Jerković iz "Mi glas naroda" prvi izdao, kako prenose mediji...prodao se Vučiću?

...


Dakle kako najavljuju sutrasnji mediji...Jerkovic iz "Mi glas iz naroda" se prvi prodao Vučiću...

20240124-210654.jpg





....

Pa jesi l' video ovo? Jerkovic iz "Mi glas iz naroda" se navodno prodao Vučiću! Ako je to istina, onda je to klasičan primer izdaje. Kakav je to borac za narod kad se odjednom okrene kao pilić na ražnju? Ako je stvarno tako, neka ga narod slobodno zaboravi! Takvi ljudi su kao zmije, nikad ne znate kada će ugristi. Ma idi bre!
 
Nestora dakle izdaje nosilac liste u Beogradu, kandidat za gradonačelnika. Od toliko velikih imena oko sebe kako kaže napravio je zaista dobar izbor. :lol:
Pa jesi l' video ovo? Jerkovic iz "Mi glas iz naroda" se navodno prodao Vučiću! Ako je to istina, onda je to klasičan primer izdaje. Kakav je to borac za narod kad se odjednom okrene kao pilić na ražnju? Ako je stvarno tako, neka ga narod slobodno zaboravi! Takvi ljudi su kao zmije, nikad ne znate kada će ugristi. Ma idi bre!
ma, pusti judu izdajnika, zamenicemo ga
Ако. Нек се очисте изнутра. Јерковић је практично завршио каријеру.
MI nemamo pojma koji je taj, jel ima brata u brace jerkovic?

Павловић: Не постоји коалиција са Јерковићем, на изборе смо ишли као група грађана

 

ma koji je ovo ludak? MI njega ne poznajemo

Међутим, Јерковић је не само наставио да инсистира да баш он мора да буде осми – па макар био на листи испред неког од оснивача – него је постепено падао у све већу хистерију и на крају почео да урла. Затим је почео да тврди да му је место међу првих осам обећано – што је била новост за све нас. Онда је Јерковић изнео тврдњу да му је то обећао Бранко Павловић током њихових првобитних разговора, а да је он, Јерковић, стекао утисак да је то договор свих нас, што наравно није било тачно. Јерковић је међутим инсистирао да се то њега не тиче и да му је то обећано, на шта је Бранко одговорио да је тада само изнео своје мишљење, али да он сам не може о тим стварима да одлучује без осталих. Јерковић то сасвим логично објашњење није прихватао и наставио је да хистерише, притом потпуно променивши физиономију. :dash:
 
ma koji je ovo ludak? MI njega ne poznajemo

Међутим, Јерковић је не само наставио да инсистира да баш он мора да буде осми – па макар био на листи испред неког од оснивача – него је постепено падао у све већу хистерију и на крају почео да урла. Затим је почео да тврди да му је место међу првих осам обећано – што је била новост за све нас. Онда је Јерковић изнео тврдњу да му је то обећао Бранко Павловић током њихових првобитних разговора, а да је он, Јерковић, стекао утисак да је то договор свих нас, што наравно није било тачно. Јерковић је међутим инсистирао да се то њега не тиче и да му је то обећано, на шта је Бранко одговорио да је тада само изнео своје мишљење, али да он сам не може о тим стварима да одлучује без осталих. Јерковић то сасвим логично објашњење није прихватао и наставио је да хистерише, притом потпуно променивши физиономију. :dash:
Ne poznaju a sto nisu ubacili nekog Srbina nego nasli Bunjevca preletaca?
Igraju se bre sa ljudima isto ko Beli sto je radio.
 
¨ђубре смрдљиво издајничко...
Заборавио је тај Јерковић како су га вучићеви батинаши пре годину дана,њих 7 изнабадали и јурили по Кошутњаку где га је случајни Пролазник спасао тешких батина..можда чак и убиства.
 
Generalov ađutant

Jerković (1972) javnosti se često obraća putem TikToka gde ima tridesetak hiljada pratilaca. Pre nekoliko dana je objavio snimak iz Moskve gde navodno ima „sastanke“, i pokazao kako se u Moskvi čiste ulice od snega za razliku od Beograda.

Navodno je promenio više partija, DSS, G17, našao se među osnivačima SNS-a i bio u Izvršnom odboru te stranke 2013. godine. Onda se pridružio radikalima, sledeći tamo generala Božidara Delića koji je isto jedno vreme bio naprednjak pa se vratio.
 
Aleksandar Jerković je nastavio kao samostalni poslanik, sve prenoseći atmosferu iz Skupštine na TikToku, raspravljao se sa komunalnom milicijom, hteo da upadne u živi prenos N1 i da izjavu.

Marta prošle godine saopštio je da je napadnut na Košutnjaku, a MUP je obavio razgovore sa svim učesnicima događaja u kome su bili poslanik Jerković i još tri osobe, koji su se međusobno optuživali. Epilog nije poznat.

Kada je proevropski deo parlamentarnih stranaka, nakon dva masovna ubistva, organizovao proteste „Srbija protiv nasilja“, Jerković se najpre našao na čelu kolone, držeći transparent.

Istinomer piše da Jerković ističe da je po zanimanju inženjer mašinstva, „smer naoružanje“, naglašavajući da je njegova „osnovna struka balistika“.

Navodi da se „poslednjih dvadeset godina“ bavi izborima i kampanjama, da se za tu oblast obrazovao „u inostranstvu“ i da je profesionalno radio za mnoge stranke u Srbiji od kojih neke više ne postoje.

Smece placenicko, olosh kao i svi na vlasti.
 
Kad su videli sa kim imaju posla trebali su da odustanu od beogradskih izbora. Neka im to bude nauk za budućnost. Dobili su žuti karton kod mene. Razumem da u gužvi oko sakupljanja potpisa i predizbornih mitinga nisu imali vremena da dobro razmisle o svemu, ali opet neodgovorno je da nisu promislili da mogu biti tas na vagi na beogradskim izborima i da će biti veliki problem ako im ovaj ludak ostane nosilac liste za beogradske izbore.
 
Kad su videli sa kim imaju posla trebali su da odustanu od beogradskih izbora. Neka im to bude nauk za budućnost. Dobili su žuti karton kod mene. Razumem da u gužvi oko sakupljanja potpisa i predizbornih mitinga nisu imali vremena da dobro razmisle o svemu, ali opet neodgovorno je da nisu promislili da mogu biti tas na vagi na beogradskim izborima i da će biti veliki problem ako im ovaj ludak ostane nosilac liste za beogradske izbore.
Ma kakve beogradske izbore ovog ludaka su trebali da uhvate za vrat i da ga izbace, da ga sutnu tamo neka ide kod Seselja.
Eto i meni krivo sto nasankavaju narod a uopste nisam ni glasao za njih.
 
Ma kakve beogradske izbore ovog ludaka su trebali da uhvate za vrat i da ga izbace, da ga sutnu tamo neka ide kod Seselja.
Eto i meni krivo sto nasankavaju narod a uopste nisam ni glasao za njih.
Pa koliko sam razumeo ncident na kome je pokazao pravo lice bio je dan pred predaju listi. Već su izašli u javnost sa time da je on kandidat za gradonačelnika. Trebali su odmah tu da preseku stvari, njega udalje i ne predaju gradsku listu. Imali bi malo manje glasova i mandata na republičkim izborima ali ne bi imali situaciju da ih predstavlja ličnost u čiji integritet više nemaju poverenja. Ovo što su uradili je ozbiljan propust.
 
Pa koliko sam razumeo ncident na kome je pokazao pravo lice bio je dan pred predaju listi. Već su izašli u javnost sa time da je on kandidat za gradonačelnika. Trebali su odmah tu da preseku stvari, njega udalje i ne predaju gradsku listu. Imali bi malo manje glasova i mandata na republičkim izborima ali ne bi imali situaciju da ih predstavlja ličnost u čiji integritet više nemaju poverenja. Ovo što su uradili je ozbiljan propust.
Jel vidis da je vucicev covek, spavac, saltovao se iz jedne u drugu stranku, njemu je zadatak da rusi sve stranke ili pokrete koji imaju nesto, koji imaju neki potencijal.
Tako je i Milica Zaludnica radila.
 
Одлично је што се ово десило.
Јерковић ће бити означен и стављен на стуб срама због прекрајања воље грађана, па верујем да се такве драстичне ствари више неће дешавати. Убудуће ће власник мандата добро размислити, а верујем да ће то иницирати и промену закона- да се мандат додели странци која га је освојила, а не личности што је само по себи заиста бесмислено и јасно је да је установљено да би се прекрајала воља грађана.
Зна ли се у чије време је ово измењено? Ђинђићево? Тадићево? Или ипак Вучићево?

Такође, надам се да ће Шапић и СНС екипа, заједно с Јерковићем, сивоњски ићи до краја.
А то ће онда довести до политичког расплета ове ситуације.
Сигурна сам да ће имати 100.000 људи на улици ако на овај начин буду формирали власт у Београду.
 
Pa koliko sam razumeo ncident na kome je pokazao pravo lice bio je dan pred predaju listi. Već su izašli u javnost sa time da je on kandidat za gradonačelnika. Trebali su odmah tu da preseku stvari, njega udalje i ne predaju gradsku listu. Imali bi malo manje glasova i mandata na republičkim izborima ali ne bi imali situaciju da ih predstavlja ličnost u čiji integritet više nemaju poverenja. Ovo što su uradili je ozbiljan propust.
Лоша процена Бранка Павловића.
Он је размишљао практично и прагматично, притом му је преценио памет.
Само глуп човек може такав потез да направи.
 
Одлично је што се ово десило.
Јерковић ће бити означен и стављен на стуб срама због прекрајања воље грађана, па верујем да се такве драстичне ствари више неће дешавати. Убудуће ће власник мандата добро размислити, а верујем да ће то иницирати и промену закона- да се мандат додели странци која га је освојила, а не личности што је само по себи заиста бесмислено и јасно је да је установљено да би се прекрајала воља грађана.
Зна ли се у чије време је ово измењено? Ђинђићево? Тадићево? Или ипак Вучићево?

Такође, надам се да ће Шапић и СНС екипа, заједно с Јерковићем, сивоњски ићи до краја.
А то ће онда довести до политичког расплета ове ситуације.
Сигурна сам да ће имати 100.000 људи на улици ако на овај начин буду формирали власт у Београду.
Дакле, посланик је власник мандата од фебруара 2011. године.
Власт ДС+СПС је то изгласала у време кад је Славица Ђукић Дејановић била председница скипштине, а све уз притисак од стране ЕУ.
Притисак је вршен од 2006. године кад тадашња власт није била спремна то да изгласава.

https://www.rtv.rs/hu/politika/djukic-dejanovic-poslanici-vlasnici-mandata-od-februara_237207.html

https://www.politika.rs/scc/clanak/23857/Poslanik-slobodan-stranka-vlasnik-mandata
 
Дакле, посланик је власник мандата од фебруара 2011. године.
Власт ДС+СПС је то изгласала у време кад је Славица Ђукић Дејановић била председница скипштине, а све уз притисак од стране ЕУ.
Притисак је вршен од 2006. године кад тадашња власт није била спремна то да изгласава.

https://www.rtv.rs/hu/politika/djukic-dejanovic-poslanici-vlasnici-mandata-od-februara_237207.html

https://www.politika.rs/scc/clanak/23857/Poslanik-slobodan-stranka-vlasnik-mandata
Тако су и тадашњи напредњаци задржали мандате кад су се одвојили од СРС и издали нашег Војводу, иако су изгласани на листи СРС.
 

Back
Top