Internet zarada

miodragm2:
svaka javna firma koja je na berzi prodaje papire od vrednosti (akcije, deonice , sta vec) a to je u stvari samo papir koji nema nikakvu pravu vrijednost, dakle magla.

:shock: O Bože, šta ovde sve ima da se pročita:lol:
Ne postoje "javne firme", a naročito se ne nalaze na berzi. Tamo au akcionarska društva.
Hartije od vrednosti UVEK imaju svoju vrednost.
Ona je nekad 0,1 dinar, a nekad 100 000 dinara.
Njena vrednost zavisi, između čitavog niza pokazatelja vrednosti, gotovo najviše od toga koliko je neko spreman da plati za nju.

Recimo, ove "internet zarade" za mene nemaju vrednost, tačnije nisam spreman da dam za njih ništa.
Magla?:-D
 
Hartije od vrednosti UVEK imaju svoju vrednost.
kada bi svi poceli da prodaju svoje >hartije od vrednosti< njihova vrijednost bi pala na 0.
zar to nije >magla<?

Recimo, ove "internet zarade" za mene nemaju vrednost, tačnije nisam spreman da dam za njih ništa.
pa i ne plaćaju se ništa. Možeš da probaš a ništa da ne izgubiš.

pa čekaj, zar i YOUTUBE nije >magla<? Neznam koja budala ga je platila 1.7 milijardi $.
 
miodragm2:
MAGLA KOJU PRODAJE PORODICA ROTSILD, KOJA KONTROLISE 50% SVJETSKOG BOGATSTVA, NAZIVA SE DOLAR.

I mala deca znaju da se porodica Rotsild obogatila legalnom trgovinom oružjem.
Oni su drugi po obimu dileri oružja na svetu, odmah posle Age Kana.

Sve ostalo što hoćeš da predstaviš i insiuniraš su obične MLM laži i dovodjenje u zabludu, da bi se stekao utisak kako se bez rada može obogatiti. Klasični prevarantski trikovi. U normalnim zemljama se za dovodjenje korisnika u zabludu ovakvim lažima IDE U ZATVOR !
 
miodragm2:
kada bi svi poceli da prodaju svoje >hartije od vrednosti< njihova vrijednost bi pala na 0.
zar to nije >magla<?


pa i ne plaćaju se ništa. Možeš da probaš a ništa da ne izgubiš.

pa čekaj, zar i YOUTUBE nije >magla<? Neznam koja budala ga je platila 1.7 milijardi $.

sorry, ne možemo ovako da diskutujemo
 
Sve ostalo što hoćeš da predstaviš i insiuniraš su obične MLM laži i dovodjenje u zabludu, da bi se stekao utisak kako se bez rada može obogatiti. Klasični prevarantski trikovi. U normalnim zemljama se za dovodjenje korisnika u zabludu ovakvim lažima IDE U ZATVOR !
u tom slučaju normalne zemlje ne postoje.
šta ja to hoću da predstavim??? Naravno da je nemoguće se obogatiti bez muke i truda, u tom slučaju svi bi bili bogati. U zapadnim državama postoje zakoni koji sprečavaju da se obični stanovnik brzo i lako obogati, takve investicije se ostavljaju SAMO bogatima. I ovdje nisam pomenuo nikakav MLM.
Što se tiče Rotšilda, oni su bankari koji su bogatstvo stekli pre nekoliko stotina godina:
http://www.ivonazivkovic.net/kovladasvetom.htm
 
Pa ŠTA je to što ti valjaš DRUGO nego MLM ?

Pritom tu postuješ neke smešne linkove kao relevantne....

Kao da ja ne mogu da otvorim website i da napišem u njemu da je Kenedi bio crnac, i onda da posle dajem taj link svima i predstavljam to kao ČINJENICU !!??

Očigledno je da si ti POSLEDNJI OLOŠ prevarantski, a možda si i za stručnu pomoć.....
 
miodragm2:
Što se tiče Rotšilda, oni su bankari koji su bogatstvo stekli pre nekoliko stotina godina:
http://www.ivonazivkovic.net/kovladasvetom.htm

Ovaj manijak se toliko upleo u laži da je smetnuo sa uma da Američka država NE POSTOJI nekoliko stotina godina. A gde su ovi tvoji Jevreji PRE tog perioda zaradili bogatstvo ?

Da nisu možda dilovali drogu na mesecu ???

NEOBRAZOVAN, NADOBUDAN, LAŽOV !!!
 
na vaše idiotske komentare mogu samo da se nasijem.

"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"
J. Dresden
 
Jel' ti znaš nešto sam da kažeš, osim da citiraš nekoga ?
Da li te taj J.Dresden prevodi preko ulice, i vodi u wc kad ideš da kakiš ?

Ljudi, ovo je garantovano neka SEKTA !
Čoveku ( ako je IKADA bio čovek ) je potpuno IZBRISAN MOZAK.

NA ŽALOST, postao si obična biljka...ili JOŠ MANJE od toga.....
 
"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"
J. Dresden
 
0904.jpg
 
Mnogo ima zabluda i predrasuda u vezi online zarada. Ne vredi se raspravljati sa ljudima koji nisu spremni za otvoren razgovor na tu temu......

Krstarica je poznata po strogim pravilima na forumu. Cudi me da je na ovoj temi dozvoljena ovolika gomila pljuvanja, vredjanja.....bas svasta
 
Zar NE TREBA sprečiti svim silama prevarante da varaju naivne ?
Ponašate se kao sekta, a verovatno i JESTE....

Uostalom, tvoj PRVI post, pa TI jedini na strani muvatora....

MNOGO PROVIDNO......M N O G O......
 
Ja SIGURNO nisam....

Radim NORMALAN posao i zaradjujem 400 eur i ne maštam o zaradi u magli. Ja ću kao da se registrujem na nekom sajtu i da odem na Havaje i samo svakog prvog podignem ček....

BLJAK

Istina radim kao crnac, ali imam SIGURNU platu, socijalno, zdravstveno...svakog 1-vog
 
Pa očigledno je da vas je puno lezilebovića koji se pišaju na 5200 eur godišnje (sa 13-tom platom) plus staž i zdravstveno osiguranje. Vi ste umislili da postoji 'leba bez motike. E, vidiš toga ima samo u Tomu Sojeru i Haklberi Finu. Bolje odrastite na vreme umesto što mlatite praznu slamu.

Uostalom, da ima nešto od te vaše izmišljene basnoslovne zarade od nerada, ne biste visili ovde na forumu, nego biste sad bili u nekoj jahti.
 

Back
Top