Isplivala ŠoK fotka Ruške Jakić! Konačno pokazala svoje pravo lice bez trunke šminke

Sensei

Master
Moderator
Poruka
68.425
Zbog fotografije koja kruži društvenim mrežama, mnogi su se iznenadili kada su videli Rušku Jakić i u potpuno prirodnom izdanju.


Ruška je u svakom trenutku doterana i pažljivo našminkana, a nije poznato da se ikada pojavila u javnosti bez imalo šminke, zbog čega je njena fotografija koja se pojavila na interenetu privukla mnogo pažnje na društvenim mrežama.
1714023304102.png
 
- Nekada su ovim gradom šetale žene za kojima su muškarci stvarno gubili glavu. Danas više ne znaš od silikona, ja kažem danas svi imaju višak silikona, a manjak pameti, i to je njihova ulaznica. Nikada ne bih želela da izgubim svoj identitet. Ne mogu da verujem da neko do te mere može da promeni lični opis - rekla je Ruška jednom prilikom.

Kurir.rs/Blic
 
Zbog fotografije koja kruži društvenim mrežama, mnogi su se iznenadili kada su videli Rušku Jakić i u potpuno prirodnom izdanju.


Ruška je u svakom trenutku doterana i pažljivo našminkana, a nije poznato da se ikada pojavila u javnosti bez imalo šminke, zbog čega je njena fotografija koja se pojavila na interenetu privukla mnogo pažnje na društvenim mrežama.
Pogledajte prilog 1536830

Bez šminke izgleda lepše no sa onim drečavim karminom

Ne vidim šta je šok? Ako uzmemo u obzir godine dobro izgleda

🤷🏻‍♀️
 
pa dobro, vidi se da je u mladosti bila lepa žena...dalekoj. :cool: 🤪
Uuuu ja imam pravilo da ne smem takve stvari da izjavljujem...
Znaci nema onog uchepljivanja bila si lepa , jesi lepa ali ne meni i slicno...
Onda izbegavam situaciju da ikad iko moze istinski da mi pripise da sam ironican po pitanju izjave lepote....

Naravno to ne sprecava osobe da tumace moje izjave kako one hoce...
Ali sa moje strane je cisto i to je bitno za odnos sa osobama koje nemaju samopouzdanje...
Jedan od razloga zasto sam harizmatican u realu....mozda nije razlog ali je sigurno dodatak...
Autenticnost misljenja oko lepote...
Uglavnom to nije primetljivo kao dobitak ali jeste itekako kad treba...npr bio je jedan market u kraju koji je zaposljavao puno mladih devojaka, uglavnom mlade...i svidi se meni jedna, kao osoba, legne ti....koja nije imala samopouzdanje...i tu nastupi haos...polude ove sto su kao lepse i uvek sredjene ili plavuse blajhane, a jesam ja ljubazan ali samo se sa jednom kao sa drugaricom salim i pricam...Umesao se cak i vlasnik marketa, covek mi rekao da je ne diram....izdramile ostale radnice da sam bacio oko na nju , a vlasnik joj znao roditelje pa da je sacuva od mangupa....A uopste nije bio taj dil, ali razumem zasto se sve uzburkalo , o tome je i rec o toj ubedljivosti kad pazis sta i kome dodeljujes...
 
A šta je problem da se šminka kako hoće

Žena je odživela svoj život, ne duguje više nikome ništa (nije kao da ikad iko duguje, ali ajde), neka se fraka do mile volje

Radije bih podržala svoju babu da se glupira i uživa, nego da mrači, lamentira i da joj stalno nešto fali i boli
 
Uuuu ja imam pravilo da ne smem takve stvari da izjavljujem...
Znaci nema onog uchepljivanja bila si lepa , jesi lepa ali ne meni i slicno...
Onda izbegavam situaciju da ikad iko moze istinski da mi pripise da sam ironican po pitanju izjave lepote....

Naravno to ne sprecava osobe da tumace moje izjave kako one hoce...
Ali sa moje strane je cisto i to je bitno za odnos sa osobama koje nemaju samopouzdanje...
Jedan od razloga zasto sam harizmatican u realu....mozda nije razlog ali je sigurno dodatak...
Autenticnost misljenja oko lepote...
Uglavnom to nije primetljivo kao dobitak ali jeste itekako kad treba...npr bio je jedan market u kraju koji je zaposljavao puno mladih devojaka, uglavnom mlade...i svidi se meni jedna, kao osoba, legne ti....koja nije imala samopouzdanje...i tu nastupi haos...polude ove sto su kao lepse i uvek sredjene ili plavuse blajhane, a jesam ja ljubazan ali samo se sa jednom kao sa drugaricom salim i pricam...Umesao se cak i vlasnik marketa, covek mi rekao da je ne diram....izdramile ostale radnice da sam bacio oko na nju , a vlasnik joj znao roditelje pa da je sacuva od mangupa....A uopste nije bio taj dil, ali razumem zasto se sve uzburkalo , o tome je i rec o toj ubedljivosti kad pazis sta i kome dodeljujes...
"da li misliš da je vazduh ono što udišeš...na ovom mestu?" morfeus neu, program za sparing.... :cool:
 
Zbog fotografije koja kruži društvenim mrežama, mnogi su se iznenadili kada su videli Rušku Jakić i u potpuno prirodnom izdanju.


Ruška je u svakom trenutku doterana i pažljivo našminkana, a nije poznato da se ikada pojavila u javnosti bez imalo šminke, zbog čega je njena fotografija koja se pojavila na interenetu privukla mnogo pažnje na društvenim mrežama.
Pogledajte prilog 1536830
Bože me oprosti, ko sveži cadaver :fdlan:
 
Zbog fotografije koja kruži društvenim mrežama, mnogi su se iznenadili kada su videli Rušku Jakić i u potpuno prirodnom izdanju.


Ruška je u svakom trenutku doterana i pažljivo našminkana, a nije poznato da se ikada pojavila u javnosti bez imalo šminke, zbog čega je njena fotografija koja se pojavila na interenetu privukla mnogo pažnje na društvenim mrežama.
Pogledajte prilog 1536830
ONa bolje izgleda bez šminke...
 
A šta je problem da se šminka kako hoće

Žena je odživela svoj život, ne duguje više nikome ništa (nije kao da ikad iko duguje, ali ajde), neka se fraka do mile volje

Radije bih podržala svoju babu da se glupira i uživa, nego da mrači, lamentira i da joj stalno nešto fali i boli

Tačno ❤️
 
Zbog fotografije koja kruži društvenim mrežama, mnogi su se iznenadili kada su videli Rušku Jakić i u potpuno prirodnom izdanju.


Ruška je u svakom trenutku doterana i pažljivo našminkana, a nije poznato da se ikada pojavila u javnosti bez imalo šminke, zbog čega je njena fotografija koja se pojavila na interenetu privukla mnogo pažnje na društvenim mrežama.
Pogledajte prilog 1536830
mnogo bolje izgleda !
 
A nije ti smetalo kad je prethodno veče došla sva našminkana, lepo obučena, mirišljava

Tad se nisi bunio, samo ujutru
Da sam znao kako izgleda bez sminke ne bi ni legli u krevet. Zene na taj nacin varaju muskarce.
Postavlja se pitanje ko je uopste lepsa polov ina? Zena bez sminke i zena sa sminkom nisu iste osobe.
 

Back
Top