Istraživanje: SNS na 43 odsto, DS malo ispred SPS

bljabi ti nisi vredan ni da ti neko puke samar,samo bi uprljao ruke

Ja bih primenio nasilje da svi misle glupo kao ja

Normalno kada je to u doktrini srpskog pravoslavlja, takozvanog svetosavlja.

Ta doktrina kroz usta cuvenog vladika Velimirovica kaze: "JEDAN NAROD, JEDNA DRZAVA, JEDNA VERA!"

Oberucke je prihvacena od fasiste Mite Ljotica.

I danas je DOMINANTNA u Srbiji, kamuflirana u raznim strankama (SRS, SNS, DSS i td...)

Ovo Jevreji kažu isto ali ne odustaju
Ne smeš na autokomandi u rodjenoj srbiji da pokreneš gradnju ko da je nalazište dinosaurusa

A ovi političari što tobož brinu za Jevreje dobro znaju zašto moraju da brinu
Imovinsko-otimački krediti MMF-a u nogome mogu biti stopirani od Jevreja
Za nas je zadužena neka Goldstajnovka, o životu zna da kita mora bude kabriolet i da treba bude jedna država
 
A to jasno govore svi dosadasnji izbori kao i anketa skorasnja Blic-a a i mnogih drugih medija i agencija

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

Pogledajte SNS + DSS + SPS kao i uvek komotna vecina u parlamentu.

A zna se kakvi su i za sta glasaju njihovi biraci. Sigurno nisu evropejci koji su za realan pristup kosovskom problemu. Eto kakav je nas narod posle 22 godine skolovanja. Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca. Izgleda da nas nastavnici nisu dovoljno peglali. Izgleda da ima potrebe da nas jos peglaju.

A hoce oni ne brinite. Zarad pravilnog pedagoskog razvoja Srba. :hahaha:

:lol::lol::lol: ипак сам веровао да БНД и њихове испоставе по Србији ИМАЈУ БАР МАЛО МАШТЕ... ово је већ виђен ШАБЛОН, смешан и глуп......:rotf:
 
A to jasno govore svi dosadasnji izbori kao i anketa skorasnja Blic-a a i mnogih drugih medija i agencija

326910_0405_origh.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

Pogledajte SNS + DSS + SPS kao i uvek komotna vecina u parlamentu.

A zna se kakvi su i za sta glasaju njihovi biraci. Sigurno nisu evropejci koji su za realan pristup kosovskom problemu. Eto kakav je nas narod posle 22 godine skolovanja. Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca. Izgleda da nas nastavnici nisu dovoljno peglali. Izgleda da ima potrebe da nas jos peglaju.

A hoce oni ne brinite. Zarad pravilnog pedagoskog razvoja Srba. :hahaha:

Stvarno ne vidim kako slika opravdava tekst autora teme koji sledi !?:huh:
 
Pa za sta bi po tebi Srbi trebalo da budu???
bedno je sto se sacici potkupljenih srba i gomil antisrba daje toliko medijskog prostora u srbiji

A zasto nebi sad Hrvati bili za veliku Hrvatsku? Ipak je Bosna bila dio hrvatskog kraljevstva jos u vrijeme Dmitra Zvonimira i Petra Kresimira. Hocemo sad blejat o liniji Vukovar-Bijeljina-Zvornik-Cavtat?
 
A zasto nebi sad Hrvati bili za veliku Hrvatsku? Ipak je Bosna bila dio hrvatskog kraljevstva jos u vrijeme Dmitra Zvonimira i Petra Kresimira. Hocemo sad blejat o liniji Vukovar-Bijeljina-Zvornik-Cavtat?
FDC-30-1993.jpg

Više puta sam na ovom Forumu napisao da smo 2. maja u napadu JNA na Predsjedništvo RBiH srušili tri velike, Veliku Srbiju, Veliku Hrvatsku i AP ZB Veliku Kladušu.
 
A zasto nebi sad Hrvati bili za veliku Hrvatsku? Ipak je Bosna bila dio hrvatskog kraljevstva jos u vrijeme Dmitra Zvonimira i Petra Kresimira. Hocemo sad blejat o liniji Vukovar-Bijeljina-Zvornik-Cavtat?

Ajde, opusti se. Nismo mi Srbi pa da guslamo mitomaniju. Neka d*kaju fantazirajući u WC-u o Velikoj Srbiji. Koga briga o čemu netko fantazira? U stvarnost pretvorit neće, pa nek barem uživaju maštajući. ;)

- - - - - - - - - -

Pa za sta bi po tebi Srbi trebalo da budu???
bedno je sto se sacici potkupljenih srba i gomil antisrba daje toliko medijskog prostora u srbiji

Za red, rad, poštenje, toleranciju, prijateljstvo, ljubav,... Imaš još koje pitanje, na sve znam odgovorit? :mrgreen:
 
A to jasno govore svi dosadasnji izbori kao i anketa skorasnja Blic-a a i mnogih drugih medija i agencija

326910_0405_origh.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

Pogledajte SNS + DSS + SPS kao i uvek komotna vecina u parlamentu.

A zna se kakvi su i za sta glasaju njihovi biraci. Sigurno nisu evropejci koji su za realan pristup kosovskom problemu. Eto kakav je nas narod posle 22 godine skolovanja. Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca. Izgleda da nas nastavnici nisu dovoljno peglali. Izgleda da ima potrebe da nas jos peglaju.

A hoce oni ne brinite. Zarad pravilnog pedagoskog razvoja Srba. :hahaha:

Једино је Шешељ знао да ће Тома и Вучић бити следећи полтрони ЕУ у Србији, други су само сумњали.... Многи бирачи СНС се осећају преварено и ја се баш небих поуздао у те анкете до избора може СНС да падне испод цензуса ако попусте по питању Косова....
 
17. 05. 2012.
Dan uoči početka predizborne tišine i dva pred održavanje drugog kruga predsedničkih izbora, podaci nekoliko najeminentnijih agencija za istraživanje javnog mnjenja potvrđuju da Boris Tadić ubedljivo vodi i da je već izvesno da će osvojiti i treći predsednički mandat. Razlika se kreće od osam i do 16 procenata i male su šanse da se u ukupnom skoru bilo šta promeni.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/324024/Tadic-svaki-dan-uvecava-prednost
 
Komšija, onda si pogriješio smjer. Dušanovo Carstvo je prema Grčkoj. :lol:

Нема то везе! Морамо бар пола Хрватске да освојимо јер не можемо без наше драге браће хрвата.... Ето да кугу сутра добијем ја бих је пренео на хрвате јер су ми они ко најрођенији:mrgreen:
 
Нема то везе! Морамо бар пола Хрватске да освојимо јер не можемо без наше драге браће хрвата.... Ето да кугу сутра добијем ја бих је пренео на хрвате јер су ми они ко најрођенији:mrgreen:

Ma ja isto mislim da morate...pod hitno...pa nemože više ovako...i tu kugu da dobiješ:lol:
 
.
Најновија истраживања, две агенције. Стратешки маркетинг и Фактор плус. Оба објављена данас у медијима.

Стратешки маркетинг:
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

СНС - 43%
ДС - 17%
СПС - 15%
ДСС - 5%

Фактор плус:
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/vucic-najdominantniji-u-vladi-za-sns-bi-glasalo-38-6-odsto/

СНС - 38,6%
СПС-ПУП-С-ЈС - 13,6%
ДС - 14,8%
ДСС - 7,1%

Која од ове две агенције има бољу методологију истраживања? :think:
.
 

Back
Top