Jel ima neka da joj nije hitno da nadje decka?

Neva:
Nova kategorija braka je i bezanje od svog licnog porodicnog zivota. Npr. devojka zivi u ne bas tako dobroj porodici, ima problema ( a ko ih nema? ), i misli da udajom i odlaskom iz svoje kuce ona resava taj problem! Najgore je to, sto ni u svom novom domu ne nalazi nista bolje. Opet su tu odgovornost, obaveze, deca, nestasica para, i neko i nesto mora da pukne.

Jedna moja bivša devojčica je bila takav slučaj. Non-stop me je smarala o tome šta dalje... Ja sam osoba koja voli da sve bude spontano. Naravno da mora da postoji "ono nešto" što nas vezuje. Ali i spremnost partnera da se veže na duge staze. Napr. ja ne volim ništa da požurujem. A kamo li da planiram nešto u prvih par meseci veze.
 
sinnke:
Tuzni_patak:
Po ovome , vrlo korisno bi bilo uvesti zakon o bracnom uznemiravanju, tj. da bude kaznjivo ako neko vrsi pritisak na vas da se ozenite ili udate.

Ali je verovatnije upravo suprotno , a to je onaj "becarski porez" .

Zato nezenje i udavace udruzite se!

Bilo bi onda vanbracne dece.

Kao da ih sada nema? Mada i da se uvede neki zakon tog tipa, mislim da bi uvijek postojali oni kodeksi kojih bi se neki pridrzavali jer mi smo narod privrzen svojoj tradiciji... sto znam, nego nas ovaj zapad sve sje*a :D[/i]
 
sinnke:
amygdala:
Meni nije hitno da nadjem decka. I sta cemo sad?
Sta bi mi ti predlozio? Da li stvarno mislis da se devojke toliko loze da nadju decka, zar ne mislis da je vazno i ono zbog cega one to zele?
Pevaj, Sinke
Imas svasta, neke zbog sexa, neke da se udaju, druge su nesigurne u sebe pa im treba neko.
decko je samo stanje duha
ja nemam decka, ali se bas i ne potresam
 
dzaftara:
sinnke:
amygdala:
Meni nije hitno da nadjem decka. I sta cemo sad?
Sta bi mi ti predlozio? Da li stvarno mislis da se devojke toliko loze da nadju decka, zar ne mislis da je vazno i ono zbog cega one to zele?
Pevaj, Sinke
Imas svasta, neke zbog sexa, neke da se udaju, druge su nesigurne u sebe pa im treba neko.
decko je samo stanje duha
ja nemam decka, ali se bas i ne potresam

Sviđa mi se stav!
 
LePiaf:
sinnke:
To pitam zato sto danas ima puno udavaca.
Bioloshki sat i tako te priche... Uglavnom, zavisi od godista. Ove moje vrshnjakinje vecinom su se dale u lov.
Evo, recimo, jedna moja drugarica... Godinu-dve bila bez momka... Onda nasla jednog (situiranog). Za manje od pola godine je palo venchanje (i to u 3 mesecu trudnoce). A nije jedini sluchaj.

Ma kakav bioloski sat? Vidim njega se svi pidrzavaju, ali je ekonomski dugo zaglavljen.

Verovatno majstor zivi na drugoj planeti do koje jos nije napravljen transport.
 

Back
Top