Imati vezu sa 2 muškarca

Упознао сам једну која је константно, годинама, имала по четворицу око себе. Ниједан није знао за оног другог и тако у круг. Периодично је мењала састав поставе, вероватно да освежи крв. Иначе, спада у ону групу не тако изгледних жена, па мислим да јој ове топ рибе баш баш могу позавидети. Не толико што је извртела не знам колико мукараца, већ на организационим способностима и интелекту.
kako nisu saznali majketi.... pa rekao bi im neko...neki poznanik vidi na nekom mestu
 
Zanima me i ženski i muški ugao gledanja. recimo s muške strane, da li bi vama smetalo da vaša draga ima još nekog?

koliko su muškarci nesebični? znamo da su žene posesivnije, baš zato mi ovo da jedna žena ima dva muškarca deluje izvodljivije nego da 1 muškarac ima dve žene.
ne bi smetalo jedino u slucaju da je veza seksualna ali ovako ako nije taj slucaj, onda smeta. Inace i te seksualne veze meni su ruzne jer svakako imas sex sa dečkom sa kojim si u vezi.
 
Kao što sam i mislila, žene će se slabije uključivati u temu jer je njima to uglavnom glupost. osim 2. slučaja ali one taje i neće pisati.

ovaj primer žene sa 4 muškarca je i za mene neverovatan. što ih je više znači da su lošiji kvalitet?
 
Slušao sam neke roditelje ovih dana kako pričaju.... na internetu neki forum....Pričaju kako je pojam braka drugačiji kod njihove dece nego kod njih...Jednostavno deca drugačje gledaju na brak...
kataklizma šta reći

jao ti si sad upao na temu u kojoj se ja podosta sprdam. bila je noćas tema kako muškarac da živi sa dve žene. pa sam se setila da se o ovoj manje priča 😊😁
 

Back
Top