Jerković iz "Mi glas naroda" prvi izdao, kako prenose mediji...prodao se Vučiću?

pa zna se da vučić uvek napravi neku navodnu opoziciju i da im prostor u medijima da bi građani koji su nezadovoljni glasali protvi vlasti a kao za opoziciju pa se oni posle priklone vučiću ili deo njih tako je bilo i sa belijem preletačevićem kojije uzeo dobar deo opozicionih glasova i odradio posao za vučića a dobio ozbiljne pare za to...to je oprobani recept vučića i UDBE i milošević je to radio imao svoje omiljene opozicionare...ako se zna da dačić i palma uvek idu uz vlast jer su ucenjeni i korumpirani oni uvek idu uz onog ko dobije većinu da je đilas dobio većinu išli bi sa njim jer su to uradili sa tadićem pa posle prešli kod vučića znači vučić nije bio siguran u njih pa je morao da napravi kao opoziciju da bi se osiguraoi toma fila je pre izbora rekao na n1 da je moguća saradnja sa opozicijom naravno sada to niko ne pominje jer su se odmah priklonili vučiću iz straha jer protiv dačića zvanog će-gi-vara opet..postoje pune fioke prijava za kofere za malverzacije kao i protiv palme za kriminal tako da je u srbiji sve moguće da glumiš opoziciju a da podržavaš vlast to nige nema ili si opozicija i protv vlasti ili si vlast nema trećeg
 
1706204879817.png

To je taj Aleksandar Jerkovic, vucicev covek.
 
Pogledajte prilog 1488368
To je taj Aleksandar Jerkovic, vucicev covek.
Nije to Jerković, nego Stanojević.Slika je verovatno preko 10 godina stara. On je živeo i bio preduzetnik u Ukrajini i Rusiji i pomagao je političarima iz Srbije da uspostave veze sa političarima iz Rusije. Verovatno je u tom kontekstu nastala i ta slika. Nije svako ko se nekad u životu slikao sa Vučićem njegov čovek.

Jerkovića koji jeste bunjevac su primili u Mi jer im je ulivalo poverenje to što predvodi pokret Nema nazad iza je Srbija pokojnog generala Delića. Poverenje je ulivao i njegov rad kao narodnog poslanika koji se bori protiv režima. Ispalo je da su se prevarili u vezi njega, kao i mnogi ljudi koji su pratili Jerkovićev rad preko društvenih mreža i raznih youtube kanala, ali po onome što je Stanojević rekao imaju poverenja u ostale odbornike sa beogradske liste da se neće prodati.Tako da se izbori ponavljaju jer jedan prebeg nije dovoljno vlastima da naprave većinu. A i za Jerkovića se još ne zna da li je prebegao jer njegove izjave su tipa da on može i sa režimom i sa opozicijom. Njegova poenta je da hoće da se izdvoji iz Mi tako što pokušava da stvori utisak da je njegov pokret bio u koaliciji sa Mi i da sad može on ime u tog pokreta da pregovara sa kim hoće o čemu hoće dok je realnost da je bio na listi grupe građana Mi.
 
Nije to Jerković, nego Stanojević.Slika je verovatno preko 10 godina stara. On je živeo i bio preduzetnik u Ukrajini i Rusiji i pomagao je političarima iz Srbije da uspostave veze sa političarima iz Rusije. Verovatno je u tom kontekstu nastala i ta slika. Nije svako ko se nekad u životu slikao sa Vučićem njegov čovek.

Jerkovića koji jeste bunjevac su primili u Mi jer im je ulivalo poverenje to što predvodi pokret Nema nazad iza je Srbija pokojnog generala Delića. Poverenje je ulivao i njegov rad kao narodnog poslanika koji se bori protiv režima. Ispalo je da su se prevarili u vezi njega, kao i mnogi ljudi koji su pratili Jerkovićev rad preko društvenih mreža i raznih youtube kanala, ali po onome što je Stanojević rekao imaju poverenja u ostale odbornike sa beogradske liste da se neće prodati.Tako da se izbori ponavljaju jer jedan prebeg nije dovoljno vlastima da naprave većinu. A i za Jerkovića se još ne zna da li je prebegao jer njegove izjave su tipa da on može i sa režimom i sa opozicijom. Njegova poenta je da hoće da se izdvoji iz Mi tako što pokušava da stvori utisak da je njegov pokret bio u koaliciji sa Mi i da sad može on ime u tog pokreta da pregovara sa kim hoće o čemu hoće dok je realnost da je bio na listi grupe građana Mi.
Aha prevarili su se, zato se Nestorovic ogradjivao unapred pre mesec dana, MI su zavrsili politicku karijeru i pre nego sto su je poceli.
 
Још један прилог огоромној листи историје безчашћа! Јерковић (за кога искрено никада нисам чуо, мада сам гласао у Београду за њега) би добио два гласа да иза њега није стајала МИ-Глас из народа. Добро, имаће својих пет минута и отићи у трајни заборав. Ово је данак неискуству новог покрета и брзини његовог формирања, али не и и његов пораз. Само ће бити опрезнији и паметнији, јер њихово време тек долази. На неки начин драгоцени су ти петлови који кукурикну пре зоре, али баш због тога обично заврше тамо где заврше.
 
Aha prevarili su se, zato se Nestorovic ogradjivao unapred pre mesec dana, MI su zavrsili politicku karijeru i pre nego sto su je poceli.

MI su bili specijalna diverzantska jedinica da razbuca pobedu EU opozicije u BGD
Da je BGD pao pala bi i repubička vlast...kad tad...ovako...teško....
 
MI su bili specijalna diverzantska jedinica da razbuca pobedu EU opozicije u BGD
Da je BGD pao pala bi i repubička vlast...kad tad...ovako...teško....
Специјална диверзантска јединица која је јасно програмски против Еуропске уније, разбуцава победу про Еуропске опозиције! Теоретски допринос. Мора да ти можеш боље.
 
Зар неко ваистину мисли да су ти Хепи ђентлмени из "МИ" нека аутохтона и суверена политичка категорија?

То су људи којима је стало до Државе, и који раде за исту.

А зна се ко је Држава у Србији... :mrgreen:
 
https://www.danas.rs/vesti/politika/aleksandar-jerkovic-tatjana-macura/

Bivša opoziciona poslanica, članica DJB-a i SMS-a, nakon povlačenja iz stranačke politike zalagala se za prava majki u Srbiji kroz udruženje „Mame su zakon“. I pored kritike vlasti dobijala je širok prostor na televizijama u vlasništvu Telekoma Srbije, da bi zatim osvanula na listi kandidata za poslanike “Srbija ne sme da stane”.

Svoju podršku onome kojeg je „u ružnoj prošlosti“ nazivala „švonjom“ i optuživala da „brže, bolje, jače gura Srbiju u čistu bedu“ pravdala je upravo tvrdnjama da je vlada SNS-a i SPS-a do sada prihvatila ono što je program njenog udruženja.

Jerković je očito uvideo učinkovitost ovog metoda, ali i privilegije i koristi koje on donosi, pa će možda već iduće semice, po povratku iz Moskve, da ko mantru ponavlja da je od Šapića „dobio uveravanje“ da će „učiniti sve“ da unapredi komunalnu miliciju, parking, što je program za grad njegovog pokreta „Nema nazad iza je Srbija“. Isto onako kako će Macura, kao poslanica ili pak ministarka, možda baš zadužena za socijalna pitanja ili brigu o porodici, govoriti da će učiniti sve da ispuni prorgam „Mame su zakon“.

A građani za opozicionara Jerkovića nisu glasali da bi on sedeo u nekom javnom preduzeću i „unapređivao“ parking ili komunalnu miliciju, za finu mesečnu platu.
 
Зар неко ваистину мисли да су ти Хепи ђентлмени из "МИ" нека аутохтона и суверена политичка категорија?
Да, то је моје мишљење и зато сам гласао за њих.
То су људи којима је стало до Државе, и који раде за исту.
Па ваљда свакоме држављанину Србије треба да је стало до ње и треба да ради за њу, уколико је добронамеран.
А зна се ко је Држава у Србији... :mrgreen:
Држава у Србији је тренутно узурпацијом АВ, али то не значи да је свако коме је Србија у срцу за АВ. Напротив.
Острашћеност према МИ, а не према узурпатору је доказ да су на правом путу. По мало лутају, али они су једина опција. Све остало је дубоко компромитовано. Народ то осећа и гласаће за њих све више и више.
 
Држава у Србији је тренутно узурпацијом АВ, али то не значи да је свако коме је Србија у срцу за АВ. Напротив.
Острашћеност према МИ, а не према узурпатору је доказ да су на правом путу. По мало лутају, али они су једина опција. Све остало је дубоко компромитовано. Народ то осећа и гласаће за њих све више и више.
Da, samo oni neka obezbede jos preletaca i laznih opozicionara pa ce sigurno da glasaju.
 
Nije to Jerković, nego Stanojević.Slika je verovatno preko 10 godina stara. On je živeo i bio preduzetnik u Ukrajini i Rusiji i pomagao je političarima iz Srbije da uspostave veze sa političarima iz Rusije. Verovatno je u tom kontekstu nastala i ta slika. Nije svako ko se nekad u životu slikao sa Vučićem njegov čovek.

Jerkovića koji jeste bunjevac su primili u Mi jer im je ulivalo poverenje to što predvodi pokret Nema nazad iza je Srbija pokojnog generala Delića. Poverenje je ulivao i njegov rad kao narodnog poslanika koji se bori protiv režima. Ispalo je da su se prevarili u vezi njega, kao i mnogi ljudi koji su pratili Jerkovićev rad preko društvenih mreža i raznih youtube kanala, ali po onome što je Stanojević rekao imaju poverenja u ostale odbornike sa beogradske liste da se neće prodati.Tako da se izbori ponavljaju jer jedan prebeg nije dovoljno vlastima da naprave većinu. A i za Jerkovića se još ne zna da li je prebegao jer njegove izjave su tipa da on može i sa režimom i sa opozicijom. Njegova poenta je da hoće da se izdvoji iz Mi tako što pokušava da stvori utisak da je njegov pokret bio u koaliciji sa Mi i da sad može on ime u tog pokreta da pregovara sa kim hoće o čemu hoće dok je realnost da je bio na listi grupe građana Mi.
Је л' тај Јерковић дао неку изјаву овим поводом уживо?
 
Да, то је моје мишљење и зато сам гласао за њих.

Па ваљда свакоме држављанину Србије треба да је стало до ње и треба да ради за њу, уколико је добронамеран.

Држава у Србији је тренутно узурпацијом АВ, али то не значи да је свако коме је Србија у срцу за АВ. Напротив.
Острашћеност према МИ, а не према узурпатору је доказ да су на правом путу. По мало лутају, али они су једина опција. Све остало је дубоко компромитовано. Народ то осећа и гласаће за њих све више и више.

Добро. Моје мишљење је да је то класичан удбашки продукт.

Што их, додуше, не дисквалификује као такве, пошто су на политичкој сцени Србије сви, мање-више, удбашки продукт.

И нормално је да је удбашким продуктима стало до државе више него мени, и да су горљиви да раде за њу, јер они од тога живе.

Мени је до сада, за мојих 49 година, ова држава омогућила само да за њу умрем.

А мени се та опција баш није допадала ни ономад, а поготово не сад.
 
Зар неко ваистину мисли да су ти Хепи ђентлмени из "МИ" нека аутохтона и суверена политичка категорија?

То су људи којима је стало до Државе, и који раде за исту.

А зна се ко је Држава у Србији... :mrgreen:
Држава је изнад личних интереса то је факт!

Али тај Јерковић је стварно олош ако то уради без одобрења др
Несторовића и целог покрета Ми.
 

Back
Top