Ко руши Несторовића?

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.291
ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..
 
Несторовић не жели да сарађује са опозицијом.
Сами његови бирачи ће га казнити за то.
И НАДА је некада имала доста гласача, па је спала на 5%.
Несторовић прича исту причу као СНС.
 
Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..
Sve nešto čitam ovaj dio i pada mi na pamet jedna represivna, jednopartijska država koja guši medije, gdje se ponekom političaru ili novinaru dogodi da se slučajno oklizne o koru od banane i padne kroz prozor, ali ta država nije Republika Srbija.
Slavenska, molim te da me podsjetiš o kojoj bi državi moglo biti riječ...
 
Sve nešto čitam ovaj dio i pada mi na pamet jedna represivna, jednopartijska država koja guši medije, gdje se ponekom političaru ili novinaru dogodi da se slučajno oklizne o koru od banane i padne kroz prozor, ali ta država nije Republika Srbija.
Slavenska, molim te da me podsjetiš o kojoj bi državi moglo biti riječ...

Лијепа ваша ?
 
Несторовић не жели да сарађује са опозицијом.
Сами његови бирачи ће га казнити за то.
И НАДА је некада имала доста гласача, па је спала на 5%.
Несторовић прича исту причу као СНС.
Njegovi birači su baš takvi kao i on, neće ni sa vlastima ni sa opozicijom nego maštaju kako će sami do apsolutne većine posle niza izbora. Tako da teško da će izgubiti birače jer neće sa Marinikom i Francuzom. Ono što bi bilo najrealnije je da vlast podrži manjinsku vladu Nestora u Beogradu, možda bi neke birače izgubio ali bi većinu zadržao. Ako vlast to neće onda može i opozicija to da odradi ali pre će vlast na to da pristane pošto bi za Đilasa to bio mnogo veći poraz. Toliko izgara godinama samo da BG uzme a onda mora predati Nestoru sve.
 
Несторовић не жели да сарађује са опозицијом.
Сами његови бирачи ће га казнити за то.
И НАДА је некада имала доста гласача, па је спала на 5%.
Несторовић прича исту причу као СНС.
А са којом опозицијом да сарађује? Са оном коју подржава Наташа Кандић:

1706447397133.png
 
Нестороовић је само један од њих седам. Руше га подједнако и васт и про западна квази опозиција. Шатро опозција предњачи. Плаше их се.
Mene tu brine što Alek Račić nije uz Nestorovića.
Dodatna briga je i ono što se može čuti od Kuzovića, Kalajžića ili Simićevića.
Suviše je tu udbaških pedigrea za moj ukus.
Žao mi je, ali to je što je.
Bio bih presrećan da greši ta moja intuicija
 

Back
Top