zemlje koja je kvadratastog oblika zapravo, malo iskrivljena. A to je sve sklopio jedan visedimenzionalni omnipotentni entitet zvani Q ( cita se Kju) odatle i Q slovo.
Jeste li se pitali nekad odakle svi ti cudni simboli u latinici? Q, W, Y, X, oni nemaju jezicku bazu vec su imena vanzemaljaca koji su vladali kockom Zemljom pre 20 milijardi godina.
Боље Q него Борг.
 
Pa i ja kazem. Zamisli da je borgova kocka. Komunizam ljuti. Doduse jbga, kolektiv ima svoj znacaj, ne treba ni to zapostavljati. Svi ko jedan bajo i udri, asimiluj.
И ја сам мислио је је Борг алегорија на комунизам, али сада мислим да је то приказ трансхуманизма.
ovo je neki opste prihvaceno objasnjenje kako sunce rotira po modelu ravne zemlje.

flat-earth.gif


ovde postoji jedan problem.

da kazemo da je i tacno, kako se ovo uklapa u teoriju prosirene zemlje iza ledenog zida?
jel ta zemlja onda u vecnom mraku? :D
Тамо има друго Сунце које ми не видимо.
 
Тамо има друго Сунце које ми не видимо.
hahahaha znaci 50 kontinenata - 50 sunca :rotf:

ravnozemljasi kad ostanu bez argumenta rese to vrlo jednostavnom metodom, prodube teoriju jos suludijom idejom :D

ova teorija o prosirenoj zemlji je relativno nova, kako ona nije postojala ranije.
sad cu ti reci zasto.

jer su prvo govrili da je ledeni zid kraj zemlje, onda su shvatili da su u problemu..a kako onda izgleda taj kraj.. ono zid i ponor :D
i onda kad su bili pritisnuti krecu sa ovom teorijom o prosirenoj zemlji :D


ja sam davno postavio pitanje ravnozemljasima i nikad nisam dobio odgovor.
evo postavljam ga i sad i garantujem ti da nece niko odgovoriti.

klasicne mape imaju svoju razmeru, na njoj mozes precizno odrediti rastojanje izmedju dva mesta.

pokazi jednu ravnozemljasku kartu koja to moze.

ravnozemljaska mapa je mapa koju su neka deca crtala u pejntu.

nema ni razmere ni nista.

pokazu sliku aviona kako leti pravom liniojom izmedju dva mesta na mapi ravne zemlje dok na klasicno mapi ide okolo naokolo.
prvo ta mapa ravne zemlje je jako istumbana ali ok, da kazemo da je legit... neka izmere rastojanje izmedju ta dva mesta na toj mapi ravne zemlje.

jos niko to nije uradio.

evo izazova za sve forumske ravnozemljase.

demantujte me konkretnim primerom a ne recima.

na mapi ravne zemlje izracunajte kilometrazu izmedju pariza i kaira i pokazite :D
 

Back
Top