Na šta liče danas muškarci

Slobodno pokušajte :D

Ma kakvi, ja vam samo nisam night hawk i ostali koji će vam lajkovati svaki post koji je usmeren protiv mene, da bih dobio pažnju zato što tražim ženu :D

Ne mogu reći, ima i ok ljudi, kalis, bambi, vidiš prosto po pisanju da nisu pokretna frustracija i jako prijatni ljudi sa kojima možeš progovoriti. Većina je pokretno odeljenje.

zashto prozivash chlanove? mozhda je pametnije da trazhish zhenu umjesto svadje?
 
Screenshot_20240327-122555-224.png

#_budi smiren/a_# , #_budi smiren/a_#,,,)))
 
Ne pravi se blesav. Uhvatio su se za moj post ničim izazvan da mi preneseš zaključke s konzilijuma tebe i još nekih tračara šta ste pisali o meni.
:D

Molim te daj mi da vidim kad sam ja pisao o tebi i kad sam te pomenuo? I koji konzilijum živa bila, pa ako neko ovde nema neki konzilijum i klan to sam ja. Mislim da si me pomešala, sad se ne šalim.
 
Ko da ga Roki razvalio po njušci

Čovek ima godina, nije više u tridesetim.

tračaš javno na forumu ?

Tračarenje se može podvesti i pod širenje glasina, rekla-kazala neproverene formate, što znači da ja to ne radim, ovo su ti činjenice koje sam pomenuo u kontekstu simpovanja koje si navela.

Kao što rekoh, imate ih sasvim dovoljno i bez mene.
 
Nisam znao da je ovoliko trnovit put imao. Za paralizu lica sam znao jer baš vidno ima dok govori može se primetiti, ali nisam znao kako je nastala.

Pogledaću baš, hvala za preporuku. :)
Nema na cemu. :)
Samo cu ti reci da mu je otac bio jos gori (citav zivot, ne samo u detinjstvu) i da mu je ostavio jos dublje rane.
Dokumentarac mi je bio kao neka licna opomena, jer sam shvatila kakve predrasude sam imala.
A on je prilicno fascinantna i senzibilna osoba.
Necu ti vise nista pisati da ti ne kvarim gledanje. :)
 
Nema na cemu. :)
Samo cu ti reci da mu je otac bio jos gori (citav zivot, ne samo u detinjstvu) i da mu je ostavio jos dublje rane.
Dokumentarac mi je bio kao neka licna opomena, jer sam shvatila kakve predrasude sam imala.
A on je prilicno fascinantna i senzibilna osoba.
Necu ti vise nista pisati da ti ne kvarim gledanje. :)

To i jeste problem, što pola ljudi zaključi o nekome nešto na osnovu blic informacije ili potpuno bez ikakvih informacija, što je potpuno suludo.

Taman danas imam vremena, ako me ne odvuče na drugu stranu, javljam utiske. :)
 

Back
Top