Ispovest telohranitelja: Ceda Jovanovic je narkomancina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-15-12-2007/gazda-ceda

A ova dva, naizgled inteligentna momka, su ti policajci??? Izvinjavam se, mrzi me da se vraćam na početak.

I daju izjavu, zamislimo kome: Kuriru????

Neverovatan splet okolnosti. Pa njih dvojca izgledaju kao Arkanovi "Tigrovi" iz najboljih dana.

Strašno, da strašnije ne može biti.

I baš su se setili da daju izjavu sad, uoči izbora.

Opet čudna slučajnost.

Prilično mi se gadi cela ova priča.
 
Uvek sam mislio da telohranitelji moraju da imaju završeni faks i postdiplomske :lol:

Ne, naravno da ne moraju. Mada slikanje na ovim stilskim foteljama u stilu najboljih dana zemunskog klana, nekako celu priču stavlja pod znak pitanja.

A i njihova poza u stilu Šiptara ili Kuma... ne znam šta da ti kažem. A još sve to u Kuriru. Potpuno blesavo i jasno kao dan da je u pitanju predizborna kampanja.

A ova dva momka su, ako sam dobro razumela, policajci???:oops:
 
Ne, naravno da ne moraju. Mada slikanje na ovim stilskim foteljama u stilu najboljih dana zemunskog klana, nekako celu priču stavlja pod znak pitanja.

A i njihova poza u stilu Šiptara ili Kuma... ne znam šta da ti kažem. A još sve to u Kuriru. Potpuno blesavo i jasno kao dan da je u pitanju predizborna kampanja.

A ova dva momka su, ako sam dobro razumela, policajci???:oops:

Jok, to su filatelisti. Skupljaju čuvene EUropa CEPT markice. Sad pročitaj ispod komentare pa vidi šta kažu svi posle tog teksta. Da će glasati za koga? A? Opet Mlohavi mora da Čedu vadi iz govana ko na prošlim izborima.
 
Jok, to su filatelisti. Skupljaju čuvene EUropa CEPT markice. Sad pročitaj ispod komentare pa vidi šta kažu svi posle tog teksta. Da će glasati za koga? A? Opet Mlohavi mora da Čedu vadi iz govana ko na prošlim izborima.

Izvinjavam se, samo pokušavam da razumem celu priču. Mnogo puta sam do sada rekla da ja ovog puta ne glasam, tako da ne branim LDP, ali mi jednostavno nije jasno kako to da se ovi "telohranitelji" tek sad setiše da sve to obelodane, zašto to nisu rekli ranije. Ta priča o Čedinom drogiranju nije od juče ili prekjuče.

Drugo, neodoljivo podseća na najprljaviju moguću predizbornu kampanju. Zašto to rade baš sada, valjda oni najbolje znaju, a da se ne pravimo ludi, znamo i mi.

Tako da.... čuj - Kurir, pa ko to još čita???
 
Bre Rajzer, pitam te kao čoveka. Zar ti ne bi razvejao sumnje ako te optužuju za nešto. Čas posla, samo jedno malo boc i zna se posle pola sata sve. Šta ga košta da to uradi?

Tebi ne valjaju vidim nijedne novine. Ono u vreme revolucije niste kukali na NIN i Politiku :lol:

Ima Čeda pametnije stvari da radi, treba ovu mafiju sa vlasti rasterati, a u to će ionako verovati ko hoće i ko ispunjava IQ kriterijume.
 
Ima Čeda pametnije stvari da radi, treba ovu mafiju sa vlasti rasterati, a u to će ionako verovati ko hoće i ko ispunjava IQ kriterijume.

U jbt. Ovo je odgovor u stilu SPS oligarhije koje si se gadio. Znači ne sme. Lepo kaži da šmrče i da se fiksa. To bre svi znaju. Nije sramota. Samo da te obavestim da se sprema iznenađenje za ove izbore. Mora se na lekarski. Anketni odbor lekara. :lol:
 
marlone, jel ti stvarno mislis da svako treba da opovrgavaca svakakve glupva tvrdnje koje si iznose na njegov racun?
sta mislis da recimo neki mamlaz napise AD RUdjer Boskovic pismo u kom tvrdi da je zemlja ravna...ovi mu normalno ne odgovore, a mamlaz ode u novine i pocne da prica kako zemlja JESTE ravna zato sto AD nije negirao njegove stavove.....heh....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top