Inauguraše li ga veċ jednom?

Završena je komemoracija,
ovaj-inauguracijaz:lol:
našeg novog preCednika,
bila je brojna publika,
svi ga gledaju, svi ga vole,
za Obamu se Bogu mole,
Obama je novi preCednik sveta,
sad će ceo svet da procveta. z:D

On je novi lider slobodnog sveta,
nijedna država više neće biti meta
amerikanske vojne doktrine,
svima će Sunce sada da sine.
Ptičice cvrkuću, Sunce sija,
Baraka Obamu slavim i ja.
Jedva smo čekali da Buš ode,
Obama je svetionik naše slobode,
on je naš novi crni mesija,
njegova pobeda svakom prija.

Sad svet može mirno da odmara,
dok nas Obama u du*e ka*a z:lol:
važno da mu je velika patka,
ta divna slobodna crna alatka. z:D
Crna ki*a mu je golema,
boljeg preCednika od njega nema.
Kad čamuga alatkom ubode u du*e,
pobediće sve sveCke mangupe. z:lol:
Oslobodiće nas od svih zala,
terorista i drugih ala.

Sutra će svanuti prva slobodna zora,
a Obama će kre**uti bgdalibora z:D
iz Ovalne sobe i Iron viče,
je*i i mene, moj preCedniče ! z:lol:
Sad je u celom svetu žurka,
od sreće skače baba Milunka,
traži ga još ta bakuta
iako je je*o bezbroj puta. z:mrgreen:
Traži Obamu i dell boy,
kaže: Gurni do ja*a crn q*** tvoj. z:mrgreen:
Svi novog preCednika slave,
a Buša će da zaborave.
Obama je naša nova nada,
slavi ga i system koji pada.
Obama nam nudi novu mogućnost,
vodi nas u svetlu budućnost.
"Porazićemo terorističke bitange !"
Kažu Obama i vintage. z:lol:
Obamu voli i alergična
i cela familija histerična.
On okreće Ameriku na pravi smer,
veseli se i ludi shooter.
"Svima će da poteče mleko i med."
Kaže tim povodom Enchanted.
Slave Obamu zemlje i velike i male,
a najviše ga voli rale. z:D
Ma slavi ga ceo svet
a najviše b92.net.

Svi kličemo Obami Baraku,
je*aće nas on u mraku, z:lol:
ali nema veze zato
ispuniće nam želju svaku.
Opštenarodno veselje,
Obama ispunjava želje,
nekog u usta, nekog u du*e je*e,
pazi, je*aće i tebe ! z:mrgreen:
A ispred Capitol Hilla
danas je velika masa bila,
svi se Obami sad raduju,
za Buša neće ni da čuju,
svi se usplahireno vesele,
novog preCednika žele.
U Vašingtonu je bila velika masa,
i svi kažu-biće spasa,
Obama će ceo svet spasiti,
slobodu ćemo svi dobiti.
Oduševljeno mu kliče raja
i kaže: Na*ij nam do ja*a ! z:D
Vidi se iz aviona,
bilo je 5 miliona ! z:D
Svi sad vole afričkog princa
sada su sva srećna lica.
I svi kažu: "Hej naš Barače,
uvali nam malo jače,
Barače Obama,
je*i se sa nama !"
Usplahirena masa mu kliče:
"ŽIV NAM BIO PRECEDNIČE !!!"

z:mrgreen: z:D z:lol: :sanke: z:dm: z:dm5:
 
Poslednja izmena:
Da li je po vama normalna medijska pažnja koja je poklonjena poslednjim američkim izborima i novoizabranom američkom kandidatu?

Ljudi se obično žale kako ih guše domaċe predizborne kampanje, kako im smeta prenatrpanost medija domaċom politikom, pa me zanima kako to da niko nije uradio slično istraživanje javnog menjenja na temu praċenja ove američke izborne kampanje.

Za mene je Obamina evropska turneja bila vrhunac drskosti; ,,kao” da se čovek kandiduje za predsednika SAD i EU.

Šlag na torti je i ovaj današnji prenos inauguracije uživo.

Da li je ovo vama normalno, bez obzira da li se ista pažnja tome poklanja samo kod nas ili svuda u svetu?


Мени цела ова помама око Обаминог, прво избора па сад и инаугураже ( z:lol: ), није нормална!

Али онда кад погледам шта се све издешавало док смо се ми бавили Обамом, видим да је жутима сасвим лепо пало ово дешавање,. преноси, ширење еуфорије, итд... к'о кец на десетку! А нико не спомиње шта се дешава на Косову, нпр! Па, у Фијату, па са бесплатним акцијама....

Била ми смешна она емисија на РТС "Упитник" где кад било гост било гледалац почне да говори са скепсом, прекидају га.
 
Мени цела ова помама око Обаминог, прво избора па сад и инаугураже ( z:lol: ), није нормална!

Али онда кад погледам шта се све издешавало док смо се ми бавили Обамом, видим да је жутима сасвим лепо пало ово дешавање,. преноси, ширење еуфорије, итд... к'о кец на десетку! А нико не спомиње шта се дешава на Косову, нпр! Па, у Фијату, па са бесплатним акцијама....

Била ми смешна она емисија на РТС "Упитник" где кад било гост било гледалац почне да говори са скепсом, прекидају га.

Jao, nisam odgledao Upitnik do kraja. Skinucu da pogledam.

Ne bi bilo frke da je to samo kod nas. Problem je u tome sto su svuda rasirili tu Euforiju.

Mislim, Evropljani prakticno docekuju americkog predsednickog kandidata na crvenom tepihu!

Gde su antiglobalisti? Da ih nisu deportovali dok prodje poseta?

U svakom slucaju, dovoljan je bio i njegov govor, a vreme ce tek pokazati da je isto goMno kao i Bush, samo cokoladirano.

I cela stvar sa krizom je samo farsa koja treba da da smisao njegovim reformama i podmaze taj imidz spasitelja.

Ispade, kao da je Bush bio kralj Amerike i da je sam osmislio americku spoljnu politiku.

SKlonili Busha s vlasti, stavili crnca i sve im je oprosteno. z:shock:
 
Jao, nisam odgledao Upitnik do kraja. Skinucu da pogledam.

Ne bi bilo frke da je to samo kod nas. Problem je u tome sto su svuda rasirili tu Euforiju.

Mislim, Evropljani prakticno docekuju americkog predsednickog kandidata na crvenom tepihu!

Gde su antiglobalisti? Da ih nisu deportovali dok prodje poseta?

U svakom slucaju, dovoljan je bio i njegov govor, a vreme ce tek pokazati da je isto goMno kao i Bush, samo cokoladirano.

I cela stvar sa krizom je samo farsa koja treba da da smisao njegovim reformama i podmaze taj imidz spasitelja.

Ispade, kao da je Bush bio kralj Amerike i da je sam osmislio americku spoljnu politiku.

SKlonili Busha s vlasti, stavili crnca i sve im je oprosteno. z:shock:



:lol:

А можда је и њих захватила еуфорија!? :zima2:

Како лако наседа народ на реч "промене"... z:dm3: z:((
 
Verujem da ce HUSEIN biti gori od predhodnika . Imace veci odziv , ( kako bese ) Afro-Amerikanaca prilikom mobilizacije , a za manje love . Mada je SAD vec pocela da stampa dolare , preko mere .

U svakom slicaju , dosta mu je izolacionizma ... humanitarne vojne intervencije moraju da se nastave , obnove , rasire .. SAD 40 godina nije napravila novi vojni avion . Podrzava nezavisnost Kosova i Metohije ... preti Rusima , ( mada ih nije pomenuo direktno ), sa recima Porazicemo vas . I tako dalje .
 
Ne znam, angazovao je u svoju administraciju i pojedince koji su bili i protiv njega, Ameri se nikad nisu ovako nekom predsedniku radovali, i to jos crncu, koji su pre samo par decenija morali ici u odvojene wc u istoj toj drzavi, cudotvorac nije sigurno (zadnji je umro 4 maja 1980), ali mozda stvarno krene lagano na bolje s njim.
Ako mu Srbi nesto mogu da zamere onda je to samo vicepredsednik Biden, inace ne vidim razloga da mu se rugamo dok mu se ceo normalan svet raduje
 
Хехе... било је смешно кад је рекао "Ја Барак Хусеин Обама..."
Мада морам признати да је било импозантно, као крунисање цезара. Тако ће и проћи - као Римско царство.
Видим да се гараган ложи на неку симболику са Линколном. Па лепо, у време Линколна је Америка била у грађанском рату, и то је рат у коме је погинуло убедљиво највише Американаца. Dolce et Decorum Est Pro Patria Mori

И још једном пљујем на удворичко понашање домаћих медија "светска јавност је са одушевљењем..." или тако некако
 
inace ne vidim razloga da mu se rugamo dok mu se ceo normalan svet raduje

У том "целом нормалном свету" је нормално да у Конгу изгине пет милиона људи, и то заболе све, нормално је да Израел урнише суседне суверене државе, а друге се и за мање бомбардује, нормалне су и геј параде...
Некако ми је драго не бити део "целог нормалног света"z:ddm:
 
A ko vas bije po ushima da pratite Chamugin turizam?
Ja nista od te kampanje nisam videla (osim ovde na nekim temama) jer me nije interesovalo pa nisam gledala, to je bar lako.
Americka samopropaganda ne lezhi samo u toj kampanji, bec i u mnogim drugim kampanjama ciji su konzumenti cak i oni koji osudjuju Amere za nametljivost koju imaju prava da napadaju samo oni koji nisu potroshachi iste. Ostali su licemeri ako je osudjuju.

"Camuga"?

kakav prezir prema pripadniku odredjene rase,ako ti se neko ne svidja nema smisla takve izraze da upotrebljavas, sramota.
 
Што, па тај израз користе и домаћи репери
"Дал' то значи да не изгледам ти довољо к'о чама
Да не кашираш баш овај продукт Шкаба
....
Ако ти си бели црнац што је достиг'о врхунац..."
 
Што, па тај израз користе и домаћи репери
"Дал' то значи да не изгледам ти довољо к'о чама
Да не кашираш баш овај продукт Шкаба
....
Ако ти си бели црнац што је достиг'о врхунац..."
A reperi su poznati po svom preziru prema slengu i striktnom poštovanju standarda srpskog književnog jezika.

I nije Duše stvar samo u tome, nego što je gospođa koja je taj izraz iskoristila prosvjetni radnik, koji se ovde hvalio kako je učenici na krsti prepoznaju po stilu.
 
A reperi su poznati po svom preziru prema slengu i striktnom poštovanju standarda srpskog književnog jezika.

I nije Duše stvar samo u tome, nego što je gospođa koja je taj izraz iskoristila prosvjetni radnik, koji se ovde hvalio kako je učenici na krsti prepoznaju po stilu.

Па добро, ако је то проблем...
Мени је то све небитно, ја сам овде само у пролазу због масе сличних "просветних радника" по којој на овом форуму препознајем углавном квантитет. Али рецимо да нисмо на истим таласним дужинама, ја и овдашње пућанство. На једном другом нет месту јесмо, али тамо нема ни квантитета у последње време...
Уосталом, што коментарисати некога ко самог себе хвали

Иначе, ја говорим и пишем у сленгу и не стидим се тога. Као Сингер, некадаz:)
 
Jao, nisam odgledao Upitnik do kraja. Skinucu da pogledam.

Ne bi bilo frke da je to samo kod nas. Problem je u tome sto su svuda rasirili tu Euforiju.

Mislim, Evropljani prakticno docekuju americkog predsednickog kandidata na crvenom tepihu!

Gde su antiglobalisti? Da ih nisu deportovali dok prodje poseta?

U svakom slucaju, dovoljan je bio i njegov govor, a vreme ce tek pokazati da je isto goMno kao i Bush, samo cokoladirano.

I cela stvar sa krizom je samo farsa koja treba da da smisao njegovim reformama i podmaze taj imidz spasitelja.

Ispade, kao da je Bush bio kralj Amerike i da je sam osmislio americku spoljnu politiku.

SKlonili Busha s vlasti, stavili crnca i sve im je oprosteno. z:shock:
ma nisu nego sede uduvani po njihovim jazbinama i skvotovima i masturbiraju na slike raznoraznih crvenih terorista i drugog olosa , mislim ko je njih jos pitao za bilo sta ozbiljno ?
 
Misliš?

Kako bi nazvao čovjeka koji:

- slavi smrt i u ubistvu drugog ljudskog bića vidi duhovni podvig

- poziva na ubistva političkih protivnika

- govori o vojnoj diktaturi kao najboljem obliku vlasti

- citira mirne duše jednog Karla Šmita

- hvali Barkašova i RNE

- pronalazi jedan od značajnih centara evroazijstva u SS-u i SD-u

- govori o vafen SS-u kao o intelektualnoj oazi nacional-socijalizma

- utemeljuje ariosofiju

- i govori o arijevcima kao rasi nordijskih vojnika-sveštenika

Мени то делује као занимљив човек...
ајде бре више доста те коректности, а на овом форуму се повраћа чим неко помене да су срби страдали!
 
Мени то делује као занимљив човек...
ајде бре више доста те коректности, а на овом форуму се повраћа чим неко помене да су срби страдали!
Ti si nekada bio sagovornik kakav se samo poželjeti može ... šta se desilo?
Šta majke ti ima zanimljivo (osim ako nisi psihijatar) u čovjeku koji slavi smrt i u ubistvu drugog ljudskog bića vidi duhovni podvig?

I nije u pitanju nikakva ebna korektnost, nego zdrav razum.

I znači, po tebi, zbog neke forumske budaletine, koja povraća na pominjanje srpskih žrtava, treba da se sada okrećemo medijski eksponiranijim još večim budalama, sa suprotne strane ideološkog spektra, koji npr. hvale jednog Barkašova i RNE?

Pretjeruješ brate Duše.
 
Ако ће то да нервира будалетину на овом форуму зашто да не.
Шта се десило. Питај ону лалинску пи*ку што је ташта натерала да гласа за устав.
А мене разне ствари фасцинирају. Не кажем да се слажем, него као уметник тражим инспирацију.

п.с. Слављење убистава имаш колико ти душа иште у Горском Вијенцу :)
 

Back
Top