Jezik ljubavi ...

cicos - macos:
Naravno da moze. Licni primer: decko Turcin, nabada srpski, nabadam turski, ali pricamo na engleskom. I tako vec preko godinu i po. Nije bitno koji je jezik, bitno je da ga oboje dobro govorite.


E znas da od kako je bila masovna pojava da se letujee u Turskoj znam mnogo devojaka koje su se smuvale sa njima, ali naravno tu su bile letnje avanture.Ovo tvoje je nesto drugo

Ajde uci taj Turski ;)
 
mstara:
E znas da od kako je bila masovna pojava da se letujee u Turskoj znam mnogo devojaka koje su se smuvale sa njima, ali naravno tu su bile letnje avanture.Ovo tvoje je nesto drugo

Ajde uci taj Turski ;)

Nisam ja njega upoznala na klasicnom letovanju. I pre nego sto smo se 'smuvali' znali smo se godinu dana, tako da smo imali dobru podlogu za vezu. :) U pocetku su svi bili skepticni: 'Ma, nema sanse da to uspe', a sad svi kez do keza. U svakom slucaju, videcemo sta ce biti. :)
 
cicos - macos:
Nisam ja njega upoznala na klasicnom letovanju. I pre nego sto smo se 'smuvali' znali smo se godinu dana, tako da smo imali dobru podlogu za vezu. :) U pocetku su svi bili skepticni: 'Ma, nema sanse da to uspe', a sad svi kez do keza. U svakom slucaju, videcemo sta ce biti. :)

Sve je to u redu. Mene zanima sta je to tebe toliko vuklo i zasto je ulozen toliki trud da ta veza uspe?
 
Pogresno si razumeo. Nije ulozen nikakav trud i nismo se mi silili da ostvarimo vezu, vec se desilo prirodno. A napisala sam da smo imali dobru podlogu, jer nismo se zajedno sa razvojem veze i mi ispocetka upoznavali, vec smo pre iste imali relativno jasne predstave ko je ko i kakav je ko, sto je, priznaces, dosta bitno za jednu vezu.
 

Back
Top