Jerković iz "Mi glas naroda" prvi izdao, kako prenose mediji...prodao se Vučiću?

Дакле, посланик је власник мандата од фебруара 2011. године.
Власт ДС+СПС је то изгласала у време кад је Славица Ђукић Дејановић била председница скипштине, а све уз притисак од стране ЕУ.
Притисак је вршен од 2006. године кад тадашња власт није била спремна то да изгласава.

https://www.rtv.rs/hu/politika/djukic-dejanovic-poslanici-vlasnici-mandata-od-februara_237207.html

https://www.politika.rs/scc/clanak/23857/Poslanik-slobodan-stranka-vlasnik-mandata
Da, taman super za manipulacije i fasizam.
 
Nestor je spominjao mito i podmicivanje, cifre sa 5 -6 nula ne u dinarima, ovo je dovoljno da ovi izbori budu komplet ponisteni.
Drzavne institucije su okupirane, ne postoje i ne rade u sluzbi naroda, kako se sve vise okrecemo europskim vrednostima sve vise se gubi sloboda i demokratija i sve je vise dopusteno diktatorskom rezimu da radi protiv interesa zemlje, nacije, srpskog naroda.
 
Специјална диверзантска јединица која је јасно програмски против Еуропске уније, разбуцава победу про Еуропске опозиције! Теоретски допринос. Мора да ти можеш боље.

EU opoziciju je trebalo gurnuti protiv SNS da barem u BGD padne SNS
posle bi lako, ovako, nije pao ni u BGD
SNS je daaaaleko veće zlo od EU opozicije
jer SNS sprovodi ono na šta oni drkaju.

Čitaj onog kineza "Umijeće vojevanja"
kako sudariti dvije protivničke vojske
zarad sopstvene dobiti.

A od dobijenog BGD-a EU opozicija
ne bi mogla ni da uvodi sankcije Rusiji
niti da se mlatara oko Kosova.

Eto na lep sam ti način rekao sve.
Vidiš kako može lepim se sve reći!
 
Iskreno da kažem, nikad čula ni za dotičnog ni za njegovu stranku. Ali nije li to što je uradio potpuno u skladu sa imenom stranke.
Narod se prodaje za sendviče, a on je sigurno dobio i više od toga.
Preuzeo da ne kazem ukrao Delicevu stranku ( posto je preminuo) kao sto je Sandulovic preuzeo republikansku od Cvijana( gle cuda jos jedan covek mrtav).
 
То овај фазон:


:D

То је тај фазон, кад си Вучић, или Вулин. Доказано у пракси.

Њима држава треба, јер су без ње нико и ништа, радници у лондонској Ми6 гвожђари.

Важи и за остале "властодржце" и "државочуваре" не само за њих, небитно од дреса који носе.

Срби су опстали 5 векова без државе, и обновили је.

Жив народ је изнад свега.

Држава је надградња те чињенице.
 
EU opoziciju je trebalo gurnuti protiv SNS da barem u BGD padne SNS
posle bi lako, ovako, nije pao ni u BGD
SNS je daaaaleko veće zlo od EU opozicije
jer SNS sprovodi ono na šta oni drkaju.

Čitaj onog kineza "Umijeće vojevanja"
kako sudariti dvije protivničke vojske
zarad sopstvene dobiti.

A od dobijenog BGD-a EU opozicija
ne bi mogla ni da uvodi sankcije Rusiji
niti da se mlatara oko Kosova.

Eto na lep sam ti način rekao sve.
Vidiš kako može lepim se sve reći!
Да, овај пост си лепо написао! И ја сам написао да ти можеш боље и драго ми је да сам био у праву.
 
Да, овај пост си лепо написао! И ја сам написао да ти можеш боље и драго ми је да сам био у праву.
Ма наравно бре, ја сам као краснописац мајстор са речима. Шта да ти кажем, научих од најбољих, а ти видиш, кривиња на технице. Иначе, ако не го погодив твојте стрингенски стандарди, јави, веќе знаш, бришамо и поновно се обидуваме.
 

SNIMAK SVAĐE U NESTOROVIĆEVOM POKRETU NA PREDAJI LISTE U SKUPŠTINI! Jerković objavio video, evo još od kad datira sukob​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...h_notification&utm_campaign=push_notification


Затим је почео да тврди да му је место међу првих осам обећано – што је била новост за све нас. Онда је Јерковић изнео тврдњу да му је то обећао Бранко Павловић током њихових првобитних разговора, а да је он, Јерковић, стекао утисак да је то договор свих нас, што наравно није било тачно. Јерковић је међутим инсистирао да се то њега не тиче и да му је то обећано, на шта је Бранко одговорио да је тада само изнео своје мишљење, али да он сам не може о тим стварима да одлучује без осталих. Јерковић то сасвим логично објашњење није прихватао и наставио је да хистерише, притом потпуно променивши физиономију.


IZEBAŠE ČOVEKA
BRANKO PAVLOVIĆ MU PONUDIO 8. MESTO NA LISTi
A ONDA KAŽE DA JE TO BILO SAMO NJEGOVO MIŠLJENJE!
kakvi udbaši ovi iz MI-6!
uvek tako rade prepisano prvo te navuku na tanak hled
a posle kao pa mi smo to samo razgovarali!



У ноћи предаје потписа РИК-у и ГИК-у, 26.11.2023. практично смо били одлучили да не предајемо листу за Београд, поготово јер је Јерковић упао у стару зграду Народне скупштине док смо предавали потписе за републичке изборе и пред камерама направио инцидент тако што је нападно честитао др Несторовићу успех у скупљању потписа и питао га кад ће бити предати потписи за град, све то уживо преносећи преко Тик-тока. То је била врло добро изрежирана сцена, а главни глумац у неприродно еуфоричном стању. То нас је додатно утврдило у одлуци да уопште не предајемо градску листу.

MI-6 SE ZAEBAVA SA SRBIMA!
ONI SVOJE UČESTVOVANJE NA IZBORIMA BEOGRADSKIM
POVEZUJU SA JERKOVIĆEM
AKO IDE JERKO NE IDEMO MI-6!
 

Back
Top