Imati vezu sa 2 muškarca

Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?

1. ni sa jednim ne živi, jednog koristiti za neke svakodnevne stvari i sex pomalo, dobar je za izlaske, gledanje filmova, odlaske u šetnju, na koncerte itd, a drugog uglavnom za sex

2. sa jednim živi i radi sve po kući, nekad imaju i decu, a drugi uglavnom za sex

3. sa obojicom ima veliki angažman, sa jednim živi ali i drugom posvećuje dosta vremena, nije samo sex u pitanju.

4. ni sa jednim nema više od viđanja poradi sexa. dobro, možda nekad svrate u Lidl zajedno.

Ja se dvoumim između 1 i 4. 🤔
Nisi li ti osoba koja je svojedobno izjavila da ne zeli (i ne moze) imati istovremenu vezu sa dva muskarca?

Nema potrebe za nekom klasifikacijom, ili velikim objasnjenjima.Uvek postoji neko koga volis, i neko koga koristis
 
Nisi li ti osoba koja je svojedobno izjavila da ne zeli (i ne moze) imati istovremenu vezu sa dva muskarca?

Nema potrebe za nekom klasifikacijom, ili velikim objasnjenjima.Uvek postoji neko koga volis, i neko koga koristis
ja zaista nisam imala vezu sa dva. Uz dopuštenje, imala sam poneki izlet, ali to nije veza. Ali sad razmišljam o tome 😊

neko koga voliš i neko koga koristiš? pa ako jednog volim onda ne treba drugi? valjda se oba koriste? to bi mi bio next level da pored toga koga volim nekog redovno koristim.
 
ja zaista nisam imala vezu sa dva. Uz dopuštenje, imala sam poneki izlet, ali to nije veza. Ali sad razmišljam o tome 😊
hahahahaha loooodaku :rotf:

sad me seti na drugara koji prica samnom i zali se kako mu se neka nakacila i ja ga pitam.. zar joj nisi rekao da si ozenjen?
a on.., , pitala me je da li sam u vezi i ja sam rekao da nisam, nije pitala da li sam ozenjen, tehnicki je nisam slagao :rotf:
 
Poslednja izmena:
ja zaista nisam imala vezu sa dva. Uz dopuštenje, imala sam poneki izlet, ali to nije veza. Ali sad razmišljam o tome 😊

neko koga voliš i neko koga koristiš? pa ako jednog volim onda ne treba drugi? valjda se oba koriste? to bi mi bio next level da pored toga koga volim nekog redovno koristim.
Ako nekoga volis, onda nemas emocionalno-seksualne potrebe za nekim drugim (barem tako pise u romanima )...Sa druge strane , ako si razocarana u svim tim polu-ljubavnim igricama, ne nalazis osobu koja bi zadovoljila barem vecinu tvojih kriterija, ili ocekivanja, onda se sve svede na koristenje
 
hahahahaha loooodaku :rotf:

sad me seti na drugara koji prica samnom i zali se kako mu se neka nakacila i ja ga pitam.. zar joj nisi rekao da si ozenjen?
a on.., , pitala me je da li sam u vezi i ja sam rekao da nisam, nije pitala da li sam ozenjen, tehnicki je nisam slagao :rotf:
To je kao:
"Da li si oženjen?"
"Ne"
"A zna li ti žena da nisi oženjen?
 
Zanima me i ženski i muški ugao gledanja. recimo s muške strane, da li bi vama smetalo da vaša draga ima još nekog?

koliko su muškarci nesebični? znamo da su žene posesivnije, baš zato mi ovo da jedna žena ima dva muškarca deluje izvodljivije nego da 1 muškarac ima dve žene.
Naši muškarci, nesebični ;) satara, bato il motka , kratak rezime naših dragih ;)
 
Na koji način je najbolje da žena ima vezu sa dva muškarca?

1. ni sa jednim ne živi, jednog koristiti za neke svakodnevne stvari i sex pomalo, dobar je za izlaske, gledanje filmova, odlaske u šetnju, na koncerte itd, a drugog uglavnom za sex

2. sa jednim živi i radi sve po kući, nekad imaju i decu, a drugi uglavnom za sex

3. sa obojicom ima veliki angažman, sa jednim živi ali i drugom posvećuje dosta vremena, nije samo sex u pitanju.

4. ni sa jednim nema više od viđanja poradi sexa. dobro, možda nekad svrate u Lidl zajedno.

Ja se dvoumim između 1 i 4. 🤔


Jedan je finansira, drugi j.ebe, treći je eye candy i za pokazivanje, četvrti je emotional support itd
 
Ali mene zanima kako muški gledaju na to, koja uloga im više odgovara, da li im je bolje ako ona ima sem njih nekog još za neobavezno ili da ima jednu baš ozb vezu npr brak
Dolazimo do sistema vrednosti svakog pojedinca a ne kako muški gledaju. Muški koji vole porodicu neće to hteti a oni koji gledaju na brak kao na GSP to će hteti. Zato je pitanje malo deplasirano kada se kaže šta muškarci misle. Nema generalizacije ovde.
 

Back
Top