Jedva cekam da decembar dodje.....

Yopa:
Mozda i imam. Mozda imas i ti. Balkan je poznat po tome sto su se narodi na njemu ebavali medjusobno u svim mogucim kombinacijama. Samo sto ja, za razliku od tebe, jevropski nastrojenog & nadasve tolerantnog LDP-ovca, uopste ne mislim da je to sramota.

Posto su Srbe uglavno ebavali svi ostali u zadnjim ratovima ovo tvoje valjda znaci da ti nije dosta? Ili sta?
 
IDI_DADA_AMIN:
.......pa da se definitivno zavrsi ovo proseravanje u sto cinova, oko KiM....

Smucili mi se odavno pateticni, kvazi - patriotski govori, smucilo mi se i qurchenje penzionera , domacica, i lokalnih pijandura, kako ce svi zivot poloziti za KiM, a juce, se cela juzna Srbija tresla od straha, kada su im urucili pozive za najobicniju vojnu vezbu..... :D

Branioci bez mane i straha, su morali da budu smirivani ceo dan , demantima na svim vestima, u stilu :' ne bojte se , junaci......to je samo malo vezba, da se gace properu"....
Cujem da je pola Nisa , Vranja, i Pirota, nestalo kao po okolnim brdima, satro, na piknik :D

Malo mi se i smucili ovi indijanci, tipa Samardzica , i onog debilastog novog portparola DSSa.......sa lizanjem bulje rujama i kinezima.......aman, pa i ako je za Kosovo , mnogo je....prosto je i rusima neprijatno, a ovi lizu li lizu......osladilo se domacinima i patriJotama.. :roll:

Pa mi se tek skurchili likovi , koji bez teme KiM, ne bi ni znali sta da rade i o cemu da mrsomude u skupstini i van nje........

Muka mi je i od pomisli , da zivim u istoj drzavi sa dva miliona siptara, sto je patriJotama, ocigledno san........vole siptare, valjda se uzeleli lebleblija i semenki po kojima su im se ovi ispishavali da budu slane.......vole patriJote, siptarsku semenku , pa nek ide i cela Srbija....... :roll:

Zato....jedva cekam da decembar dodje.......da odem na skijanje, i da ne gledam vesti ;-)


zelim ti da skijas sa ovima

kosovo_01.jpg
 
Cossack:
Јеее, ДС-овци мрзе ЛДП. То још нисам имао баш прилике да видим.:)

Лепо, то је први корак ка праласку у табор ДСС-а или можда радикала.:shock:

KEEP WALKING PLEASE.
E. moj Yopa, propali demokrato.... :roll:

Lepo vas ljudi provalili , da ste isti ko i oni.....domacinski radikali, samo sto ne nosite kravate na kosulje kratkih rukava.......to vas naucili , da izgledate, satro evropski......

Nego , lepo , da ne zayebavate ovaj narod, svi da se uclanite kod Voje.....birajte, hocete Seselja, hocete Kostunicu.......

A sto se tice , ove demagogije, kao, satro, vi jedva cekate, da vam se demokratski rasiri po Srbiji nekoliko miliona siptara, i da Srbija , uskoro postane, sasvim legalno, po novom ustavu ( koji ce oni izglasati ) .."drzava siptara i ostalih naroda i narodnosti "......to mozes Voji u miraz da odneses :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
E. moj Yopa, propali demokrato.... :roll:

Lepo vas ljudi provalili , da ste isti ko i oni.....domacinski radikali, samo sto ne nosite kravate na kosulje kratkih rukava.......to vas naucili , da izgledate, satro evropski......

Nego , lepo , da ne zayebavate ovaj narod, svi da se uclanite kod Voje.....birajte, hocete Seselja, hocete Kostunicu.......

A sto se tice , ove demagogije, kao, satro, vi jedva cekate, da vam se demokratski rasiri po Srbiji nekoliko miliona siptara, i da Srbija , uskoro postane, sasvim legalno, po novom ustavu ( koji ce oni izglasati ) .."drzava siptara i ostalih naroda i narodnosti "......to mozes Voji u miraz da odneses :roll:
S vama stvarno ne vredi razgovarati. Mislim, ebes stranku po kojoj je Kostunica najveci problem Srbije. Od DSS-a Srbija nije imala nikakve koristi, al' bar nije imala ni stete. Sto je vise nego sto se moze reci za vas.

Sto se dva miliona tvojih sugradjana tice, ova zemlja je isto toliko njihova kojiko tvoja, moja, ili nekog Madjara iz Subotice. Ili ti i Madjari smetaju?
 
Yopa:
S vama stvarno ne vredi razgovarati. Mislim, ebes stranku po kojoj je Kostunica najveci problem Srbije. Od DSS-a Srbija nije imala nikakve koristi, al' bar nije imala ni stete. Sto je vise nego sto se moze reci za vas.

Sto se dva miliona tvojih sugradjana tice, ova zemlja je isto toliko njihova kojiko tvoja, moja, ili nekog Madjara iz Subotice. Ili ti i Madjari smetaju?

Kostunica i jeste jedan od najvecih problema Srbije. Cudo kako ste brzo zaboravili kakav je to krvni neprijatelj Zoranov bio........yebo vas on :evil:

Kostunica i njegova svita i klika, imaju veliki udeo u Zoranovoj smrti, ali to vas vise ne interesuje, Vazno je da ste sada koalicioni partneri, i da vas yebe ko sanske koze, i pravi smesne.......i jeste smesni svima, sem valjda svojim debelim goozicama, uvaljenim u fotelje.

Zaboravili ste sta vam je govorio mlohavi???.....da treba od DSa napraviti sanitarni otklon,kakav se pravi prema svinjama u oboru........i mislim da je jedino tu bio u pravu.

Sram vas bilo, prodali ste sve demokratske ideale, i buducnost ove zemlje, za malo ministarskih fotelja, i jos manje mesta u upravnim odborima....... :evil:

A , ponavljam ti.........te fazone i fore, kao ........siptari su nasa braca, i ko ih ne voli nije demokrata...........pa ja ih ne volim, i nisam demokrata........

I siguran sam da bi Srbija bila mnogo srecnija bez tih 2 miliona tvojih prikana, a bogami i bez vas.......
 
IDI_DADA_AMIN:
Kostunica i jeste jedan od najvecih problema Srbije. Cudo kako ste brzo zaboravili kakav je to krvni neprijatelj Zoranov bio........yebo vas on :evil:

Kostunica i njegova svita i klika, imaju veliki udeo u Zoranovoj smrti, ali to vas vise ne interesuje, Vazno je da ste sada koalicioni partneri, i da vas yebe ko sanske koze, i pravi smesne.......i jeste smesni svima, sem valjda svojim debelim goozicama, uvaljenim u fotelje.
Ma ja, nek ste vi jedini dosledni nastavljaci Zoranove politike i nek jedino vi znate ko ga je ubio, pa nek ide zivot...

IDI_DADA_AMIN:
Sram vas bilo, prodali ste sve demokratske ideale, i buducnost ove zemlje, za malo ministarskih fotelja, i jos manje mesta u upravnim odborima....... :evil:
Lako je kenyati o demokratskim idealima kad nemas ni teoretske sanse da prismrdis bilo kakvom obliku vlasti.

IDI_DADA_AMIN:
A , ponavljam ti.........te fazone i fore, kao ........siptari su nasa braca, i ko ih ne voli nije demokrata...........pa ja ih ne volim, i nisam demokrata........
Te debilne brice o braci i neprijateljima Srba ostavljam radikalima. Ono sto je sigurno je da su to gradjani ove zemlje i da imaju ista prava na nju kao ti ili ja. A to da nisi demokrata se da primetiti.

IDI_DADA_AMIN:
I siguran sam da bi Srbija bila mnogo srecnija bez tih 2 miliona tvojih prikana, a bogami i bez vas.......
Pa da, Srbija bi bila divno mesto kad bi njeni jedini gradjani bili 200.000 ljudi koji smatraju tri prsta fasistickim pozdravom.
 
Ma ja, nek ste vi jedini dosledni nastavljaci Zoranove politike i nek jedino vi znate ko ga je ubio, pa nek ide zivot...

Pa ja koliko vidim, svi koji su bili bliski Zoranu, su najureni ili marginalizovani u "novom , sanitarno otklonjenom DSu".........

Onaj ko je radio Zoranu o glavi, i ko je legao i ustajao sa kletvama pokojnom premijeru, vam je
danas koalicioni partner.....i to ste ga za premijera postavili , i nije vam blam, kakvi ste debelokozci???

Velja Ilic nije kod Zorana mogao da bude ni portir u skupstini, a kod vas je glavna faca u vladi.......brooke jedne

Lako je kenyati o demokratskim idealima kad nemas ni teoretske sanse da prismrdis bilo kakvom obliku vlasti.

Upravo si ovom recenicom definisao sebe i sebi slicne.......lako je o idealima, kada te ne mami fotelja u upravnom odboru........ :D :D :D .......a kada imas sanse da dodjes na vlast.......yebes ideale :roll:

Te debilne brice o braci i neprijateljima Srba ostavljam radikalima. Ono sto je sigurno je da su to gradjani ove zemlje i da imaju ista prava na nju kao ti ili ja. A to da nisi demokrata se da primetiti.

Pa, lepo......kada imaju ista prava, sto im ih ne date??
Ljudi nece da zive sa vama, a vi ih silom zadrzavate u istoj drzavi......

A voleo bi, iskreno , da ostane KiM u Srbiji , pa da se siptari odluce da udju u skupstinu i budu, najveca partija u Srbiji.........hahahaah .....kakav bi to demokratski potencijal bio za razvoj Srbije........samo, vi bi se i tu uslihtali , da se ogrebete o neku kintu

Pa da, Srbija bi bila divno mesto kad bi njeni jedini gradjani bili 200.000 ljudi koji smatraju tri prsta fasistickim pozdravom.

Ne znam ko je rekao da su tri prsta fasisticki pozdrav.....mozda i jeste, ko zna.....
A sto???......da nije neki drevni srBski pozdrav??......neki sveti , tajni znak , po kome se vekovima Srbi poznaju???

Cujes..........tri prsta........ :roll: :roll: :roll:
 
Ако Бог да у недељу 14.10.2007. године у манастиру Студеница у 8:00 часова литургијско молитвено сабрање резање колача Покрову Пресвете Богородице с молебаном да Њеним Покровом Светим заштити Гарду Свети Цар Лазар за Косовско-Метохијски бој. Истовремено запојаће звона у свим Храмовима У БОЈ КРЕНИТЕ ВИТЕЗОВИ ! Након тога Гарда Свети Цар Лазар креће пут Косовске Митровице, где ће ако Бог да у 15оо часова испред Споменика на Мосту објавити рат окупаторима Светог Косова и Метохије. Уколико Гарда Свети Цар Лазар буде спречена било до Србских квислиншких власти или НАТО, КФОР, УНМИК или КПС да главно сабрање буде у Косовској Митровици, Гарда ће поставити пунктове где буду заустављени и то ће бити место сабрања. Знајући да ће бити нанета економска штета, Гарда ће ипак забранити пролаз кроз Србију свим земљама које признају једнострано проглашење независности Светог Косова и Метохије, као нужан одговор на тај незаконит акт супротан Повељи УН, Резолуцији 1244 СЦ УН и међународном праву. Упркос изјава председника Србије Бориса Тадића и министра одбране Драгана Шутановца да неће војно интервенисати, Гарда Свети Цар Лазар заједно са Србском војском и полицијом ће војно интервенисати у одбрани Светог Косова и Метохије, у случају једностраног проглашења независности Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер горе поменути нису на вечним функцијама како су умислили, јер ће их Гарда рушити и неће их питати у одбрани Светог Косова и Метохије, јер је Свето Косово и Метохија изнад свега. Гарда Свети Цар Лазар има ново наоружање које ће проговорити у случају једностраног проглашења независности и насилног отцепљења Светог Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер се границе само ратом и крвљу цртају. У том наметнутом рату биће протерани сви Шиптари са Светог Косова и Метохије и из свих Србских земаља у њихову матичну државу – Албанију. Ово се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после 1945. године уз помоћ Титове комунистичке власти насилно окупирали Свето Косово и Метохију, док је истовремено прогнаним Србима забрањен повратак на вековна огњишта. Обзиром да бивша СФРЈ више не постоји наведена одлука из 1945. године аутоматски не важи, па стога морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Такође се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после „милосрдног“ бомбардовања Србије 1999. године на илегалан и насилан начин уз помоћ НАТО окупирали Свето Косово и Метохију и стога никада не могу добити држављанство Србије и морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Гарда Свети Цар Лазар позива све Србе који су Србскога рода, а који могу носити победнички барјак Светог Цара Лазара и који желе и могу ићи у одбрану Светог Косова и Метохије, да присуствују октобарском сабрању у Светој Студеници и приступе Гарди Свети Цар Лазар. 18. септембар лета 2007. Господњег



preuzeeto sa sajta www.rcp-brcko.com
 
Dada, sustina je u tome da je koalicija sa Tunjavim mnogo bolja opcija od koalicije sa vama.

Kostunica ima opsesiju da udje u istoriju kao "premijer koji je sacuvao Kosovo", to je tacno. Tacno je i da je potpuno beskoristan, sa sve strankom mu, na koju god poziciju da ga stavis. U kombinaciji sa Veljom je jos i pomalo stetan. Sve to stoji.

Vi, sa druge strane, ste vrlo jasno rekli da biste jednostavno mirno predali nesto sto nije vase da dajete, druzite se sa svim onim NVO koje su poslale dopis EU da nas kazni zbog "nekooperativnosti", vasa vizija demokratske Srbije je da dozivimo neku qrcevu "katarzu", poizvinjavamo se svim mogucim susedima sto postojimo i, naravno, prihvatimo tu ulogu balkanskih kasapa koju nam namecu komsije. Kenyate po ovoj zemlji kako stignete. A uz sve to, jos drzite svima predavanja o demokratiji und slobodi i optuzujete nekog da je "izdao svoje demokratske ideale". Stvarno ste za bljuvanje.

Srbija ce postati normalna zemlja kada vi i radikali spadnete ispod cenzusa.
 
ShadowAssassin:
Ако Бог да у недељу 14.10.2007. године у манастиру Студеница у 8:00 часова литургијско молитвено сабрање резање колача Покрову Пресвете Богородице с молебаном да Њеним Покровом Светим заштити Гарду Свети Цар Лазар за Косовско-Метохијски бој. Истовремено запојаће звона у свим Храмовима У БОЈ КРЕНИТЕ ВИТЕЗОВИ ! Након тога Гарда Свети Цар Лазар креће пут Косовске Митровице, где ће ако Бог да у 15оо часова испред Споменика на Мосту објавити рат окупаторима Светог Косова и Метохије. Уколико Гарда Свети Цар Лазар буде спречена било до Србских квислиншких власти или НАТО, КФОР, УНМИК или КПС да главно сабрање буде у Косовској Митровици, Гарда ће поставити пунктове где буду заустављени и то ће бити место сабрања. Знајући да ће бити нанета економска штета, Гарда ће ипак забранити пролаз кроз Србију свим земљама које признају једнострано проглашење независности Светог Косова и Метохије, као нужан одговор на тај незаконит акт супротан Повељи УН, Резолуцији 1244 СЦ УН и међународном праву. Упркос изјава председника Србије Бориса Тадића и министра одбране Драгана Шутановца да неће војно интервенисати, Гарда Свети Цар Лазар заједно са Србском војском и полицијом ће војно интервенисати у одбрани Светог Косова и Метохије, у случају једностраног проглашења независности Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер горе поменути нису на вечним функцијама како су умислили, јер ће их Гарда рушити и неће их питати у одбрани Светог Косова и Метохије, јер је Свето Косово и Метохија изнад свега. Гарда Свети Цар Лазар има ново наоружање које ће проговорити у случају једностраног проглашења независности и насилног отцепљења Светог Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер се границе само ратом и крвљу цртају. У том наметнутом рату биће протерани сви Шиптари са Светог Косова и Метохије и из свих Србских земаља у њихову матичну државу – Албанију. Ово се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после 1945. године уз помоћ Титове комунистичке власти насилно окупирали Свето Косово и Метохију, док је истовремено прогнаним Србима забрањен повратак на вековна огњишта. Обзиром да бивша СФРЈ више не постоји наведена одлука из 1945. године аутоматски не важи, па стога морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Такође се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после „милосрдног“ бомбардовања Србије 1999. године на илегалан и насилан начин уз помоћ НАТО окупирали Свето Косово и Метохију и стога никада не могу добити држављанство Србије и морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Гарда Свети Цар Лазар позива све Србе који су Србскога рода, а који могу носити победнички барјак Светог Цара Лазара и који желе и могу ићи у одбрану Светог Косова и Метохије, да присуствују октобарском сабрању у Светој Студеници и приступе Гарди Свети Цар Лазар. 18. септембар лета 2007. Господњег



preuzeeto sa sajta www.rcp-brcko.com

Samo nam jos fali srpska varijanta UCK, pa nek' sve ide u PM...
 
IDI_DADA_AMIN:
Kostunica i jeste jedan od najvecih problema Srbije. Cudo kako ste brzo zaboravili kakav je to krvni neprijatelj Zoranov bio........yebo vas on :evil:

Kostunica i njegova svita i klika, imaju veliki udeo u Zoranovoj smrti, ali to vas vise ne interesuje, Vazno je da ste sada koalicioni partneri, i da vas yebe ko sanske koze, i pravi smesne.......i jeste smesni svima, sem valjda svojim debelim goozicama, uvaljenim u fotelje.

Zaboravili ste sta vam je govorio mlohavi???.....da treba od DSa napraviti sanitarni otklon,kakav se pravi prema svinjama u oboru........i mislim da je jedino tu bio u pravu.

Sram vas bilo, prodali ste sve demokratske ideale, i buducnost ove zemlje, za malo ministarskih fotelja, i jos manje mesta u upravnim odborima....... :evil:

A , ponavljam ti.........te fazone i fore, kao ........siptari su nasa braca, i ko ih ne voli nije demokrata...........pa ja ih ne volim, i nisam demokrata........

I siguran sam da bi Srbija bila mnogo srecnija bez tih 2 miliona tvojih prikana, a bogami i bez vas.......

Човече, стварно претерујеш. Опусти се мало.:lol:
 
SargeBG:
odakle ti ova slika,vidi se po oznaci na kapi da je iz ovk...pa neka nadju slike srpskih vojnika gde drze ovako odsecene glave...

http://www.usde.se/zaboravi/akomozes/kosovo/ovkodsglave.htm

LICA: Albanac u sredini pobedničkog zadovoljstva je Sadik Ćuflaj, pripadnik OVK, iz okoline Dečana.

Mladić sa njegove leve strane je njegov sin Valon Ćuflaj, rođen aprila 1981, u selu Prilep, opština Dečani. Ličnu kartu izdao mu je UNMIK, a sad je pripadnik Kosovskog zaštitnog korpusa, sa činom poručnika. Zaposlen je u Inspektoratu u Peći. UNMIK je protiv njega u dva navrata vodio disciplinski postupak.

Pretpostavlja se da su ovi koljači pripadali jedinicama kojim su komandovali Ramuš i Daut Haradinaj i koje su operisale u zoni Dečani - Peć.

Uz veliku obazrivost i pijetet, naši reporteri, posle provere, iznose pretpostavku da je vidljiva desna odsečena ljudska glava - glava Bojana Cvetkovića, rođenog u Nišu 1972. godine. Upoređenje sa fotografijom objavljenom u knjizi ”Junaci otadžbine” vodi, takođe, ka ovoj pretpostavci.

I DALJE U UNIFORMAMA

MESTO: Bojan Cvetković, trgovac iz Niša, nakon agresije NATO snaga na našu zemlju javio se u dobrovoljce. Prvih dana aprila 1999. mobilisan je u Prištinski korpus, u 549. motorizovanu jedinicu.

Njegovo ratnikovanje vrlo malo je trajalo. Jer, već 11. aprila na putu Prizren - Priština, u blizini mesta Suva Reka, zarobili su ga pripadnici raspomamljene OVK.

Zajedno sa njim uhvaćena su još četvorica vojnika: Žarko Filipović, Dragoljub Tanasković, Dragan Vučetić i Života Topalović. Od tog dana, svima se gubi trag.
 

Back
Top