ЈАДНА ТЕЛЕВИЗИЈА ПАЛА НА СУДУ - НИШТА ОД ПРЕТПЛАТЕ

kakav cirkus od drzave i sta ljudi koji placaju su budale???
Ne, svakako da nisu budale i stvari ne treba gledati tako jednostrano... Među onima koji nisu plaćali postoji velik broj onih koji zaista i nisu mogli plaćati i to ne treba smetati s uma...
Svakako sada ne treba praviti svađu među platišama i neplatišama... i ja da sam bio na državnoj sisi bi verovatno plaćao, i to je "normalno" ovde jednostavno treba zaštititi one koji stvarno nemaju odkle plaćati... i to ne samo pretplatu jer kako porodica koja nema dovoljne i stalne prihode izmiruje svoje obveze ???

odlicno, ne pada mi napamet da im placam pretplatu, dzukele jedne
solidarnost nam je potrebna svakako, posebno kad niko NE ZNA šta zapravo plaća... oko RTS-a definitivno nismo znali šta plaćamo i kome... pa svi oni imaju nerealno visoke plate i usputne troškove od mogućnosti građana i zemlje čiji su Javni Servis... to tako nije moguće, a takođe nije održivo ni u drugim Javnimslužbama...
Opšti bojkot je jedini odgovor naroda bahatim mafijašima koji ovako mogu da izdrže, za razliku od nas, još dugo dugo...
 
Tijanica na robiju.
A šta s onima koji su mu to omogućili da nikom ne polaže račune ?? šta s onima koji takve zakone donose..?? nije Tijanić sam sebe "doveo", ima ljigavaca i većih od Tijanića, a njega naravno na šiljak... mrcina, on će nas na Sud što nećemo da plaćamo njegove bahanalije i razbacivanja, enormne i nezaslužene plate...
 
PO komosnovu, još nije objavljeno, ali Sud u Čačku je odbio da prinudno naplati od građana RTV pretplatu po zahtevu RTS-a !!!
Počinje rasplet čvora zvanog plaćati-neplaćati pretplatu... po svemu sudeći, RTS nema osnova da Sudski goni građane koji nisu plaćali pretplatu!!!
Oni koji i dalje plaćaju treba da se preispitaju i sagledaju šta im je dalje činiti, alim svakako ne bi trebali biti kivni na one koji nisu plaćali i tako stati na stranu bahatosti Javnog Servisa...


Čačak: Odbijene tužbe RTS-a protiv neplatiša
Tanjug – pre 12 sati

ČAČAK - Osnovni sud u Čačku odbio je 311 tužbi Radio-televizije Srbije podnetih protiv građana koji nisu plaćali televizijsku pretplata, rekla je danas v.d. predsednika tog suda Svetlana Krunić Tasevski.

RTS je Osnovnom sudu u Čačku krajem decembra prošle godine podneo tužbe protiv 311 građana koji nisu platili TV pretplatu.

Radiodifuzna ustanova RTS predala je Osnovnom sudu predloge da se dozvole izvršenja protiv 300 dužnika iz Čačka koji nisu plaćali televizijsku pretplatu, a predlozi su podneti na osnovu verodostojnih izvoda iz poslovnih knjiga, koji glase na "Elektrodistribuciju" i RTS.

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/cacak-odbijene-tuzbe-rts-a-protiv-neplatisa/

:zurka::pivce:

E baš mi je drago!
 
hoces da kazes da je onaj ko placa na dr.sisi mozda neko posteno radi i nece da ima neplacene racune ali u ovoj zemlji su takvi izgleda budale?
Ne može se to tako posmatrati jednobojno i jednostrano... ovo je duboko poremećeno društvo, odnosi pa tako i opšte gledanje na to ko i kako treba da izmiruje svoje obaveze... upamti da velika većina onih koji nisu plaćali to nisu radili zato što jednostavno NISU IMALI, pa su plaćali samo ono najnužnije..samo izgleda da ja ovo prišem nekom ko je upravo deo tog Javnog klozeta ili servisa, kako ga neko naziva, jer ti i dalje pojednostavljuješ stvari a ne odgovaraš na suštinu, kako da plati neko ko ne radi, ko nema stalna primanja, ko nema dovoljno za hranu ?????????????

gledaj, ili bar pokušaj da gledaš stvari malo iz ugla nekog ko NEMA... ako se ja i ti slažemo sa tim da u Srbiji postoje ljudi koji nemaju... i šta bi ti uradio da u ruci imaš 500 din. ( što je 12 vekni hlaba ) i porodicu, ili bi tih 500 din uplatio nekom tamo u BG-u.
Pa samo budala bi uradila ovo drugo, i ebe nam se za Javni klozet zvani servis, ebe nam se za njihove plate od 200 i naviše hiljada...
 
hoces da kazes da je onaj ko placa na dr.sisi mozda neko posteno radi i nece da ima neplacene racune ali u ovoj zemlji su takvi izgleda budale?

Svaki građanin ove države koji smatra da je potrebno da plaća RTV pretplatu i treba da je plaća. Plaćanjem iste pokazuje da:

1. poseduje RTV prijemnik
2. da je ušao u ugovorni odnos sa RTS-om.
3. da ne smatra takvu naplatu protivzakonitom

Svaki građanin koji ne plaća RTV pretplatu i ne treba da je plaća jer:

1. smatra da je RTS na nezakonit način dšao do njegovih podataka.
2. ne poseduje RTV prijemnik i ne želi da prihvati nametnutu obavezu jer smatra da nije pretplatnik.
3. smatra da je cela stvar protivzakonita.

Ja spadam u ovu drugu grupu ali ne branim bilo kome ko ko ima TV prijmnik i sebe smatra pretplatnikom da isti taj RTS pomaže novčano plaćanjem RTV pretplate.
 
Ja volim Milku Canic :mrgreen:

Добро вече. :D

РТС не пружа скоро ништа осим спортског и политичког садржаја. Мимо те две категорије, мршав програм. Додуше, ни на осталим ТВ каналима није ништа боља ситуација.
 
Добро вече. :D

РТС не пружа скоро ништа осим спортског и политичког садржаја. Мимо те две категорије, мршав програм. Додуше, ни на осталим ТВ каналима није ништа боља ситуација.

od nasih tv kanala jedino mi se prva dopada, samo da izbace iz programa ono smece od serija :)
 

Back
Top