ja sam fina devojka...

koliko sam puta ovo cuo pre nego sto krenuo da je 'milujem'... danas sve glume (ogradjujem se od 0,0001 % devojaka...), ali zasto kazu da su fine ,a vamo jedva cekaju da ih opalis?

Znas zasto fine devojke idu u 9h u krevet?
da bi u 00h bile kod kuce.

@tema jel
Ne mislim da bilo koja devojka glumi finocu.Nije mi jasno sta ocekujete vi,muskarci da istog momenta rasiri nogice i kaze :"Uzmi me najjace sto znas,ti najbolji,najsladji muski stvore."?:neutral:
 
Poslednja izmena:
...uvek kada spomenem tu seriju krene paljba od strane muskaraca, kada pitam da li su gledali svi kazu skoro pa horski "samo jednu epizodu"...ja sam odgledala svih sto i nikada nisam procitala da one savetuju zenama da koriste muskarce, da zive same ili da ne radjaju decu, zapravo dve junakinje dobijaju decu koju obozavaju...:heart:

Slazem se.I ja sam pogledala ceo serijal,a kasnije i film.O tome i ja pricam,da na kraju se govori o istinskim vrednostima,kao sto je majcinstvo,iskrena ljubav..:)
 
...uvek kada spomenem tu seriju krene paljba od strane muskaraca, kada pitam da li su gledali svi kazu skoro pa horski "samo jednu epizodu"...ja sam odgledala svih sto i nikada nisam procitala da one savetuju zenama da koriste muskarce, da zive same ili da ne radjaju decu, zapravo dve junakinje dobijaju decu koju obozavaju...:heart:

ja sam odgledao 15-stak...i uvek sam se odusevljavao samatom, ako se tako zove...ona ima strasnu petlju...:per:
 
Moze biti .
Sto se mene tice , ja je stvarno niam pratio da bi mogao da ozbiljno komentarisem . Ono sto sam napisao , odnosi se na jednu nit koja se provlaci kroz tu seriju , ali i kroz gomilu tabloida , medija , tok-soua , medija u opste .

...casa moze biti poluprazna ili polupuna:ok:...na primer kada Miranda otkrije da je u drugom stanju i krene na abortus, medjutim, tik pre intervencije ona shvati da ipak zeli dete iako je mislila da je nezavisna advokatica, oseti u sebi maleno bice i od tog momenta dete postaje stub oko koga se vrti njen zivot...uz sve muke i odricanja...zapravo jedna od njih nema posao (iako se tvrdi da su sve veoma emancipovane) i opeljesi muza za stan a zeli dete kroz svih 100 epizoda...nije bas tako kao sto novinari pumpaju a sama SJP je izjavila da se nikada ne bi obukla kao Keri...vama smetaju zene koje su preozbiljno shvatile seriju a ne sama serija...to vec stoji...
 

Back
Top