Ja nisam Beogradjanka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što, Hanibale, na toj pijaci tamo si prodavala sir iz Smedereva, pre nego što si se udala zbog papira u Francuskoj?
Ti si se baš osetila prozvanom, onda kad pajamaca i Maja kažu "seljančure, provincijalci". Ako, i treba tako da se osečaš....džabe ti sve, ljankase u Alzasu, Loreni, SD..
 
Fibi3:
Posle ovog odgovora definitivno stavljam tacku na ovu temu. Hajde jos jednom: na neciji zahtev, molbu, sta li je vec, uradila sam onu korekturu. Necemo vise o tome, a ako neko hoce, otvaramo temu Pravopis!
Zakopajmo ratne sekire. Sta je ovo danas, ima li mozda necega u vazduhu? :)
Usput, beogradjanka se pise velikim slovom :)
Zao mi je, nisam mogla da izdrzim :)


cekaj, stani...
nisi stavila tacke na kraju recenice!
:D
 
Хеј, људи, ајде мало да оладимо! Има толико лепих ствари о којима би могли да пишемо, не морамо баш увек да улазимо у конфликте. Дакле, да ли сте приметили да се "дотична која је отворила ову тему" није више ниједанпут појавила овде са својим постом?
 
Milly73:
Хеј, људи, ајде мало да оладимо! Има толико лепих ствари о којима би могли да пишемо, не морамо баш увек да улазимо у конфликте. Дакле, да ли сте приметили да се "дотична која је отворила ову тему" није више ниједанпут појавила овде са својим постом?
pa normalno
da sam na njenom mestu ja bih trazila da zatvore temu a ne jos da odgovaram
 
Milly73:
Хеј, људи, ајде мало да оладимо! Има толико лепих ствари о којима би могли да пишемо, не морамо баш увек да улазимо у конфликте. Дакле, да ли сте приметили да се "дотична која је отворила ову тему" није више ниједанпут појавила овде са својим постом?


eto, sta sam vam ja rekla!
i vi posle kazete da sam ja paranoichna!
i sta sad...moramo da poubijamo one sirote zasticene svedoke... :)

a vas dvoje - hani i hebe, nemojte da se folirate, jer ja POUZDANO znam (jos od onomad, sa coveculjka! :) hi, hi) da ste vas dvoje u prijateljskim odnosima! ;-)

eto vam sad, pa nisam ja dzabe trachara, majku mu ...staru! :grin:
 
Ако сте ви при здравој памети....који вам је ђаво данас?
Налети једна пристојна дама ,пожели да се дружи,јасно нагласи да није из Београда ...и крене напушавање.
Па зашто тако не скачете када нам пљују по Београду?
Нигде никога,а гле данас...
Притоме,барем за 90% вас знам да не мислите тако.Прелистајте мало теме на којима се пљује по нама и видећете огромну разлику између обраћања ове даме и осталих који не да не воле Београд већ га МРЗЕ.
Дајте...оладите мало.
 
trachara:
sto?
hebe misli da sam ja perlita :)
ti mislis da sam ja hebe :)
a ja imam krizu identiteta! :D
(i krizu srednjeg doba, ali o tome ne pricam!)
ti si bre kriva za sve je l vidis:lol: znala sam da si spijun al od prvog momenta poslali te ovi iz beograda:lol:
nego je cudno kako si igrala coveculjka pod dva nika ,je l si zonglirala na dva kompa?
 
Mislim da bi moja profesorka srpskog na kraju ovog stavila:
"PROMASENA TEMA, NEDOVOLJAN (1)"

Alo, koji vam je, napljuvaste se bez ikakvog razloga.
Prvo, beogradjani su samo oni ciji preci (porodice) zive vec 100 godina u Bgd.
Drugo, pajamaca je u pravu. Kad odete u London morate da pricate i ponasate se kao i svi u njemu, jedino se u Bgd moze svako da ponasa kako hoce. Ja kad odem u selo u Hercegovini posle 2,3 dana pocnem da pricam kao oni, ali zato kad dodje moja sestra ili brat ovde oni nastavljaju svoju ijekavicu. Pa je stoga veoma moguce je da sam seljanka :)

Dakle, Beograd mi je lep jer se u njemu nalazi mnogo toga sto volim, a ima i sve vec gore navedene manifestacije, Kalis, Zemunsko setaliste, dve reke(doduse prljave), Adu, Beer fest...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top