Joga, TM i slicno... u Valjevu

katta:
Ne znam ko se nije uklopio...
Prosto necu da iskuliram malog... koji ne cita sta pise pa daje sumanute komentare...

Сељанчуро једна из Лелића....ТИ ЋЕШ ДА ШИРИШ ДУХОВНЕ ВИДИКЕ ПО ТИБЕТУ И ИНДИЈИ.....прво прескочи тарабу у свом селу па отиђи код Мати Гликерије и О. Авакума.
 
шумахер:
Сељанчуро једна из Лелића....ТИ ЋЕШ ДА ШИРИШ ДУХОВНЕ ВИДИКЕ ПО ТИБЕТУ И ИНДИЈИ.....прво прескочи тарабу у свом селу па отиђи код Мати Гликерије и О. Авакума.

Shumi, hajde spusti loptu! Dobijas usmenu opomena posle koje ide pismena a posle koje ide ... to cemo vec videti!

Kao hriscanin treba da budes smiren a ne takav! Kad te neko udari u jedan obraz, a ti mu okreni drugi, jel tako? Ko tebe kamenom, ti njega hlebom? Jel tako?
 
Wilkołak:
Shumi, hajde spusti loptu! Dobijas usmenu opomena posle koje ide pismena a posle koje ide ... to cemo vec videti!

Kao hriscanin treba da budes smiren a ne takav! Kad te neko udari u jedan obraz, a ti mu okreni drugi, jel tako? Ko tebe kamenom, ti njega hlebom? Jel tako?
Јесте, браво Wilk! Као православац, дај пример осталима ! Нападај аргументима, не пљуј !
 
шумахер:
Сељанчуро једна из Лелића....ТИ ЋЕШ ДА ШИРИШ ДУХОВНЕ ВИДИКЕ ПО ТИБЕТУ И ИНДИЈИ.....прво прескочи тарабу у свом селу па отиђи код Мати Гликерије и О. Авакума.


Jel tebe stvarno nije sramota da pises ovakve gluposti...??/ :lol: :lol: :lol:

Tebi izgleda nije bas najbolje,
o cemu ti tacno pricas... :shock:
Daj, bre, klinac saberi se, pa napisi nesto pametno, ako si sposoban.... :lol: 8-)
 
Wilkołak:
Shumi, hajde spusti loptu! Dobijas usmenu opomena posle koje ide pismena a posle koje ide ... to cemo vec videti!

Kao hriscanin treba da budes smiren a ne takav! Kad te neko udari u jedan obraz, a ti mu okreni drugi, jel tako? Ko tebe kamenom, ti njega hlebom? Jel tako?

Nije ovde, Wilky, niko udarao samare, covek me 'napao', a ne zna ni sam zbog cega...
O njegovom pojmu hriscanstva govori citirani post sam za sebe....
 
znam da se casovi Tai Chi-a odrzavaju u 4-oj.to ti je jako interesantna i popularna tehnika.
Ortak u Bg-u je isao,izgleda kao ples.

a to hriscanstvo,otecastva i sl. to ti je razonoda za tuzne duse.
Otac Ovaj ili Otac Onaj,svejedno.sve sto znaju je da trpaju maloletne decake,ako cemo posteno.prvo malo propovedaju o moralu,postenju,ljubavi,a onda sidju u podrum i propovedaju "ljubav" sitnoj decici!

zato pamet uglavu!
 
Covek koji se kod nas verovatno najozbiljnije bavi meditacijom je psiholog Milenko Vlajkov iz Novog Sada. Predlazem da na www.Google.com malo pogledate cime se covek sve bavi i kakve medjunarodne reference ima kada je u pitanju psihoterapija. Meditacija treba da bude samo vezba koja povecava covekove sposobnosti i omogucuje mu da kvalitetnije zivi zivot koji ima. Ne treba je mesati sa religijama, politikama i dr. Kao sto pravoslavac ili neki drugi vernik moze svako jutro da trci isto tako moze i da meditira. Ako nekome taj termin smeta onda mozemo reci da poboljsava svoju koncentraciju, volju, duhovnu snagu i ostrinu itd. Bice zbog toga samo bolji pravoslavac. Naravno da se sve moze zloupotrebiti u rukama neodgovornih i losih ljudi. Nije bitno sto si iz Valjeva. Milenko ce u Novom Sadu drzati seminar o meditaciji pocetkom marta, verovatno u neku subotu ili nedelju. Sednes na autobus i dodjes... Vise informacija mozes naci na www.meditacija.co.yu
 

Back
Top