Jezik ljubavi ...

mstara:
a reci ti meni .. tebe je devojka ostavila zbog nekog bogatasa, pa vuces traume ?
garant!

A reci ti meni, jel tebe nijedan siromasni nije dobro istorbao, pa kad si ustanovila da ne mozes svrsiti dobila traume i uhvatila bogatog.

Ima logike nadjes bogatog koji brzo svrsi. Pi,ca malo trpi, a kesh nailazi.
 
sinnke:
Slazem se da nas ima po celom svetu. A kako to da nijedna nikad ne nadje decka iz Afrike ili Etiopije?Sta Afrikanci nemaju ****? I to ako se desi bice sin predsednika. Nego sve neke visoko napredne zemlje.


Ili iz ukrajine belorusije ili kazahstana...

Izgleda da su istocnjaci svi kese a svajcarci englezi i svabe su frajeri! ;-)
 
[
Sinnke ja sam ostavila bogatijeg zbog siromasnijeg,eto ti ziv primer.
Dobija za ceo mesec 6000 od kuce ,a pet mu ode na menzu,markicu i dom.
Pa ti vidi kako se ceo mesec ludo istrosim s deckom kome ostane 1000din. Al je bolji od tebe i tebi slicnih po 100000 puta.I nekog bi lovatora samo sutnula u jaja da mi pridje.

Svako veruje u ono sta zeli da veruje.
 
zelenooka85:
[
Sinnke ja sam ostavila bogatijeg zbog siromasnijeg,eto ti ziv primer.
Dobija za ceo mesec 6000 od kuce ,a pet mu ode na menzu,markicu i dom.
Pa ti vidi kako se ceo mesec ludo istrosim s deckom kome ostane 1000din. Al je bolji od tebe i tebi slicnih po 100000 puta.I nekog bi lovatora samo sutnula u jaja da mi pridje.

Svako veruje u ono sta zeli da veruje.

Ti ga urami onda.

Nego ovo boldovano.. da tu ne fali jos koja nula?
 
ja ovdje nekako stalno nalećem na osobe koje nevjeruju u ljubav vec samo u kesh.sta vam je ljudi:???jel vi stvarno mislite da su svi stranci lovarni i da bi svaka zena citav zivot patila uz nekog kretena samo zato sto ima para?
 
baby84:
ja ovdje nekako stalno nalećem na osobe koje nevjeruju u ljubav vec samo u kesh.sta vam je ljudi:???jel vi stvarno mislite da su svi stranci lovarni i da bi svaka zena citav zivot patila uz nekog kretena samo zato sto ima para?

Kad imas para odes u soping i vrlo retko vidis tog kretena.
 
baby84:
s ta je kad si kod kuce pa ga moras gledati ili leci sa njim u krevet??

Sad ti kao ne znas a ja te ucim:roll:

Vecina njih zavole svoje kretene preko kesha. Ona kad se s njim yebe tih par minuta ne gleda u njega nego u jaknu ili bundu koju si je kupila. A vecina njih ni ne yebe svoje zene jer zbog silnog kesha imaju koju god pozele.
 
nije da me ucis al nije svaka zena spremna podnijeti atkvu zrtvu i zivjet cijeli zivot bez ljubavi i postovanja samo radi para.meni se takve zenske gade koje se tako prodaju.to je za meni ko neki skriveni obik prostitucije.
 
mstara:
Mozda je tema vec bila, ali .....
zabavljati se sa osobom koja ne razume Vas maternji jezik i ciji Vi maternji jezik ne razumete, pa ste prinudjeni da komunicirate na recimo engleskom, sasvim trecim jezikom u celoj prici ? Moze li to da se izvede ?

Kulturoloske razlike su nesto sto samo moze da ti obogati zivot ;-)
Nerazumevanje na srpskom me zulja vise nego komunikacija na engleskom
 
sinnke:
Slazem se da nas ima po celom svetu. A kako to da nijedna nikad ne nadje decka iz Afrike ili Etiopije?Sta Afrikanci nemaju ****? I to ako se desi bice sin predsednika. Nego sve neke visoko napredne zemlje. Kud volite kesh tu nas jos ocete ubediti kako smo glupavi i u zabludi.

Svugde na zapadnu su nase vec provaljene i svi znaju da idu samo za kesh. Pa su s toga presle u emirate. Sta znaju glupi arapi, cak ni naftu ne znaju izvaditi nego druge traze za to.

Aj ne seri!
 
mstara: "zabavljati se sa osobom koja ne razume Vas maternji jezik i ciji Vi maternji jezik ne razumete, pa ste prinudjeni da komunicirate na recimo engleskom, sasvim trecim jezikom u celoj prici?
Moze li to da se izvede?"

DA! Ljubav nema granice. (da si me pitala ovo pre samo godinu dana, rekla bih ti da je nemoguce, i da ja nisam za to, ali ovo traaaaaje i volim ga sve vise svaki boziji dan i komuniciram sa njim bolje nego sa bilo kojim muskarcem do sada... :))


P.S. inace, on pocinje da uci moj jezik, a i ja njegov... a oboje odlicno govorimo engleski.
 
mstara:
Vasa misljena, sugestije, iskustva, s tim sto bi odredjene osobe najljubaznije zamolila da zaobidju ovu temu, unapred zahvalna.
Kada temu postavis na javnom forumu, treba da budes svjesna da ne mozes da odredjujes ko ce na njoj da pise, kao i da ne mozes da dobijes samo odgovore koji ti se dopadaju...

Sto se tice ove teme, odgovor si dala vec u samom njenom nazivu...
Ljubav ima svoj jezik koji zaljubljeni razumiju, bez obzira na to kojim rijecima se izgovara...
 
mstara:
Tamo gde trenutno radim (Emirati) i na mestu gde radim, ima ljudi raznih govornih podrucija - namerno sam tako napisala, a ne nacionalnost, zato sto je poenta u sledecem ...
zabavljati se sa osobom koja ne razume Vas maternji jezik i ciji Vi maternji jezik ne razumete, pa ste prinudjeni da komunicirate na recimo engleskom, sasvim trecim jezikom u celoj prici ? Moze li to da se izvede ?
naravno da moze.
ako i jedno i drugo solidno pricate jedan jezik,ne vidim ni najmanji razlog zasto bi to bio problem :) i mislim da to moze samo da unese raznovrsnost i multikulturalnost u vezu.....meni je to uvek zanimljivo...tako da,sto da ne? :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Gazdarica:
Kada temu postavis na javnom forumu, treba da budes svjesna da ne mozes da odredjujes ko ce na njoj da pise, kao i da ne mozes da dobijes samo odgovore koji ti se dopadaju...

Sto se tice ove teme, odgovor si dala vec u samom njenom nazivu...
Ljubav ima svoj jezik koji zaljubljeni razumiju, bez obzira na to kojim rijecima se izgovara...

1. ne odredjujem vec kulturno sugerisem da je zaobidju...
2. da zelim samo takve odgovore temu ne bi ni otvarala


3. hvala na odgovoru
 

Back
Top