Istraživanje: SNS na 43 odsto, DS malo ispred SPS

Zasto da ne, ima dosta ljudi koji nikako ne bi Tomu, razne desnicare i slicno. Sta im onda preostaje? Cisto sistem eliminacije. Mnogo je veca verovatnoca da ce oni dobiti tih 17% nego da ce Dveri uci u parlament.

Dveri nikad nece uci u skupstinu, osim ako ne odu sa radikalima i ne formiraju neku ultra desnicarsku anti-GMO uniju.

Ali DS ce da izadje na 17% samo ako se spoji sa LDP-om.
 
Na stranu da su sve stranke sranje. Jedna jaka partija ima i svoje vrline.


Moram da kazem da sam se debelo zezno mislio sam da ce SNS da pukne kad ljudi vidu da nemogu da urade nista od obecanja.

Jos to nisu videli.

I jos je u ustima gorak ukus od Borisa.

A drug Djida je uzasno antipatican. Da se lepo izrazim.

Osim Djide i SNS-a, ostaju nam samo izblamirani Ivica i dosadni Voja sa stalnim glasackim telima, i sasavi SRS i Dveri.

Nista od toga ne uliva poverenje.
 
Nemoguce je da DSS ima samo 5%, oni vec godinama imaju 7-8% i to je trend koji se nece menjati, bar ne na dole. E sad, sa samo malo bolje razradjenom kampanjom, a u svetlu neslavnih pregovora sa tacijem i onom babetinom, mogli bi izvuci 10% opusteno.

Vec prelaze 15%, ovo su podaci istih onih koji su davali Tadicu 16% prednosti nad Nikolicem, ne bi li zaludeli siroke narodne mase i demotivisali birace. Sad isti oni rade za novu vlast tj. Vucica i SNS. Realno, 45% je evroskeptika, nije moguce da DSS koji je jedina protiv ulaska u EU ne bude dvocifren. Prosli put su mnogi evroskeptici glasali za SNS i SPS ocekujuci mnogo rezervisaniju politiku prema EU, al' su se opekli. Dvaput nece, a DSS je maksimalno dosledan.
 
Све се помера мало у десно, како да појасним.

Разочарани гласачи СНС-а који су очекивали тврђу политику, показивање оне ствари Европи и јачу кукњаву за КиМ ће овог пута гласати за СРС или Двери, ДСС има своје стандардно бирачко тело и ту не би требало да буде бриге око цензуса.

Међутим, разочарани гласачи ДС-а па чак и ЛДП-а ће дати свој глас СНС а врло могуће и СПС-у са овим убрзањем око Косова и шареним лажама око борбе против корупције.

СНС остаје високо, ДС их прати али ће разлика бити већа у корист СНС-а.

Е сад - део белих листића се можда врне да гласа за ДС, правдајући се избором за мање зло, не мирећи се са тиме ко се сад пита у држави за све, то јест СНС.
 
Nemoguce je da DSS ima samo 5%, oni vec godinama imaju 7-8% i to je trend koji se nece menjati, bar ne na dole. E sad, sa samo malo bolje razradjenom kampanjom, a u svetlu neslavnih pregovora sa tacijem i onom babetinom, mogli bi izvuci 10% opusteno.

По овоме је видљиво ко је проводио анкету. ДСС и Коштуница су убедљиво други по проценту, не рачунајући које-какве коалиције, и поред најгушћег медијског мрака који се примењује према њима икада. Овако дефинитивни никада није било ни према коме. Али налог је налог. То говори и о СНС-у и њиховој независности од странаца, да не буде забуне. Све у свему, анкета за корпу за смеће.

Ако желите да видите шта је анкета, погледајте другу тему која говори о најбољим средњошколцима, матурантима, већином одликашима и њиховом ставу на тему ”Шта су то вредности за матуранте у Србији”? Да је памети да се политичари угледају на ово мишљење генерације која долази.
 
Тако је и ДС месецима пред изборе ПОТУРАО "АНКЕТЕ" - ма хајде, не заноси се....... пре свега већина бирача УОПШТЕ НЕ БИ НИ ИЗАШЛА ДА ГЛАСА јер је већина људи тотално разочарана.... а СНС....ахахаха....... не засмејавај ме.......

А што те то чуди?
Кад у крајишке Србе истерали, већину Срба у Србији је болело уво. Многи су их пљували како су дошли и заузели им радна места- као да су намерно дошли , а не истерани и под претњом смрћу.
Тако су се владали и према избеглим и прогнаним лицима из БиХ.

Каже ми један из Крушевца како ће он да се штреца тек кад му дођу у Крушевац, а до тад га боли уво.

Схваташ ли ти какав смо ми народ?
Тотално смо неосетљиви према сународницима све док и нама не заигра мечка испред врата.

Наше стање је најбоље дефинисао покојни Јово Рашковић: ''Срби су луд народ''.

Зато сам уверена да СНС има бар 35% подршке народа.
Као и то да СПС има бар 10% и ако им је лидер пијан сваки дан и не зна више ни где удара.

Тотално нам се пореметио систем вредности.

Довољно је да тај неки извали две патриотске фразе и одмах је Србенда.:roll:
А шта ради из кулиса, брига Србина ...
 
Poslednja izmena:
Nemoguce je da DSS ima samo 5%, oni vec godinama imaju 7-8% i to je trend koji se nece menjati, bar ne na dole. E sad, sa samo malo bolje razradjenom kampanjom, a u svetlu neslavnih pregovora sa tacijem i onom babetinom, mogli bi izvuci 10% opusteno.

Припрема се јавност да се опет изврши пљачка гласова :think: Да ДСС, СРС и Двери немају заједно више под 9 %, ма дајте то је смешно :rtfm: Па погледајте само на Крсти, на свим анкетама те три странке имају преко 50%, добро ово није репрезетативно тело али опет само 9% :think:
 
DS ima previse, oni su na nekih 10-11%.

DSS na 7%, LDP i SPS su ok, URS bi magicno prosao cenzus, kao i uvek.

Znači DS ispod SPS-a???

To nema nikakva smisla; po čemu bi Srbija bila tako specifična da dvije najpopularnije stranke sačinjavaju vlast, a glavna opoziciona stoji tek treća???
Demokrate su jače od socijalista i na 2. su mjestu, i biće dok god je ovakve vlasti - osim ako se nešto drastično ne promijeni (tipa, otkrije da je Đilas noću serijski ubica il' tako nešto slično).
 
Nemoguce je da DSS ima samo 5%, oni vec godinama imaju 7-8% i to je trend koji se nece menjati, bar ne na dole. E sad, sa samo malo bolje razradjenom kampanjom, a u svetlu neslavnih pregovora sa tacijem i onom babetinom, mogli bi izvuci 10% opusteno.

DSS jos uvek postoji???

Meni nije jasno kako se ovaj korov od SPS-a uvek negde snadje i kad ga zabetoniras on nadje rupu

Ne znam meni politicka situacija kod nas kao neki triler..pronadjite krivca.....kao glavna misterija sa kim je Toma Nikolic studirao? On nam daje asocijacije polje A1 diplomirao 2007, polje A2 na akreditovanom privatnom fakultetu kao cik pogodite
Miloseviceva snajka vodi Megatrend u Pozarevcu , kaze zena "ne seca se kako je dobila posao"
Sapic doktor nauka, Modelsica u skupstini, Grand Balerina asistent direktora EPS-a, Jeremic kleveta druga Djilasa kako "samo njegovo bogatstvo raste od kako je usao u stranku" Jerkovka se prodala , Bekvalac asistent na fakultetu, predsednik skupstine zavrsio Megatrend,
Kao da se neko opasno zajebava sa nama....i vredja inteligenciju

ja samo mislim da je ovde glavni krivac Dacic
sve mi smrdi oko njega
kad kaze za lezbejku koju je neki momak tukao"kao ne treba njoj zastita, vec njemu"
kako neko moze da glasa za njega?


meni je u celoj prici Ceda najmanji krivac pa bih glasala za njega jer je koliko toliko dosledan i normalan
nazalost u Srbiji se ne prima to
ovde moras da budes nacionalista i fasista da bi te voleli
mozda i zasluzujemo sve sto nam se desava
 
A to jasno govore svi dosadasnji izbori kao i anketa skorasnja Blic-a a i mnogih drugih medija i agencija

326910_0405_origh.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

Pogledajte SNS + DSS + SPS kao i uvek komotna vecina u parlamentu.

A zna se kakvi su i za sta glasaju njihovi biraci. Sigurno nisu evropejci koji su za realan pristup kosovskom problemu. Eto kakav je nas narod posle 22 godine skolovanja. Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca. Izgleda da nas nastavnici nisu dovoljno peglali. Izgleda da ima potrebe da nas jos peglaju.

A hoce oni ne brinite. Zarad pravilnog pedagoskog razvoja Srba. :hahaha:
 
A to jasno govore svi dosadasnji izbori kao i anketa skorasnja Blic-a a i mnogih drugih medija i agencija

326910_0405_origh.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/374572/Istrazivanje-SNS-na-43-odsto-DS-malo-ispred-SPS

Pogledajte SNS + DSS + SPS kao i uvek komotna vecina u parlamentu.

A zna se kakvi su i za sta glasaju njihovi biraci. Sigurno nisu evropejci koji su za realan pristup kosovskom problemu. Eto kakav je nas narod posle 22 godine skolovanja. Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca. Izgleda da nas nastavnici nisu dovoljno peglali. Izgleda da ima potrebe da nas jos peglaju.

A hoce oni ne brinite. Zarad pravilnog pedagoskog razvoja Srba. :hahaha:


Izvini brale ja ne znam šta si teo da kažeš?
Možda krezubi birači mislili da glasaju za exSRS i DSS i SPS kao otpor celom svetu u inat dok se svet ne popravi
ali

- SNS VIŠE NATO SPORAZUMA POTPISAO ZA ČETVRTINU MANDATA NEGO SVI REDOM OD 1989
- IVICA DAČIĆ OPLJUVAO NEMCE ZA INTERNU UPOTREBU DA BI LAKŠE SA GOLDSTAJNOVOM DOBIO MMF KREDIT
- DSS IMA EU DSS KANCELARIJU
 
ova recenica govori sve


Posle 22 godine covek doktorat stekne a mi smo idalje u prvom razredu osnovne skole i igramo se kauboja i indijanaca


da ne bude nesporazuma, ne odnosi se na nas nego na vas

inace ako bih birao sa liste nekoga da predsedava srbijom, to bi bio palma. mozda zna da lupi, mozda i nema doktorsku titulu, ali u praksi pokazuje da je najsposobini za rukovodjenje.
 

Back
Top