Iz Srbije bi otišlo 78 odsto akademaca (Бег из Европске Србије)

Pa svako normalan, cast izuzecima, bi napustio ovaj krater od drzave, da mu se ukaze prilika, u kojoj vlada nacionalizam, shovinizam kao posledica primitivizma

bravo!!!!!!!!!:worth::worth:

Ds je na vlasti 4 god.(skoro), a dss 8 god, to nije isto. Zar nisu redovne penzije, zar nisu skocile plate? Ako je vama bolje bilo za vreme meilosevica i sekija onda idite u zimbabve jer je tamo situacije otprilike iddenticna.
 
Nacionalizam, nažalost, najmanje vlada u Srbiji. Gde god da odeš, sudarićeš se sa nacionalizmom višestruko jačim nego što si navikao.

Jeste, ali samo u svetu iza sedam mora i iza sedam gora u kojem vi zivite. U realnom svetu srpsko drustvo je najnesretnije u Evropi upravo zbog glupih ljudi sa nacionalizmom u glavi.
 
daj markowac sta pricas.cene kvadrata nisu tolike u beogradu sem u ekskluzivnim delovima grada,ako tako nesto uopste postoji.
stanovi u izgradnji na nbgd su od 1200 recimo na nbgd.naravno zavisi od lokacije,ali ako nemas para ne mos odma da pucas na centar grada,arenu,yu biznis centar ili sta god...

cene jesu napumpane i jos ce verovatno rasti do neke granice,a posle ce to da padne...ali to nije nista cudno...

pa na hrvatskom primorju ti je kvadrat u dubrovniku ili rovinju bio preko 5000 a sad da vidis kako cene padaju i kako se sve seli u cg i sad polaku u albaniju...

i naravno da je standard bolji sada nego za vreme milosevica :roll:
 
. O tome znam zato sto skoro svakodnevno komuniciram sa ljudima iz gotovo citavog sveta preko interneta. A postoje i drugi nacini.
www.diraj-mi-picu.com?
Можда није најбољи сајт за стицање знања о положају мањина у иностранству, али опет...
 
daj markowac sta pricas.cene kvadrata nisu tolike u beogradu sem u ekskluzivnim delovima grada,ako tako nesto uopste postoji.
stanovi u izgradnji na nbgd su od 1200 recimo na nbgd.naravno zavisi od lokacije,ali ako nemas para ne mos odma da pucas na centar grada,arenu,yu biznis centar ili sta god...

cene jesu napumpane i jos ce verovatno rasti do neke granice,a posle ce to da padne...ali to nije nista cudno...

pa na hrvatskom primorju ti je kvadrat u dubrovniku ili rovinju bio preko 5000 a sad da vidis kako cene padaju i kako se sve seli u cg i sad polaku u albaniju...

i naravno da je standard bolji sada nego za vreme milosevica :roll:

daj banshee nisi realna, kojih bre 1200 eura na nbgd. imam dosta prijatelja koji zive u bg uglavnom mladji bracni parovi i eto jedan drug je sad kupio stan na kredit za 1500 eura po kvadratu (toliko je para imao da da) i znas gde je uzeo stan ? NA MEDAKU 3 . Mislim i on bi voleo da si ti u pravu pa da moze negde na nbgd da nadje za 1500 al nema pa je bio prinudjen da ide na medak 3 .

i mislim ti poredis dubrovnik za beogradom ej :)

beograd treba porediti sa gradovima slicne ekonomske situacije a to su pre svega budimpesta i sofija. jer rumuni i bugari rade za odprilike iste pare kao i srbi , prosek plata 300 eura i kao sto rece Aleksandar3 u budimpesti kvadrat od 500-1000 eura a u sofiji od 300 do 1000

zato i 78% mladih hoce da ode jer nece da cekaju 30 godina da im pomru roditelji kako bi resili stambeno pitanje.
 
Сети се кампање Тадића 2004, када је моронски обилазио редове пред страним амбасадама и обећавао "Ако ја победим омогући ћу да лакше добијете визе и одете!"

Pa pomogao je, jel nije olaksano dobijanje viza nekim kategorijama gradjana? Volim samo sto ste tako pametni, ko oni debili iz sad sto hrabro prete funkcionerima po srbiji, zbrisali iz srbije pa sad pemetuju. Kako vas samo nije sramota????????????
 
Pa pomogao je, jel nije olaksano dobijanje viza nekim kategorijama gradjana? Volim samo sto ste tako pametni, ko oni debili iz sad sto hrabro prete funkcionerima po srbiji, zbrisali iz srbije pa sad pemetuju. Kako vas samo nije sramota????????????

Ниси схватио....циљ председника треба да буде ДА ЗАДРЖИ МЛАДЕ У ЗЕМЉИ А НЕ ДА ИХ ИЗБАЦИ НАПОЉЕ
 

Back
Top