Izručiti Mladića i Karadžića

kako si ti to merodavan da procenis sta je prava ljubav prema zemlji, i ko radi protiv nje?
ni jednog trenutka ja nisam rekla da ti ne volis svoju zemlju iako smatram da ti je nacin razmisljanja pogresan, pa nemoj da olako donosis sud ni o mojoj ljubavi prema Srbiji.

Radis protiv nje ako hoces da posaljes srbina na sud koji je dokazano antisrpski iz\ svakog aspekta,cimim slanjem ce srbija imati samo stete-nista licno samo sam po tome zakljucio.

Kazem nista licno -svako ko zeli srbe u hagu je antisrbin i tu nema nikakve sumnje.

Ako je srbin i zeli to,a pri tom misli da voli svoju zemlju on je odavno izgubio svaku realnost u zivotu.

Sto se tice haga tu je Mladic odavno nebitan,jer taj su nema razloga da postoji.
 
Kvoje konstatacije nemaju veze sa zdravom logikom, u tvojoj glavi je prisutan princip plemenske solidarnosti.

Ja sam sebi uskacem u stomak

Da, time što tvrdiš da je Mladić nevin jer nije osuđen, a smatraš Haradinaja i Tačija ratnim zločincima - iako i oni nisu osuđeni

Naravno sve dok se ne dokaze
Pa dobro, znači onda ni Tuđman ni Tači nisu zločinci, po tvojoj logici.

,a po tebi je onda i boris tadic zlocinac,po tvojoj logici su i mocart,ronaldinjo ratni zlocinci jel tako?
Nisu. Dotični nisu bili u ratu, pa tako nisu mogli da čine ratne zločine, za razliku od Mladića - dokazanog zločinca (što potvrđuju presude u Hagu).

,a zastava sa tvog avatara i jeste genocidne drzave
Nije.

A ja te pitam-koliko trebas da budes glup da bi se smejao sam sebi
Ne, smejem se tebi i tvome skakanju u sopstveni stomak.
 
Radis protiv nje ako hoces da posaljes srbina na sud koji je dokazano antisrpski iz\ svakog aspekta,cimim slanjem ce srbija imati samo stete-nista licno samo sam po tome zakljucio.

Kazem nista licno -svako ko zeli srbe u hagu je antisrbin i tu nema nikakve sumnje.

Ako je srbin i zeli to,a pri tom misli da voli svoju zemlju on je odavno izgubio svaku realnost u zivotu.

Sto se tice haga tu je Mladic odavno nebitan,jer taj su nema razloga da postoji.

pa sad da ti odgovorim tvojom logikom: svako ko ne zeli da ubica odgovora za zlocine, je i sam ubica, nema sumnje.
 
pa sad da ti odgovorim tvojom logikom: svako ko ne zeli da ubica odgovora za zlocine, je i sam ubica, nema sumnje.

Imao bi par takvih odgovora na tvoje pitanje.........

Ali nebitno je ..........ono sto cu ti reci........tvoj problem je sto ne slusas sta ljudi pricaju.......a to je da je haski tribunal pristrasan a pristrasan sud je gore nego bilo sta.

Bolje milion krivih na slobodi nego nevin u zatvoru.

Da li je on kriv mozda jeste,a mozda i nije ali stvar je u tome da je sud koji hoce da mu sudi pritrasan,i to da nesreca bude veca bas prema nama.........slanje svog coveka u takav sud je velizdaja i izdaja drzave,smo sto je u ovoj srbiji zapadni lobi pomutio razum narodu i sve su pobrkali.
 
Nisu izvađene iz konteksta.

Ti kao pravi izdajnik Srpskog naroda (a izdajnici su Mladić, Šešelj, Babić, Draža...) se frustriraš kad te neko srgumentovano pokida. To razlog (nemanje argumenata sa tvoje strane) da mi ne repliciraš na postove.

jesu izvadjene su.

Ja izdajnik,a ti nosis americku zastavu,zalazes se za ukidanje R.Srpske bez argumenata,nosis izraelsku zastavu,optuzujes srbe za sve,kazes da je kosovo nezavisno,zalazes se za nezavisnost vojvodine i banata-xaxa smesan si......ti ne mozes biti izdajnik,ti si veliki patriota-ali hrvatski.
Ja ti na sve postove repliciram......a ako hoces da ispadnes argumetovan,glupo je da pricas lazi koje mogu proveriti svi forumasi,a to je da nemas niti 1 argument.

Koja je fora da pricas besmislice i stalno pominjes argumente a nemas ni 1.

Evo za pocetaj-tvoj potpis-a dokazano je da se genocid u srebrenici nije desio-i koji je tvoj argument ovde?

2-Svako je nevin dok se na sudu ne dokaze suprotno-ti tvrdis da je neko kriv ako samo ti to tako kazes............

Nije lose sto nemas argumenata,lose je sto gluposti smatras argumentima tako da se moze pretpostaviti da nisi cist s mozgom.
 
Imao bi par takvih odgovora na tvoje pitanje.........

Ali nebitno je ..........ono sto cu ti reci........tvoj problem je sto ne slusas sta ljudi pricaju.......a to je da je haski tribunal pristrasan a pristrasan sud je gore nego bilo sta.

Bolje milion krivih na slobodi nego nevin u zatvoru.

Da li je on kriv mozda jeste,a mozda i nije ali stvar je u tome da je sud koji hoce da mu sudi pritrasan,i to da nesreca bude veca bas prema nama.........slanje svog coveka u takav sud je velizdaja i izdaja drzave,smo sto je u ovoj srbiji zapadni lobi pomutio razum narodu i sve su pobrkali.

pa kao sto si rekao njega boli uvo za mene da se zrtvuje i mene boli da se zrtvujem ja i 8 miliona ljudi za njega. ja bih se predala i rekla:" vi delite laznu pravdu,farsa ste od suda ali ja necu da ucenjujete i maltretirate moj narod".
 
pa kao sto si rekao njega boli uvo za mene da se zrtvuje i mene boli da se zrtvujem ja i 8 miliona ljudi za njega. ja bih se predala i rekla:" vi delite laznu pravdu,farsa ste od suda ali ja necu da ucenjujete i maltretirate moj narod".

Jeste u pravu si..........ali ima tu jedan problem koji nema veze sa ovim.

A taj problem je-da ratko mladic nema veze ni sa cim,niti nas zbog njega niko ne ucenjuje,nego se samo njegovim imenom opravdavaju neki drugi postupci.

Tj.mi treba da se izborimo sa nekim ako nas ucenjuje,a jos jedan je problem sto smo mi suverena zemlja i ne treba da dozvolimo da nas iko ucenjuje,a jos je prostije sto mladic blage veze nema sa onim stvarima oko integracija.

E sada sto je neko progutao tu pricu njegov problem.

Pa izvini jel mogu ja da kidnapujem tebe i da trazim od nekog coveka koji te nikada u zivotu nije video napr.banacanina novac za tvoj otkup? milion eura? i da pri tom ako ne isplati da ga nazivam kukavicom i sta ti ja znam josh?

Nije mladic kriv sto nas prave budalama u njgovo ime,stvar je u tome sto ce sutra da traze jos nekg ili neki drugi razlog,i sta onda?

Odavno je ponestalo razloga da nas neko ucenjuje i bez mladica,i je li mladic kriv za alvaost EU prema nama ili za to sto jednostavno nece da nas prime u EU i sada traze neke razloge?naravno da nije.

Da je mladic jedini i prvi uslov pa da i razumem.
 
Jeste u pravu si..........ali ima tu jedan problem koji nema veze sa ovim.

A taj problem je-da ratko mladic nema veze ni sa cim,niti nas zbog njega niko ne ucenjuje,nego se samo njegovim imenom opravdavaju neki drugi postupci.

Tj.mi treba da se izborimo sa nekim ako nas ucenjuje,a jos jedan je problem sto smo mi suverena zemlja i ne treba da dozvolimo da nas iko ucenjuje,a jos je prostije sto mladic blage veze nema sa onim stvarima oko integracija.

E sada sto je neko progutao tu pricu njegov problem.

Pa izvini jel mogu ja da kidnapujem tebe i da trazim od nekog coveka koji te nikada u zivotu nije video napr.banacanina novac za tvoj otkup? milion eura? i da pri tom ako ne isplati da ga nazivam kukavicom i sta ti ja znam josh?

Nije mladic kriv sto nas prave budalama u njgovo ime,stvar je u tome sto ce sutra da traze jos nekg ili neki drugi razlog,i sta onda?

Odavno je ponestalo razloga da nas neko ucenjuje i bez mladica,i je li mladic kriv za alvaost EU prema nama ili za to sto jednostavno nece da nas prime u EU i sada traze neke razloge?naravno da nije.

Da je mladic jedini i prvi uslov pa da i razumem.

pa daj da im onda izbijemo iz ruku bar taj argument pa da vidimo.
 
Да ли би ови што се залажу за безусловно изручење изручили Тадића или Коштуницу или Чеду или Тита или свог тату, ако је услов прикључење ЕУ, а да при том сматрају да су невини? Ја можда и бих, када бих био сигуран да је суд који ће им судити праведан. Превише доказа имамо да суд није такав и превише чињеница нас увјерава да су они у ствари изговор. Шта када их изручимо, а услов постане признавање КиМ? Шта ако и послије признања добијемо још неки услов? Ми немамо никакве гаранције ако се то деси. Нисам рекао да морамо и можемо да се "курчимо" (чини ми се као најадекватнији израз), али ако немамо самопоштовање према себи, како мислите да можемо да га очекујемо од других!? Поготово кад су ти други они који су уништавали народе, државе (неки то и сада раде), пљачкали их и сада када су се накрали, продају поштење и правду (да се не изражавам сликовитијим народним језиком). У задње вријеме им понестаје новца и оваца за шишање па ће вјероватно опет кренути језиком силе, а послије ће опет завладати "демократија". Да смо паметни (Бугари су то у задње вријеме више пута демонстрирали, њих нико не прозива ни за НАТО ни за Јужни ток), приклонили би се на вријеме оном највећем из супротног табора јер ми се чини да у овој игри између двије ватре ми почињемо да горимо са обе стране.
 
Hoću bolje sutra za našu djecu.Mladić i Hađić u Hag.Manite gluposti i filozofije.Nije pitanje suda već zločina.Mladić treba da odgovara za zločin koji je počinjen u Srebrenici.Zašto nije spriječio ubijanje?:dontunderstand:Ako se "otelo"zašto one koji su ubijali nije poslao na sud?Da je to uradio danas ga niko nebi dirao.:besna:Dosta smo bili loša vijest u svijetu.Hoču nešto ljepše,dobre vijesti koju pronose teniseri,plivaći i odbojkaši i slični.:klap:Hoču život dostojan čovjeka.:zag:
 

Back
Top