Jedva cekam da decembar dodje.....

De_Sisti:
zelim ti da skijas sa ovima

kosovo_01.jpg


Ti si , majmunce, pokazao koji je nivo tvoje elokvencije, i gluposti......
Kladim se , da si u avatar postavio svoju originalnu sliku sa LK.......hrabro, nema sta.
Upravo tako i zamisljam lika koji pise onakve postove, i kaci ovakve slike...... :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
Ti si , majmunce, pokazao koji je nivo tvoje elokvencije, i gluposti......
Kladim se , da si u avatar postavio svoju originalnu sliku sa LK.......hrabro, nema sta.
Upravo tako i zamisljam lika koji pise onakve postove, i kaci ovakve slike...... :roll:

ko ima veci problem:
1) onaj koji postuje zliku koja dokumentuje zlocin
2) onaj koji se slikao sa odsecenom glavom uceci svog sina zanatu
3) onaj kome je zlocinom prikazanom na fotografiji povod za dobro zezanje?

p.s. sto se tice moje elokvencije, dovoljno mi je da pogledam tvoje postove i tvoje razmisljanje i da zahvalim Bogu sto mi nije dao tvoju pamet

p.s2 kad vec ocenjujes coveka na osnovu avatara, najpre pogledaj svoj
 
De_Sisti:
ko ima veci problem:
1) onaj koji postuje zliku koja dokumentuje zlocin
2) onaj koji se slikao sa odsecenom glavom uceci svog sina zanatu
3) onaj kome je zlocinom prikazanom na fotografiji povod za dobro zezanje?

p.s. sto se tice moje elokvencije, dovoljno mi je da pogledam tvoje postove i tvoje razmisljanje i da zahvalim Bogu sto mi nije dao tvoju pamet

p.s2 kad vec ocenjujes coveka na osnovu avatara, najpre pogledaj svoj

Kao sto ti se i vidi po faci, previse si glup , da bi ispostovao stotine apela, na raznim forumima, namenjenih upravo takvim idiotima, ko sto si ti.......da ne kace morbidne slike zrtava rata......i da imaju elementaran osecaj pristojnosti, u eksploataciji tih , milion puta vidjenih slika.........

Kada , ubedjivanja, apeli, i molbe, budalama tvoje sorte, ne pomazu, jer do malog , sasusenog mozga takvih mentola ne dolazi da je takva manipulacija necijom nesrecom, a u korist nekog , kako ti mislis , poena za tebe, pametnog na beznacajnom forumu.....prvenstveno uvreda zrtve, onda covek moze samo sarkazmom da reaguje na sto puta vidjenu glupost..........

Ali , kao sto rekoh.......preglup si ti, da bi ti ista ovde bilo jasno..... :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
Kao sto ti se i vidi po faci, previse si glup , da bi ispostovao stotine apela, na raznim forumima, namenjenih upravo takvim idiotima, ko sto si ti.......da ne kace morbidne slike zrtava rata......i da imaju elementaran osecaj pristojnosti, u eksploataciji tih , milion puta vidjenih slika.........

Kada , ubedjivanja, apeli, i molbe, budalama tvoje sorte, ne pomazu, jer do malog , sasusenog mozga takvih mentola ne dolazi da je takva manipulacija necijom nesrecom, a u korist nekog , kako ti mislis , poena za tebe, pametnog na beznacajnom forumu.....prvenstveno uvreda zrtve, onda covek moze samo sarkazmom da reaguje na sto puta vidjenu glupost..........

Ali , kao sto rekoh.......preglup si ti, da bi ti ista ovde bilo jasno..... :roll:

mislim da ni tebi samom nije jasno sta si hteo da kazes...

o kolicini uvreda koje sipas u svojim postovima prema neistomisljenicima, ne treba pricati... ponavljam, one govore o tebi, a ne o onima koje si zeleo da uvredis...
 

Back
Top